Oyuncu Arıyorum Jetgiller Oyuncu Topluluğu / Bir klandan daha fazlası! - Genel Oyuncu Topluluğu

Kido

Üye
qwe-removebg-preview.png

Jetgiller ROW Community
SADECE BİR KLAN DEĞİLİZ TÜM OYUNCULAR İÇİN GENEL OYUNCU TOPLULUĞUYUZ.

OYUNCU TOPLULUĞU NEDİR?
OYUNCU TOPLULUĞU DEMEK SADECE BİR KLAN OLMAYIP HERHANGİ BİR KLANDA YER ALSANIZ BİLE TİCARETİNİZİ, SOHBETİNİZİ, OYUN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ, ARKADAŞ EDİNMEYİ SAĞLAYAN BİR OLUŞUMDUR. TOPLULUĞUMUZDA HER KLANDAN BİREY YER ALABİLİR. OYUN İLE İLGİLİ BİLGİ KAZANMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZDA ARAMIZA KATILABİLİR.​

Jetgiller Topluluğumuz genel olarak Rise Online World oyuncularının rahatlıkla birbirleri ile iletişim kurup arkadaş edinebilecekleri bir platform olmayı hedeflemektedir. Topluluğumuz genel bir topluluk olma çabasının yanında kendine ait bir klan olma görevini de üstlenmektedir. Topluluk ve klanımız MMORPG dünyasında uzun yıllarını geçirmiş ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. (Hayat offline tabirinden geldik hepimiz.)

Kendi klanımızda yer alan arkadaşlarımıza @Clan Member
:jetsonscar:
rolü verilmektedir. Klanımızda yer alan arkadaşlarımız ile ilerleyen dönemlerde oyun içerisinde üstünlük sağlamak adına alt klanlarımızı da oluşturma düşüncesindeyiz. Bu ne demek? Bu Melee parti, Mage parti, Archer parti gibi oluşumlar ile tüm arkadaşlarımıza savaşabilme ve eğlenebilme fırsatı tanıyabilmektir. Başlangıç aşamasında tek bir çatı altında olup ilerleyen dönemlerde bu çatımız topluluğumuzun büyümesi ile şekillenecektir.

Protean ve Lunaskar olmak üzere iki ırkımız yer almaktadır ve bu ırka özgü iki rol oluşturduk. İki rolünde kendine özgü sohbet kanalları ve ortak kanallar mevcuttur. Amacımız rekabetin yanında birbirleri ile ticaret yapabilmelerini, arkadaşlık kurabilmelerini, oyunu beraber kavrayıp öğrenebilmelerini sağlamaktır.

Not : Discord sunucumuza katıldıktan sonra hangi ırkta savaşacağınızı emojiye tıklayarak seçtikten sonra kayıt işleminiz otomatik olarak gerçekleşecektir.

Topluluğumuzu beraber büyütüp daha iyi yerlere getirmek için arkadaşlarınızı, tanıdıklarınızı topluluğumuza davet ederek topluluğumuza daha çok insanın katılmasına yardımcı olabilirsiniz. Bunun için teşekkür ederiz :

https://discord.gg/jetgiller

ZerenQ

Üye
Güzel bir çaba içerisine girmişsin, inşallah oyun için kaliteli bir topluluk oluşur bu adreste. Başarılar.

jaunbae

Üye
Güzel oluşum, hep beraber büyüteceğiz inşallah. Başarılar herkese :)

Son düzenleme:

X A

Üye
Güzel düşünmüşsünüz özellikle yeni başlayan arkadaşlar olacak bilgi alışverişi için ideal teşekkürler.

bthepyek

Üye
güzel bir yaklaşım. aynı clanda olmak şart değil tabii ki de. bende discord'da yerimi aldım. oyun açıldıktan sonra sık sık aranıza katılmaya çalışırım. uzun yıllar malum oyunda solo assassian oynadım. benim gibi pek çok asas karakter vardı gün içerisinde pvp esnasında denk geldiğim. hemen hemen herkesin clanı farklıydı ama birbirimizi tanır bilirdik ve haliyle birlikte oynamaktan keyif alırdık.

jaunbae

Üye
güzel bir yaklaşım. aynı clanda olmak şart değil tabii ki de. bende discord'da yerimi aldım. oyun açıldıktan sonra sık sık aranıza katılmaya çalışırım. uzun yıllar malum oyunda solo assassian oynadım. benim gibi pek çok asas karakter vardı gün içerisinde pvp esnasında denk geldiğim. hemen hemen herkesin clanı farklıydı ama birbirimizi tanır bilirdik ve haliyle birlikte oynamaktan keyif alırdık.
Bizimde amacımız bu, birlikte oynamak. Klanlar değişir, dostluklar baki kalır :)

Kido

Üye
Topluluğu oluşturmamızdaki en büyük amaç yeni başlayan oyuncu ile yetkin oyuncu arasında oluşan farkı en aza indirmeye çalışmaktı. Topluluğumuz büyüdükçe çok yeni oyuncular yetkin oyuncu kıvamına geleceğini düşünüyorum. Klanlar arası rekabet tabi ki daima olacak ama rekabetin yanında dayanışmayı da sağlayabilirsek daha kaliteli bir toplulukta yer alan kaliteli oyuncular göreceğimizi düşünüyorum. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Bütün klanlar katılabilirler

caciki

Üye
Mükemmel ötesi bir ortam girip biraz muhabbet etme fırsatım oldu dost canlısı, eğlenceli kişiler bende jetgillerde yerimi aldım.Böyle devam ederlerse büyük ve güzel bir community haline geleceğini düşünüyorum başarılarınızın devamını dilerim.

jaunbae

Üye
Mükemmel ötesi bir ortam girip biraz muhabbet etme fırsatım oldu dost canlısı, eğlenceli kişiler bende jetgillerde yerimi aldım.Böyle devam ederlerse büyük ve güzel bir community haline geleceğini düşünüyorum başarılarınızın devamını dilerim.
Güzel yorumun için teşekkür ederiz, hepimize başarılar :)

Kido

Üye
Güzel yorumunu ve düşüncelerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz minnettarız

Dapper

Üye
Harika bir fikir oluşturmuşsunuz aranızda olmaktan gurur duyuyorum :D Jetgiller Ailesi

stageN

Üye
mmo daha hiç oynamadım ama bu topluluk bana bu tarz oyunu sevdirdi. Gerçekten çok sıcak bir ortam var. Birlikte sohbet muhabbet ve oyun daha ne olsun.

dgnarslan55

Üye
iyi günler merhaba +50 lw rogue ve db pri olarak exp ve kasılmak için clan ve güzel bir ortam arıyoruz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt