Karakter Animasyonu Ve Hissiyatı Hk.

saygoren33

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. Bu konunun eleştirilmesi gerektiğini düşündüğüm için bu konuyu açtım. Rise online yönetiminin bence en önem vermesi ve üzerinde çalışması gereken konun bu olduğunu düşünüyorum. Oyunu geliştiren büyük bi ekip var arka planda evet belki de gece gündüz demeden çalıştılar emek verdiler ama bu karakterin yürüyüşü koşması atak yapması gerçekten hissiyat olarak kötü geliyor ve sanki bunun üzerinde hiç çalışılmamış ve baştan savılmış gibi hissettiriyor. Yani bir MMORPG oyununda en çok etkileşime girdiğimiz nokta kendi karakterimiz ve tamamen karakterimizi geliştirme üzerine kurulu bi oyunda bu animasyon ve mekaniklerin tatmin edici bi hissiyatı olması gerekiyor. Günümüz MMO oyunlarıyla kıyasladığımızda farkı anlatmaya gerek bile yok. Sizin bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

IBoRiS

Üye
Oyunu alfasından beri oynuyorum, bana sorarsan çokta kötü değil gibi vuruş animasyon ve hissiyatları ama alıştığım içinmi iyi geliyor yoksa sizler alışmadığınız içinmi kötü geliyor bilemiyorum, tabiki geliştirilebilir dahada güzel olabilir.
Koşma animasyonları bence protean bayan karakterler hariç diğerleri iyi koşuyor sadece kolarını biraz daha fazla ileri geri hareket ettirseler daha iyi olabilir :D
Umarım herkesin istediği beğeneceği gibi bir oyun olur sonunda.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt