Öneri Mage Skill Vuruş Animasyonu Ve Mage İyileştirilmesi

SeryQ

Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
18
Puanları
3
1- Stafi yere vurarak alan skili atılabilir farklılık olsun.
2- Büyü kullanırken Skill Animasyonu göğüs izasinda çıkacağına stafı ileri uzatsin karakter animasyon staff ucunda belirsin.
3- Bazı animasyonlarda stafı elinde dondersin skil atarken.
4- Bazı skiller stafdan değil de karakterin boşta duran elinden çıksın.
4- Büyücü illa staf kullanmak zorunda değil. Bir elinde staf tutarken diğer elinde defans veren yada MP-HP veren İtem tutabilir. Küre veya tılsım veya kitap gibi. Bu en azından mageler için dengeleme konusuna da yardımcı olur.
5- Staf yerine aynı işlevi gören faklı itemlerde olmalı. Mesela kitap olsun küre olsun tılsım olsun.
6- Staf olmazsa Staf skili nasıl olacak derseniz , sol eliyle kitabı tutarken sağ elini ileri götürerek kitap tutan elinden sağ eline bir efekt sağlayıp , atak yapılan adamın üstüne animasyon aktarılabilir.
7- Mageler için İnt - MP konusu: Giyilen kıyafetler için int istenmemeli. Mageler sadece Mp ve HP vermeli. İnt eksiğini mage kıyafetleri tamamlamalı.
Mesela ben 200 MP 150 HP verdim ve statlar bitti. İnt pointim giydiğim kıyafetten gelmeli.
60 levellik zırh 100 int versin 70 lvlik zırh 125 int versin. Böylece paper mage denen şey son bulsun. Mageler gerçek zirhlarina kavuşsun. Bu diğer sınıflar için de yapılabilir. Battle Priler de dahil.
8- Son olarak mage staf skilleri biraz daha güçlendirilebilir. Ve ek olarak adamın üstünde her vuruşta yük biriktirip , stafin özelliğine göre adama belirli bir hasar patlatma skili ve animasyonu eklenebilir. Böylece kaçtığını sanan adam anı bir hasarla ölebilir.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt