Launcher'dan oyun başlattıktan sonra oyunun açılmaması

ordokajmer

Üye
Merhabalar ;

Launcher'dan oyunu başlattıktan sonra easy anti cheat ekranı geliyor yükleniyor fakat sonra oyun açılmıyor hiçbir hata vermeden öylece duruyor. Daha önce karşılaşan var mıdır?

Aziz

Üye
Merhabalar ;

Launcher'dan oyunu başlattıktan sonra easy anti cheat ekranı geliyor yükleniyor fakat sonra oyun açılmıyor hiçbir hata vermeden öylece duruyor. Daha önce karşılaşan var mıdır?
Görev yöneticisinden Rise online açık mı? Açıksa kapatıp tekrar dene. Birde launcherdan easy kontrol yap.

kaan26

Üye
Genelde Malum Oyunda da böyle sorun olurdu. Eğer deep ayarın açıksa oyunu eklemek zorundasın. Yoksa aynen böyle 1 hata ile karşılasırsın.

Dilefruz

Üye
Merhabalar ;

Merhaba,
Launcher açtıktan sonra sağ en alttaki Eac Kontrol yaparmısınız.

ordokajmer

Üye
Genelde Malum Oyunda da böyle sorun olurdu. Eğer deep ayarın açıksa oyunu eklemek zorundasın. Yoksa aynen böyle 1 hata ile karşılasırsın.
Deep ayarını eve gidince kontrol edeceğim. İnternette de bu tarz başlıklar var fakat çözüm bulunmamış henüz bu başlıklara.

bthnbkmc

Üye
Son güncellemeyi yaptım fakat başla dedikten sonra açilan EAC dolduktan sonra oyun açılmıyor. Güncellemeden önce bu problem yoktu. Bütüm driverlar güncel. Aynı problemlerden muzdarip bir suru arkadas var. Artik bir çözüm bulur musunuz vbu sorun için oyun oynayamiyoruz premiumlar kaçıyor keyif kaçiyor...

Hazerfen

Üye
Oyun başlatırken, harita değiştirirken sürekli 1. kanala attığı için oyun kitleniyor. Oyundan atıyor.
Dorionda 20 kanal krallıklarda 8 kanal var (8kanal nedir yahu bi de event yapıyorlar peh peh peh) Ama illaki 1. kanalda başlayacak :D
Sonra oyun kitlendi oluyor.

recoba5353

Yeni Üye
aynı sorun bended yapıyor bugünkü bakımdan sonra sürekli crash yedim oyuna giremedim sildim yükledim oyunu easy anti cht doluyor sonrasında oyun acılmıyor bir hatada vermiyor kaldı böyle yardımcı olabilcek varmı

YLDRMEMR

Yeni Üye
Bendeki sorun şu;

Launcheri açıyorum. Oyun dosyaları güncel %100 diyor. Dosya ve EAC kontrollerini yapıyorum, başla diyorum. Oyun için bekleniyor... ekranı geliyor. Bir süre dolup kapanıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt