İstek Klavye Multimedya Tuşları

Nikniyme

Üye
Oyuna girdiğim zaman klavyemde bulunan "Oynat- İleri sar- Geri sar- Ses aç- Ses kapat- Sesi çoğalt- Sesi azalt" gibi multimedya tuşları çalışmıyor. Arka planda müzik dinlerken problem yaşıyorum. Mümkünse eğer ilgilenebilir misiniz?

Alkoer

Üye
aynı şekilde çok kullandığım ses + / - çalışmıyor oyuna girince.

exden

Üye
Hilecileri durdurmayan/durduramayan fakat hakkıyla oynayan herkesi mağdur eden bir diğer uygulama daha. Ek çözümler ile ben kendi kendime hallettim ama çok yanlış bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Yapımcılar sorunun kaynağına müdahale etmek yerine semptom çözümleri yapıyorlar sadece. Herkes neden makro kullanmak istiyor sorusuna çözüm aramaları gerekiyor en başta. %10 level progress alabilmek için binlerce aynı mobun bilinçsizce kesilmesi gereken bir sistem üzerine oyununuzu inşa ediyorsanız herkes böyle arayışlara girer kusura bakmayın.

ByBrky

Üye
Bu konu benimde çok canımı sıkıyor. Oyunu simge durumda küçültsen dahi klavyedeki makro ile alakalı olmayan fonksiyon tuşları çalışmıyor. Spotify'da bir şarkı bile değiştirmek istesen alt tab yapmak zorunda kalıyorsun. Bu durumun düzeltilmesi lazım...

rasulalkan

Üye
Hilecileri durdurmayan/durduramayan fakat hakkıyla oynayan herkesi mağdur eden bir diğer uygulama daha. Ek çözümler ile ben kendi kendime hallettim ama çok yanlış bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Yapımcılar sorunun kaynağına müdahale etmek yerine semptom çözümleri yapıyorlar sadece. Herkes neden makro kullanmak istiyor sorusuna çözüm aramaları gerekiyor en başta. %10 level progress alabilmek için binlerce aynı mobun bilinçsizce kesilmesi gereken bir sistem üzerine oyununuzu inşa ediyorsanız herkes böyle arayışlara girer kusura bakmayın.
Konuyu neden hortlatıyorsun? Konu ile söylediklerinin ne alakası var? Beğenmiyorsan oynamazsın olur biter.

exden

Üye
Konuyu neden hortlatıyorsun? Konu ile söylediklerinin ne alakası var? Beğenmiyorsan oynamazsın olur biter.
Ulan adamlarin hile nedeniyle aldigi salakca onlemler yuzunden ses acip kapatamiyosun gelmis buraya begenmiyosan oynama diyosun. Her sorun yasayan birakip gidecekse hic bisi cozmesinler, ekleme guncelleme yapmasinlar o zaman. Kafaya bak ya.

Bana bir tane multimedya tuslarini blocklamaya calisan oyun ismi verir misin guzel kardesim?

sam5tek

Üye
Ben de bilgisayarı yeniden başlatıp duruyorum, hizmetlerden ayarları değiştiriyorum düzelmiyor meğer bu yüzdenmiş. Oyundayken multimedya tuşlarının çalışmasını anladım da arkada başka oyun oynarken ya da başka bir şeyle uğraşırken multimedya tuşlarını kullanamamak aşırı saçma, umarım düzeltilir çok can sıkıcı bir durum. Bir de sorun bilgisayar kaynaklı sanıyorsun o daha da kötü uğraş dur çözümü bulucam diye.

rotute

Üye
Evet çalışırken oyun diğer ekranda açık ancak klavye üzerindeki multimedya tuş ve takımları kullanamamak işimi de engelliyor acil bir çözüm bulunması gerekiyor.

playeren

Yeni Üye
Konuyu tekrar hortlatıyorum fakat neden hiçbir yetkili bu işe cevap vermiyor merak konusu. Multi medya tuşlarıyla makronun ne lakası var birtek multimedya tuşuylamı makro oluyor ?

rotute

Üye
Yıl 2024 kablosuz kulaklığımın bile ses açma kapatma tuşunu engelliyor klavye multimedya tuşlarını engelliyor.Yıllardır çözümü sağlanmamış bir konu

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt