Klan Arıyorum Mage Klan Arıyorum

BugraBayram1

Üye
S.aleyküm öncelikle kolay gelsin arkadaşlar. Knight online tarihinde hemen hemen 13 yıllık bir geçmişim var. Cypher serverında başladım orda da oyun hayatıma son verdim. Bir kaç yıldır el sürmüyorum diyelim oyuna ama bu yeni başlangıçta tekrar hareketlilik olur mu adına fikrim yok ama denemekte fayda var. Eski ekip dağıldı hâliyle evlenen oldu çoluk çocuk veya zamanı olmayan toplamak zor. Bir daha uğraşmaktansa ben kendime iyi bir arkadaş ortamı arıyorum mage clan üstüne, dostluk kardeşlik espirili ortam kısacası sıcak kaynaşabileceğimiz bir ortam olacak. Eğer varsa aranızda bir yer mesaj veya konunun altına bekliyorum.
Saygılarımla.
Cypher / JekirqE / IDefendOfMariachiI

Yabgu

Üye
Şimdiden başarılar dilerim :) fakat Row da sadece bir sınıftan insanların olduğu bir ekibin eksik kalacağını, savaşlarda her sınıfın ayrı görevinin olacağını ve ihtiyaç olacağını düşünüyorum. Ki kale savaşlarıda gelebilir ilerleyen dönemlerde :) Knight Online pvp oynanış evet ama pvp si kendine has olacaktır :) girince birlikte göreceğiz :)

BugraBayram1

Üye
Teşekkür ederim. Bakacağız artık alfa nasıl olacak ilerleyen zamanlarda ne gibi şeyler olacak göreceğiz. Biz yine kendimizi buraya bırakalım ihtiyaç anında camı kırınız gibi bir şey olur

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt