Oyuncu Arıyorum Mage Ekibi Kuruyorum !

IMIRZAAXv31

Üye
Merhaba ROW Oyuncuları :)
Malum oyundan PVP sektöründe çok iyi işler başardık.
Sıra ROW'a geldi. Malum oyunun pay to win olması ve bir hedefleri olmaması üzerine malum oyunu oynamayı düşünmüyorum.
Aynı zamanda ROW'da aktif olarak yayın, pk ve farm yapacağım.
Alpha 2.0'a gelecek Mage, Priest ekip arkadaşları arıyorum.
Malum oyunda ki Mage videolarımız kanalda mevcuttur. Kanallarımıza tıklayarak izleyebilirsiniz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alım Şartlarımız ; Daha önce "MAGE" oynamış eli kolu tutan komut - oyun bilgisine sahip olan,
Yaş sınırımız yoktur. Lakin oyunculuğu ve "oyunun hakkını verebilen" arkadaşlar olması,
Günde en az 6 saat online olabilecek TS3 ve DC kullanabilen ekip arkadaşları arıyoruz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İletişim adresleri ;
Yayın kanallarımız ;

Vision

Senior Moderatör
Ekip arkadaşlarınızı daha rahat bulabilmeniz adına, konunuz "Klan Tanıtım Alanı" kategorisine taşınmıştır.

_ Fc_KraL

Üye
hissediyorum oyun açıldığında mage deli gibi bufflanmış olacak, ilkinde herkes archerdı bu seferde herkes mage olacak

gecekor5366

Üye
Başarılar diliyorum hocam ,bende mage team arıyorum ama nasip olmadı . yeriniz varsa gelmek isterim. Teşekkürler.

IMIRZAAXv31

Üye
  • Beğen
Tepkiler: X A

Shikato

Üye
Katılmak isterim yalnız ts3 kullanan kaldımı bu devirde şaşırdım doğrusu discordunuz varsa katılabilirim online saatim oldukça yüksek :)

IMIRZAAXv31

Üye
Katılmak isterim yalnız ts3 kullanan kaldımı bu devirde şaşırdım doğrusu discordunuz varsa katılabilirim online saatim oldukça yüksek :)
TS3 kullanan oyuncular +1 adım daha öndedir çünkü MS azaldıkça mili saniye bile olsa sesi daha erken alırsın :) tabi katılabilirsin

Shikato

Üye
TS3 kullanan oyuncular +1 adım daha öndedir çünkü MS azaldıkça mili saniye bile olsa sesi daha erken alırsın :) tabi katılabilirsin
Maalesef bu konuda yanıldığını söyleyim ts3 kullanmak 2010 lardan kalan bir gelenektir discord varken diğer programları umursamam bile :)

CAZBEM

Üye
Başarılar kardeşim. Alpha 2 de görüşmek üzere ;)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt