Mage İçin Bilgilendirme STAFLAR !! Kandırılmayın

blacksecond

Üye
Herkese merhaba bu konuyu mage arkadaşların kandırılmaması adına açıyorum Uyanık pazarcılar gördüğüm kadarı ile sizi kandırıyor daha önce bu tarz oyun oynamayan arkadaşlar bu tuzağa düşüyorlar Magelerde Stafda Yazan Saldırı Gücü Veya Ap MAgeler için önemli değildir Sage's rod gibi staflara boşu boşuna 10m -20m para vermeyin emin olun Wood 8 onlardan daha iyi mageler için Büyü gücünüz neyse o önemlidir Örnek vermek gerekirse

flame mage iseniz stafın üstünde yazan fire damage önemli ne kadar yüksek olursa o kadar fazla hasar verirsiniz saldırı gücü ile magelerin bi alakası yok arkadaşlar kandırılmayın

PEZEBERK

Üye
Bizim memleketin problemi bu. Genelde zır cahiliz, ama en iyi biz biliyoruz.

Guinness

Üye
Wood 8 dropları hangi slotlardan çıkıyor bu konuda bilginiz var mı ?

Nikniyme

Üye
Herkese merhaba bu konuyu mage arkadaşların kandırılmaması adına açıyorum Uyanık pazarcılar gördüğüm kadarı ile sizi kandırıyor daha önce bu tarz oyun oynamayan arkadaşlar bu tuzağa düşüyorlar Magelerde Stafda Yazan Saldırı Gücü Veya Ap MAgeler için önemli değildir Sage's rod gibi staflara boşu boşuna 10m -20m para vermeyin emin olun Wood 8 onlardan daha iyi mageler için Büyü gücünüz neyse o önemlidir Örnek vermek gerekirse

flame mage iseniz stafın üstünde yazan fire damage önemli ne kadar yüksek olursa o kadar fazla hasar verirsiniz saldırı gücü ile magelerin bi alakası yok arkadaşlar kandırılmayın
Hocam diğer oyunda olan sistemin aynısı olduğunu ileri sürüyorsunuz. Bunu denediniz mi bizzat ? Tüm staffları alıp hepsiyle tek tek deneme yaptıysanız eğer video paylaşır mısınız? Ben şahsen bu oyunda sistemin farklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü diğer karakterler de aynı atağa sahip iki farklı silahın birisinde 43 zehir hasarı diğerinde 63 zehir hasarı var ise 63 zehir hasarı olan fazla vuruyor. Belki mage de de bu sistem tam tersidir. Denemediğim için fikir yürütüyorum sadece. Eğer denediyseniz video paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Şarapçıoğlu

Üye

Alakası var aslında. MP mageyseniz woodstaff almak daha mantıklı int'e vermeyip. Ama uzun uzun açıklayamayacağım, açıklasam da anlayabildiği kadar herkesin. Herkes bildiğini yapsın bence.

blacksecond

Üye
Hocam diğer oyunda olan sistemin aynısı olduğunu ileri sürüyorsunuz. Bunu denediniz mi bizzat ? Tüm staffları alıp hepsiyle tek tek deneme yaptıysanız eğer video paylaşır mısınız? Ben şahsen bu oyunda sistemin farklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü diğer karakterler de aynı atağa sahip iki farklı silahın birisinde 43 zehir hasarı diğerinde 63 zehir hasarı var ise 63 zehir hasarı olan fazla vuruyor. Belki mage de de bu sistem tam tersidir. Denemediğim için fikir yürütüyorum sadece. Eğer denediyseniz video paylaşabilirseniz çok sevinirim.
tamam sen bildiğin gibi ilerle reis ben diğer oyundan bahsetmedim genel MMO oyunlarda durum böyle burdada böyle evet denedik bu arada zehir vuruşu ayrı bi olay ben burda staflardaki yazan hasarın magelere faydası yok dedim sen konuyu başka yere cekiyorsun

meraklimahmut

Üye
Dolu necromancer staff basıp sattım elimde 48ap +8 staff var. Yakalandık

Luj

Üye
knightta staff atağı damageyi baya etkiliyordu. burda nasıl denemedim ama eğer fark ettirmiyorsa bu bir bugdur ve düzeltilmesi gerekiyor. yoksa herkes +8 woodla dolaşır :D

JaxSui

J
Bende 2 tane staf var. Flame leri aynı sadece atakları 6 7 atak farklı. Yüksek atak olan bir tık daha maksimum 10 damage fazla vuruyor. Yani burada atağın da bir katkısı olduğunu görüyorum ben. Ama yine söylüyorum flame damage aynı

blacksecond

Üye
vuruş damagesi değişkendir 1 anda 500 vururken bi anda 550 vurabilirsin kritik patlama gibi düşün bunu

Şarapçıoğlu

Üye
knightta staff atağı damageyi baya etkiliyordu. burda nasıl denemedim ama eğer fark ettirmiyorsa bu bir bugdur ve düzeltilmesi gerekiyor. yoksa herkes +8 woodla dolaşır :D
+1
Bilinçli de olabilir, birileri ağladı diye kısmış olabilirler sadece teori..

Nikniyme

Üye
tamam sen bildiğin gibi ilerle reis ben diğer oyundan bahsetmedim genel MMO oyunlarda durum böyle burdada böyle evet denedik bu arada zehir vuruşu ayrı bi olay ben burda staflardaki yazan hasarın magelere faydası yok dedim sen konuyu başka yere cekiyorsun
Hocam sizlerin bu agresifliği neden? Yorumumda sizi kıracak üzecek veya tersleyecek bir şey yok. Düzgün bir dil ile denediyseniz eğer video paylaşır mısınız diye rica ettim. Direk agresif bir dil kullanmanız hoş değil. Ayrıca hemen hemen tüm MMORPG'lerde sadece tek bir özelik üzerinden hasarınız etkilenmez. Birden çok etken vardır hasarınızı etkileyen.

Muco

Üye
Konusu açılmışken, wooden staff'ın bir üst versiyonu nedir acaba? Bir bilginiz var mı?

wultrox

Üye
az da olsa etkili. 10-20 m verilecek kadar etkili değil . Faydalı konu.

Delucia

Üye
Necromancer 7 wood 8den fazla vuruyor delikanlı buna ne diyeceksin peki saldırı gücü fazla olan stafflar bu oyunda fazla vuruyor denendi uygulandı

TheUprising

Üye
+7 Moonlight staff , Wood Branch Necro ve sages rod tan her türlü fazla vuruyor bu dediğim staff ice staff , bu stafın üç türü var Blaze , Starlight ve Moonlight ( FR,LR ve ice )

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt