Kapalı beta onay durumu

Zonta

Üye
Şuan kapalı beta başvurusu yapanlar arasında başvurusu onaylanan var mı acaba ? Kapalı beta öncesi başvuruda da bulunduk fakat kabul edilmedik. Yani bu seferde mi kabul edilmeyecez diye insan bir düşünüyor açıkçası. Yayıncı değiliz diye arka plana itilmek istemem şahsen. Yayıncılara da ekstra öncelik tanınmaması taraftarıyım. Eşitlik buradan başlasın mesela.

noreplay

Üye
Şuan daha onaylanan yok bildiğim kadarıyla. Son hafta belli olur diyorlar. Biz de bekleme içerisindeyiz. Umarım hepimiz için olumlu sonuçlanır süreç. Seçim kriterleri neye göre belirleniyor bunu kimse bilmiyor...

Alpha Sürecinde oynamış mıydınız?

Kapalı beta için daha fazla oyuncu seçeceklerini düşünüyorum ben. Çünkü stres testi yapılacaktır. Bunun için ne kadar çok oyuncu gerekiyor onu da bilmiyorum. Ancak başvuranların çoğuna hak vereceklerini düşünüyorum.

Zonta

Üye
alpha 2 de oynamıştım. sistem gereksinimlerini dikkate alacaklarını düşünüyorum benim sistemim ortalamanın bir hayli üstünde fakat kriter için sadece yüksek sistemleri düşünmemeleri lazım. düşük sistemlerin oyuna tepkisi ne olacak onu da ölçmeleri lazım. yayıncı muhabbeti var birde. başvuru esnasında sorulan sorular arasındaydı. yayıncı olmak sanırım birkaç puan öne atıyor kişileri.

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Kapalı beta başvuruları henüz sonuçlanmadı, muhtemelen 1 hafta kala dönüşler başlayacaktır. Ekstra olarak yayıncılara herhangi bir öncelik tanınmıyor.

Zonta

Üye
beta başvurusunda yayıncı mısınız sorusu öylesine sorulmuş bir soru değildir sanırım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt