Mage class ne zaman gozden gecirilecek?

Ihtiyar7

Üye
Artik bunu soylemekten dilim kurudu. Zaten hizli bir sekilde level kasamiyorsun mage ile ayrica herhani mob seni tekleyebiliyor. Bu normal bir seviye de degil arkadaslar. Oyundan ne zevk alabiliyorum ne de tatmin oluyorum oynadigim oyundan. Bir partide adamlara 850 vuruyorum diyince sasirdilar bir mage nasil bu kadar vurabiliyor diye. eyvallah dedim sineye cekildim. Olmuyor boyle 50 lvl adam 1100 vurukene ben mage 60 lvl 850 vuruyorum. yapmayin arkadaslar. Sadece teleporta yariyor class baska da birsey degil. Sitem etmekten de biktim gelin upvote atin da gorsunler ki bizde oyuna daha odaklanabilelim ve zevk alabilelim. Tesekkurler okudugunuz icin. Iyi gunler.
https://form.jotform.com/211197264733053 imza toplama linki arkadaslar isteyen yardimci olabilir bizlere.

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Sınıf, skill düzenlemelerine teknik buglar halledildikten sonra başlanacak. Karakter dengeleri ise zamanla oturacak şeyler. Genel yorumlara ve geri bildirimlere göre gerekli aksiyonlar en kısa sürede alınır.

MirlivaKenan

Üye
Aynen zamanla oturcak, 1 tane mage kalmayınca oyunda, aranızda oynarsınız asas warior, hem skilleri az vuruyor, hem tek yiyo, full mp ve int mage arasında ne defans olarak ne de hasar olarak fark yok, mageler birlikte güçlü diye anasayfaya reklam koyuyosun, warior tek başına 2k atıyor, biz 3 mage o hasarı atamıyoruz, alan skilleri vermişsin , animasyonların gereksiz uzunluğu yetmiyormuş gibi 400-600 arası vuruyor maximum dalga geçer gibi, biz 3 mage arkadaş oynuyoruz biz 3 kişi slot dönemiyoruz, tek başına bir kişiyi hayal bile edemiyorum, dün czye girdim 56 lwlim 900 canım var, 56 lwl asas bana 1 tane vurdu 2.yi vurmadı. Sadece kodu yazıp grafik basmayla oyun olmuyor kardeşim kusura bakmayın, şu an alfa sürümünde diye hepimiz şans tanıyoruz ama, getirdiğiniz hiçbir yamada magelerin oynanışına göre bir düzenleme ya da geliştirme görmedim daha. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi birde optimizasyon sorunlarıyla uğraşıyoruz, bu da yetmiyormuş gibi görevler %10 exp veriyor, lwl kasamıyoruz slotları zaten kesemiyoruz, sen söyle kardeşim benim biz bu oyunu neden oynayalım? Hepimiz işi gücü olan 30lu yaşlarında insanlarız, sizin oyununuza neden vakit harcayalım, pandemi var kapanma var diye şu an oyunda yüksek oyuncu var, siz bu eksikleri düzeltmediğiniz hergün oyuncu kaybediyorsunuz, whatsappta oyunda mage clanı kurdum, ilk 3gün herkes hınça hınç hevesle oynadı, şu an 1 kişi bile oyuna girmiyor, çünkü soğuttunuz. Ne yapsak olmuyor, 330 mp yaptım 800 vuruyor, inte dönüyorum 600 vuruyor, tek yemeleri tekrar etmicem burda, oyunun çok yolu var, bizim o kadar zamanımız yok.

VesRocher

Üye
Merhaba,

Sınıf, skill düzenlemelerine teknik buglar halledildikten sonra başlanacak. Karakter dengeleri ise zamanla oturacak şeyler. Genel yorumlara ve geri bildirimlere göre gerekli aksiyonlar en kısa sürede alınır.
Magelerin staffı patlayınca verdiği hasar değişmiyor oyuna başladığımdan beridir rpr yaptırmadım

saintx

Üye
Artik bunu soylemekten dilim kurudu. Zaten hizli bir sekilde level kasamiyorsun mage ile ayrica herhani mob seni tekleyebiliyor. Bu normal bir seviye de degil arkadaslar. Oyundan ne zevk alabiliyorum ne de tatmin oluyorum oynadigim oyundan. Bir partide adamlara 850 vuruyorum diyince sasirdilar bir mage nasil bu kadar vurabiliyor diye. eyvallah dedim sineye cekildim. Olmuyor boyle 50 lvl adam 1100 vurukene ben mage 60 lvl 850 vuruyorum. yapmayin arkadaslar. Sadece teleporta yariyor class baska da birsey degil. Sitem etmekten de biktim gelin upvote atin da gorsunler ki bizde oyuna daha odaklanabilelim ve zevk alabilelim. Tesekkurler okudugunuz icin. Iyi gunler.
https://form.jotform.com/211197264733053 imza toplama linki arkadaslar isteyen yardimci olabilir bizlere.
Katılmıyorum mage teleportada yaramıyor cünkü herşeyden tek yediğimiz için genelde kimseyi cekecek zaman bulamıyoruz.
Resmen mage ego tatmin etme aracı gibi canı sıkılan tek atıyor:D
Yani görev iteminin istediği inti vermeye kalksam 500 canla gezicem 120 falan vurucam gercekten cok sacma.

Equals

Üye
Bende mage oynuyorum fakat oyun sıfırlanana kadar iyileştirmeler yapılmazsa mageye elveda asasa merhaba zaten oyunda magede kalmaz

murtaza79

Üye
Aynen zamanla oturcak, 1 tane mage kalmayınca oyunda, aranızda oynarsınız asas warior, hem skilleri az vuruyor, hem tek yiyo, full mp ve int mage arasında ne defans olarak ne de hasar olarak fark yok, mageler birlikte güçlü diye anasayfaya reklam koyuyosun, warior tek başına 2k atıyor, biz 3 mage o hasarı atamıyoruz, alan skilleri vermişsin , animasyonların gereksiz uzunluğu yetmiyormuş gibi 400-600 arası vuruyor maximum dalga geçer gibi, biz 3 mage arkadaş oynuyoruz biz 3 kişi slot dönemiyoruz, tek başına bir kişiyi hayal bile edemiyorum, dün czye girdim 56 lwlim 900 canım var, 56 lwl asas bana 1 tane vurdu 2.yi vurmadı. Sadece kodu yazıp grafik basmayla oyun olmuyor kardeşim kusura bakmayın, şu an alfa sürümünde diye hepimiz şans tanıyoruz ama, getirdiğiniz hiçbir yamada magelerin oynanışına göre bir düzenleme ya da geliştirme görmedim daha. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi birde optimizasyon sorunlarıyla uğraşıyoruz, bu da yetmiyormuş gibi görevler %10 exp veriyor, lwl kasamıyoruz slotları zaten kesemiyoruz, sen söyle kardeşim benim biz bu oyunu neden oynayalım? Hepimiz işi gücü olan 30lu yaşlarında insanlarız, sizin oyununuza neden vakit harcayalım, pandemi var kapanma var diye şu an oyunda yüksek oyuncu var, siz bu eksikleri düzeltmediğiniz hergün oyuncu kaybediyorsunuz, whatsappta oyunda mage clanı kurdum, ilk 3gün herkes hınça hınç hevesle oynadı, şu an 1 kişi bile oyuna girmiyor, çünkü soğuttunuz. Ne yapsak olmuyor, 330 mp yaptım 800 vuruyor, inte dönüyorum 600 vuruyor, tek yemeleri tekrar etmicem burda, oyunun çok yolu var, bizim o kadar zamanımız yok.
kardeşim adam gerekli cevabı vermiş boş yapma burda sanki officalde oyunda hemen boş eleştiri yapıyorsunuz, mage güçlü olsa çar dizip her gün np kasıcan herhalde? görmüyorsan 'Sınıf, skill düzenlemelerine teknik buglar halledildikten sonra başlanacak. Karakter dengeleri ise zamanla oturacak şeyler. Genel yorumlara ve geri bildirimlere göre gerekli aksiyonlar en kısa sürede alınır.' adam muhattap olup cevap vermiş malum ismi lazım olmayan oyundaki foruma böyle bir durumu ilet bakalım ne cevap vericekler.

MirlivaKenan

Üye
kardeşim adam gerekli cevabı vermiş boş yapma burda sanki officalde oyunda hemen boş eleştiri yapıyorsunuz, mage güçlü olsa çar dizip her gün np kasıcan herhalde? görmüyorsan 'Sınıf, skill düzenlemelerine teknik buglar halledildikten sonra başlanacak. Karakter dengeleri ise zamanla oturacak şeyler. Genel yorumlara ve geri bildirimlere göre gerekli aksiyonlar en kısa sürede alınır.' adam muhattap olup cevap vermiş malum ismi lazım olmayan oyundaki foruma böyle bir durumu ilet bakalım ne cevap vericekler.
Birader sen ismin gibi harbi murtazasın, ulan 3 büyücü slot dönemiyoruz diyorum okuman yazman yok mu zihinsel engelin mi var yoksa, muhalefet olmak için mi muhalefet oluyorsun. Mage oynamadığın o kadar belli ki, sgit başka yerde havla.

Pockets

Üye
I play mage too, but if the improvements are not made until the game is reset, goodbye to mageye, hello to wand, there will be no magede in the game anyway.

I would respectfully like to disagree with you. Maybe you didn't quite understand what Vision meant. What he is saying is that before balance changes can happen, with any class, they need to fix and update basic functions of the game. I.e The fix they put out for the Merchant bug. The Merchant function is a core component to how this game is meant to be played. So, they took the time to find and fix the bug that was causing players to not be able open other players Merchants. And yes, you could say that Mages, Rogues, Warriors, and Priests are core components to how this game works. You would be completely right. But as it stands the class system in currently works well enough to flesh out OTHER more important CORE bugs that would otherwise make this game unplayable. Therefore, it makes complete sense that the balancing of classes, skills, etc would take place after fixing the infrastructure of the game. If the base game, excluding classes, doesn't work then there is no need to balance the classes.

Also, as you can clearly see in the patch notes they are still fixing (NOT BALANCING) skills and functions of the game that aren't working properly, i.e mage/priest skills that don't function properly, the merchant bug, the disappearing items in inventory, and so on.

I honestly wouldn't worry too much about OP or UP classes because the games systems and data design that work behind the seen will be modified accordingly when the time is right.

Again, just my 2 cents.

Knish

Üye
You will sit down in time, when there is no mage left, you play between you asas warior, both skills are less hitting, single eats, full mp and int mage neither in defense nor in damage, you put an advertisement on the homepage because the mages are strong together, warior one It throws 2k per head, we 3 mage cannot throw that damage, you have given area skills, the unnecessary length of the animations is hitting between 400-600 as if it is not enough, we play 3 mage friends, we play 3 mage friends, we can not imagine one person alone, yesterday I entered czye 56 lwl i have 900 lives, 56 lwl wand hit me 1 one did not hit the second. Just writing the code and printing graphics does not work, I'm sorry, we are all lucky that it is in the alpha version right now, but I haven't seen an arrangement or improvement according to the gameplay of the mages in any patch you have brought. As if all this is not enough, we are also dealing with optimization problems, as if this is not enough, the tasks give 10% exp, we cannot cash lwl, we cannot cut slots anyway, you tell me, my brother, why should we play this game? We are all people in their 30s who have the power to work, why should we spend time on your game, there is a high player in the game right now because there is a pandemic, you lose players every day you do not fix these deficiencies, I set up a mage clan in the game in WhatsApp, for the first 3 days everyone played with resentment, now Even 1 person does not enter the game because you cooled it down. No matter what we do, I did 330 mp, hit 800, I turn inte, hit 600, I will not repeat single meals here, the game has many ways, we do not have that much time. We can't cash lwl, we can't cut slots anyway, you tell me bro, why should we play this game? We are all people in their 30s who have the power to work, why should we spend time on your game, there is a high player in the game right now because there is a pandemic, you lose players every day you do not fix these deficiencies, I set up a mage clan in the game in WhatsApp, for the first 3 days everyone played with resentment, now Even 1 person does not enter the game because you cooled it down. No matter what we do, I did 330 mp, hit 800, I turn inte, hit 600, I will not repeat single meals here, the game has many ways, we do not have that much time. We can't cash lwl, we can't cut slots anyway, you tell me bro, why should we play this game? We are all people in their 30s who have the power to work, why should we spend time on your game, there is a high player in the game right now because there is a pandemic, you lose players every day you do not fix these deficiencies, I set up a mage clan in the game in WhatsApp, for the first 3 days everyone played with resentment, now Even 1 person does not enter the game because you cooled it down. No matter what we do, I did 330 mp, hit 800, I turn inte, hit 600, I will not repeat single meals here, the game has many ways, we do not have that much time. You lose players every day you do not fix these deficiencies, I set up a mage clan in the game on whatsapp, everybody played with resentment for the first 3 days, now even 1 person does not enter the game, because you cooled it. No matter what we do, I did 330 mp, hit 800, I turn inte, hit 600, I will not repeat single meals here, the game has many ways, we do not have that much time. You lose players every day you do not fix these deficiencies, I set up a mage clan in the game on whatsapp, everybody played with resentment for the first 3 days, now even 1 person does not enter the game, because you cooled it. No matter what we do, I did 330 mp, hit 800, I turn inte, hit 600, I will not repeat single meals here, the game has many ways, we do not have that much time.
relax, you act like this is the released officials launch. How many time must developer reply to your cry? they have given you an answer again and again. Now you sound like a spoilt brat who demand something this instant. if you are that impatience then dont play the game, go focus on your work irl. dont stress over game. Dont you see by now? thanks to your feedback they have more to work on and to fix. this is what "alpha" state is. fix problems from player feedback. stop demanding and crying or go play something else and come back when the game officially launch and see if your CRY was solved.

murtaza79

Üye
Birader sen ismin gibi harbi murtazasın, ulan 3 büyücü slot dönemiyoruz diyorum okuman yazman yok mu zihinsel engelin mi var yoksa, muhalefet olmak için mi muhalefet oluyorsun. Mage oynamadığın o kadar belli ki, sgit başka yerde havla.
yaşından fazla mage oynadım merak etme git okumayı öğren ilk önce kim dedi sana alfada slot dön diye tirrek Sınıf, skill düzenlemelerine teknik buglar halledildikten sonra başlanacak. Karakter dengeleri ise zamanla oturacak şeyler. Genel yorumlara ve geri bildirimlere göre gerekli aksiyonlar en kısa sürede alınır.' adam burda açıklamış okuman yazman yokmu boş kafa teknik buglar halledildikten sonra başlanıcak lafından ne anlıyorsun? sanki offical oyunda hemen çar kasmalar oyuna para yatırmalar slot dönmeler adamlar hataları tespit etsinler diye alfayı açtılar sen oyunda çar kas pk at diye değil ben 5 yıldır mage oynuyorum gel özelden istediğin kadar ss atayım sana bende mage açtım 22 levele kadar kasıp bıraktım oyunu incelediğim beğendim officalda başlıyacam boş yapma.

Yolcu

Üye
Alfa oyundaki amaçta bu arkadaşlar siz eksiklikleri söyleyin gerisi ekibin ama sanıldığı kadar bu işlerin kolay olduğunu düşünmek te doğru değil süreç gerektiren işler bunlar zaman geçtikçe oturur. Bebek gibi aynı önce emekler sonra yürür sonra koşar. :)

SARS

Üye
Mage olarak başladım hevesle sonra hataları sıralayıp yazdık 1 2 gün baktık kimse takmıyoe bıraktık.. client çok yer kaplıyor sildik güncelleme takip etmeyide düşünmüyorum açıkçası artık en gec 1 aya forumunada girmeyiz yani :)

Alfada dikkate almadıkları şeyi officialde hiç dikkate alacaklarını düsünmüyorum. 3 5 yayıncı warrior oynuyor asas oynuyor takipçileriyle mage kesiyorlar diye oyun yapmıslar..

Ekran kartım okadar ısınıyor ki bu değerlere ancak ve ancak eth madenciliğinde ulaştığım için pc yi yormama kararı aldım sizde öyle yapın.. biz hatalarını söyledik bıraktık betada son şans verirsek belki aklımıza gelirse veririz.. zaten pandemi yasagı bitince imkanı yok ben bu mmorpg ye girip her gece sabaha kadar apostle benzeri mob kesemem..

Mage içinde arkadaşın dediğini dikkate alın benzettiğiniz oyunda lure sistemi ve mage temel dinamikleri farklı burada ise çok farklı. Mage dediğini sınıfın tüm mmorpglerde üstün yanları burada yok ancak kırılgan yanları abartılarak konmuş durumda :)

Oyunun en temel sorunlarından birisi ise oyunda çok ama çok sağlam itemler dahi toplayıp karakter oluştursanız 30level moblara öyle hpler konulmuş ki skıller öyle özensiz düzenlenmiş ki vurmuyor.. bunların yapılanması falan öyle kolay şeyler değil. Seneye falan belki deneriz artık.. çünkü istediğiniz kadar officiale kadar açık tutun mage seven kişiler siliyor oyunu artık :) Evk almadıgı bir oyunda niye dursun ki insanlar zaten..

MirlivaKenan

Üye
yaşından fazla mage oynadım merak etme git okumayı öğren ilk önce kim dedi sana alfada slot dön diye tirrek Sınıf, skill düzenlemelerine teknik buglar halledildikten sonra başlanacak. Karakter dengeleri ise zamanla oturacak şeyler. Genel yorumlara ve geri bildirimlere göre gerekli aksiyonlar en kısa sürede alınır.' adam burda açıklamış okuman yazman yokmu boş kafa teknik buglar halledildikten sonra başlanıcak lafından ne anlıyorsun? sanki offical oyunda hemen çar kasmalar oyuna para yatırmalar slot dönmeler adamlar hataları tespit etsinler diye alfayı açtılar sen oyunda çar kas pk at diye değil ben 5 yıldır mage oynuyorum gel özelden istediğin kadar ss atayım sana bende mage açtım 22 levele kadar kasıp bıraktım oyunu incelediğim beğendim officalda başlıyacam boş yapma.
tamam kardeşim benim, ben bu yönetimi 2005ten beri çok iyi biliyorum, sen hariçten gazel okumaya devam et. Emin ol Official'de denge diye bir şey olmayacak.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt