Kask Görünümü Kapatma

Burtto

Üye
beceremiyorlar muhtemelen bu yüzdendir, mevcut geliştirici ekip aynı zihniyetle devam ederse oyuna dair hiçbir ümidim kalmadı benim, 3 aya user kalmayınca da kaparlar heralde oyunu.
valla isteseler becerirler alfa'da bile vardı bu özeliik :)
şunu getirseler oyunun ne kadar çekici olacağının farkında değiller bence

Maximiliantr

Üye
Bu konuya daha cevap yazanlar var gerçekten ama gerçekten oyunun o kadar çok optimize sorunu varken, durmadan pc'den kaynak harcayan bir oyunun tek derdi keşke kaskı kaldırma olsa. o seçenen pubg mobilde var, ayrıca, ne akdar kötü ne kadar çirkin olsa olsun, tak kaskını oyununu oyna. Benimde Gözüme çok kötü gelen itemler var giysi olması şart değil hadi yönetim arch swordun görünümü çok kötü değitirdin ucu balyız ortası kılıç tarzı olsun. Sırf bu kask için oyunu bırakacaklarını iddia eden varsada yolu açık olsun.

DigitalMan

Üye
bu kadar cok sorun varken ben boyle bir konunun açılmış olmasını ve bu konuyu destekleyenleri koy yanarken sacını tarayan birine benzetiyorum

Burtto

Üye
benim için oyunun tek sorunu bu sizene ? sizde kendi rahatsız oldugunuz konuları açın devam ettirin ellerinizmi bağlı ve sizin rahatsız oldugunuz şeylerimi yorumlamak zorundayız ? :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt