İstek Karakter Animasyonları-Alt Karakterler İlerde Tekrar Revizyona Uğrarmı?

RWGA

Üye
Merhaba öncelikle bu önerim-isteğim oyunun şuan ki sorunlarının yanında en son pürüzleri olduğunun farkındayım fakat en azından yetkililerden ileriye dönük bir planları var mı öğrenmek istiyorum ve bir çok mecrada bu konu ile ilgili çokça yorum gördüm belli ki genel bir istek;

Konumuz şu, karakter animasyonları koşu silah tutma skill vurma vs. öncelikle Protean erkek warriorun koşu animasyonu kesinlikle berbat gözle görülür bir tutarsızlık söz konusu bazı şeyleri hızlandırarak göze hoş gelmesini sağlayabilirsiniz mesela bütün kadın karakterler low hızda koşarken yine göze hoş gelmiyor fakat dash sprit kullandıklarında en azından bir iyileşme oluyor ama Protean erkek çok başka bir şey sanki slow motionu hızlandırmışlar gibi üstelik elinde tuttuğu silahları Lunaskar warriora göre çok havada ve düz bir şekilde tutuyor çoğu yorumlara dikkat ettiğimde genelde warriorun koşu animasyonunu sert bir şekilde eleştiriyorlar...

Genel skill vuruşları, şahsi görüşüm mageler şuan için en iyi animasyonlara sahip karakterler fakat kadın karakterlerin koşu animasyonu bir tık daha düzenlenebilir. Rogue karakterler okçu ve assassin karakterlerde kadın karakter rush skili sayesinde skill vuruş ve koşu animasyonunda bir problem yok olsa bile hızlı yaptığı için göze ters gelmiyor fakat erkek karakterler kadın karakterlere nazaran koşarken sanki sprit ile koşuyorlar ama daha hızlı gibi görünüyor kadın karakterlerle karşılaştırırsak farkı görebiliriz.
Warrior skill vuruşları güzel yinede incelenebilir Lunaskar erkek warrior koşu animasyonu gayet güzel ama Protean dediğim gibi çok kötü kadın karakterlerde genel olarak bir koşu iyileştirilmesi yapılması gerek rogue rush sayesinde kurtarıyor ama dash sprit biraz göz kırpıyor...

Silah tutuşları, yine geldik Protean erkek warrior abi aşırı kötü her silahı sanki avucunun içiyle yukarı fırlatacak gibi tutuyor Lunaskar warrior çok daha iyi, rogue assassin ve okçu karakterlerinde bir sorun yok gibi fakat crosbowları biraz daha düz tutabilir. Magelerde çok bir sıkıntı göremedim, fakat priestlerin hammerleri biraz daha küçültülürse göze daha hoş gelebilir...

Alt Karakterler: Alt karakter derken mesela ben Lunaskar orc ırkında goblin karakter görmeyi çok isterim hafif çarpık bodur çirkin vs. :D bu şekilde bir mage alt sınıfı güzel olurdu yine Proteanda Cüce karakterler vs. bilmiyorum ben şahsen oyunda bunları görmeyi isterim...

Dediğim gibi bunlar şuanki problemler yanında en son işler ama şöylede bir gerçek var oyunu oynamayan ve göz ucuyla bakan insanlar oynanış karakter animasyonları vs. yani dış görünüşe çok önem verirler heleki MMORPG'lerde dışardan bakıldığında stabil akan güzel görünüşlü bir oyuna en azından girip bir bakarlar bu yüzden oyunu makyajlamak önemli diye düşünüyorum okuyanlara teşekkürler sizde düşünceleriniz aşağıya yazabilirsiniz....

Fischer

Üye
Merhaba @RWGA,

Oyun içeriklerinde büyük veya küçük ölçekli revizelere gidilmesi tabii ki mümkündür. Sizlerden gelen geri dönüşler ile bu tür geliştirmelere her zaman açığız. Öncelik sıralamasına göre gereken geliştirmeler zamanla yapılacaktır. Önerilerinizi bizimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin.

JaxSui

J
Bence de bir çok şey değişmeli. Özellikle okçularda ok atarken bowu bazen dik bazen yan tutabilir. Ya da magelerde skill atarken tek bir hareket var. Mesela bazı skilleri asayı yere vurarak yapabilir. Bazı skillerde asayı kafasının üstünde çevirebilir. Okçu mesela diz çökerek ok atabilir. Yapın yani.

Mello1993

Üye
Gayet güzel yazmışsın. Warrior silahları ağırlığını hissettirmiyor sanki 250 gram plastikten yapılmış gibi. Elinden itemi çıkartıp koltuğunda da kolunu aynı şekil hareket ettiriyor, item varken de.

Okcuların yayları çok kısa olduğundan ellerinde gözükmüyor bile, hayvan gibi olması gerekiyor. Legolasın yayı bile kendisinin yarısı kadar.

Magelerin stafları da çok basit duruyor.

Priestlerin tokmakları daha "savaş" tarzı olabilir.
images (2).jpeg

Böyle bir item eklense str priest için, çok hoş durur.

RWGA

Üye
Yeterince yeşilderili var etrafta, bence olmamalı.
Yeterince var derken lunaskarlar proteana göre fazlalığını kastediyorsun benim dediğim olay bambaşka Lunaskar krallığının altında farklı ırklar şuan sadece orklar var proteanda insanlar goblinde olsun trolde olsun proteanda cüceler elfler vs. tabi bunlar çok çok ileriye dönük adımlar :)

Şarapçıoğlu

Üye
Yeterince var derken lunaskarlar proteana göre fazlalığını kastediyorsun benim dediğim olay bambaşka Lunaskar krallığının altında farklı ırklar şuan sadece orklar var proteanda insanlar goblinde olsun trolde olsun proteanda cüceler elfler vs. tabi bunlar çok çok ileriye dönük adımlar :)
Yok hocam ben sadece insanlar olsun istiyorum oyunda. Yeşilderili hiç olmasa daha iyi olur. Savaş falan olmaz, yaşaşın barış, yaşasın özgürlük .d

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt