Mage item ve stat için yardım

loserfruit

Üye
Merhabalar, oyuna yeni başlayacağım. Mage oynayacağım full mp mi vermem gerekiyor? Videolardan vs gördüğüm kadarıyla bazı mageler int vermiş 92-90 kadar, çoğu yarı leather yarı heavy giyiyor, benim burada ne yapmam lazım hangisi daha mantıklı olur? heavy mi leather mı giymem gerek? staff olarak ne takmam gerek? necromancer staff ile branch arasında çok fark var mı? takı olarak magus iyi midir? yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur.

HeaveN

Üye
ful mp + hp ayarlı takılar fazla damage atmak istiyosan magic olcak int iş yapmıyo şuan kötü ama magic slot çok iyi dönersin
ama solo takılcaksan mage eziyet onu söylüyüm harpy bile almıyolar clan kasıyo hep

loserfruit

Üye
ful mp + hp ayarlı takılar fazla damage atmak istiyosan magic olcak int iş yapmıyo şuan kötü ama magic slot çok iyi dönersin
ama solo takılcaksan mage eziyet onu söylüyüm harpy bile almıyolar clan kasıyo hep
Soloyum bulurum pt galiba o kadar kanal var. Hepsi clan kasmıyordur galiba.

HeaveN

Üye
@loserfruit zor slot bulman bulsan bu sefer mage yok clan grup kasıyolar genelde ben hiç mage parti giremedim 57 lvl mage açtım stoohtsayer kasmıştım onuda parti başkanı olarak normal sayer bile almıyolar mageyi ya okçu yada bp priest aç derim

Witch_King

Üye
Hiç mage başlama kardeş. İlerleyen patchlerde ne olur bilemem ama şuan mageden keyif alman çok zor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt