Mage LR 65 Blink Yeteneği

Mage LR 65 Blink yeteneği değiştirilmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    35

RaywinTR

Üye
Mage blink yeteneği şuan çok işlevsiz. Partideki bir oyuncuyla yer değiştirme yerine belli bir mesafe ışınlanma olmasını sizin oylarınıza sunuyorum.

Witch_King

Üye
Bildiğim kadarı ile bu blink değil. İleride istediğimiz tarafa 20 yard veya daha fazla mesafede ışınlanma gibi bir blink olacaktır.

glaurung

Üye
Şu anki hali güzel, biri mi geldi warriorle yer değiştirip devam.

Laykkie

Üye
Bence bu şekilde kalmalı mele olarak güzel bir mekanik. Kullanırken eğleniyoruz.

saintx

Üye
Yeter artık su sacma oyuna fanlıgınız madem her şey aynı olsun istiyorsunuz ordan devam etseydiniz ya.

saintx

Üye
dediğin de haklısın. fakat blink bu değil. skill adı blink işlevi swap.
Ben skillin adı blink demedim hocam, adı swap zaten ki yeri geldiginde eglenceli bir mekanik.
kenarda kosede mage başımıza tp oynarken ahlaksız bir asas koşede sıkıştırdıgında warrior abimizi konuya 'swaplayıp' namumusumuzu kurtarıyoruz.

soulgrisman

Üye
Ben skillin adı blink demedim hocam, adı swap zaten ki yeri geldiginde eglenceli bir mekanik.
kenarda kosede mage başımıza tp oynarken ahlaksız bir asas koşede sıkıştırdıgında warrior abimizi konuya 'swaplayıp' namumusumuzu kurtarıyoruz.
konu blink skill i ama ?

Pitou

Üye
LR Magenin 30 metre ileri atılan bir yeteneği olması gerekiyor. X oyunda Mele partiler okçuları yakalaması için bu yeteneği tasarlamıştı. Mage parti vs lerdede çok işe yarıyor vs ler daha uzun sürüyor ve eğlenceli oluyor.

Makarov

Üye
LR Magenin 30 metre ileri atılan bir yeteneği olması gerekiyor. X oyunda Mele partiler okçuları yakalaması için bu yeteneği tasarlamıştı. Mage parti vs lerdede çok işe yarıyor vs ler daha uzun sürüyor ve eğlenceli oluyor.
sabaha kadar anlat anlamayacak geliştiricilerimiz var.

N3v3N

Üye
Skill party oyuncusu için sınır bozucu. Yer değiştirme sorusu gelmeli karşı tarafa veya kapatma seçeneği olmalı. Kendisi BP kaybetmesin diye baskasini rakip party içine çekiyor. Kacmisim uzaklasmisim. Kurtulduk derken hop rakip party içindeyim. Mage de benim yerime geçmiş sırıtarak kaçıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt