İstek Karakter çözünürlüğü çok düşük.

Lolgamelol2

Üye
Oyunda karakterlerin çözünürlüğü çok düşük buda karakter görsel kalitesini ve belirginliğini düşürüyor hissiyatı düşürüyor. Biraz daha çözünürlük artırılmalı en azından betadaki karakter görsel kalitesini almalıyız.

@BEARFACT @SunRise

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Bu konuda bir iyileştirme yapılabilir tabii ki sorun mevcutsa, not olarak ileteceğim.

Kendi bilgisayar özellikleriniz, oyun ayarlarınız ile alakalıda kötü bir görüntü elde ediyor olabilirsiniz bunları da kontrol etmenizde fayda var.
Teşekkürler bildiriminiz için.

Jigglypuff

Üye
Benim karakterimin kenarlarında da hareket halinde blur oluşuyor işten çıkıp eve geçince video alıp buraya linki atayım

Jigglypuff

Üye
@BEARFACT 2 adet video aldım karakter hareket edince kenarlarında bazı yerlerde ciddi blur oluşuyor her çözünürlükte denedim. İlgili birime iletirsen memnun olurum.
İşletim sistemi Win 11 (sistem ve driverlar güncel)
Anakart : Msi B550 gaming edge wifi
İşlemci : Amd Ryzen 5600x
Ram : Corsair RGB 2x8 3200 mhz 16 cl
Ekran kartı : Msı 1660 gaming x
Disk : 480 gb Crucial ssd

FANTECH

Üye
Kardeş clark kent gibi x-ray gözlerin varda bizim göremediğimizi mi görüyorsun çünkü ben bahsettiğin hassasiyeti paylaştığın videolardan algılayamadım

Lolgamelol2

Üye
Bu konuda bir iyileştirme yapılabilir tabii ki sorun mevcutsa, not olarak ileteceğim.

Kendi bilgisayar özellikleriniz, oyun ayarlarınız ile alakalıda kötü bir görüntü elde ediyor olabilirsiniz bunları da kontrol etmenizde fayda var.
Teşekkürler bildiriminiz için.
Ben fll grafik ayarlarda ve fll çözünürlükte oynayabiliyorum. Belirtiğim sorun karakterlerin doku kalitesi ve çözünürlüğü ile alakalı galiba Game dev ekibi performans için karakter görsel kalitesini biraz fazla düşürmüş gibi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt