Mage Team'ler Olarak Bu Başlık Altında Konuşalım

kasdev53

Üye
Arkadaşlar ben LazALi - JaRViX olarak tanırlar beni bu başlık altında kimlerin mage teamı varsa söylesin 2 ırka dağılalım sağlam ve eğlenceli bir pk serüveni yaşayalım . Biz ekibimizle LUNASKAR ırkında oynamayı düşünüyoruz sizlerin seçimi ne olacak peki

Mergen

Üye
Tamamı Caps Lock açık şekilde açıldığı için başlığınız düzenlenmiştir. Daha dikkatli olmanızı rica ederim. İyi forumlar.

BRAND

Üye
Mage Team ne demek? Niye böyle bir şey yapılmalı?

Mirage

Üye
Npt yapcaklar bizi .P
Yok yok okçular da çok fena yavaşlatıyor, kitliyor, epey güzel sekmeyen hasarlar çıkarıyor. Asaslar desen tam suikastçi. Pri ve warriorlar da etkili, zaten dengelemeler sürekli olacak. Bir class 10 yıl aynı dengesizlikleri ile kalmayacak, o yüzden hiç endişem yok. :D

guney

Üye
Yok yok okçular da çok fena yavaşlatıyor, kitliyor, epey güzel sekmeyen hasarlar çıkarıyor. Asaslar desen tam suikastçi. Pri ve warriorlar da etkili, zaten dengelemeler sürekli olacak. Bir class 10 yıl aynı dengesizlikleri ile kalmayacak, o yüzden hiç endişem yok. :D
Tabi canim ben de suphe etmiyorum zaten dengesizlik varsa bile kisa surede cozulur her sey oyuna girip test etmemize ve foruma gelip feedback vermemize bakar her sey. )))

BRAND

Üye
Ben ilk defa bu toplulukta böyle şeyler duydum. Sanırım Knight Online da böyle yapıyorlarmış :D Bu oyun Knight Online değil arkadaşlar :D
Galiba sadece Mage olan guildlerden falan bahsediyorlar. Saçma bir şeye benziyor sanki

Siyah34

Üye
Ben bir hayali yaşacam solo Mage. Şu Archer Mage gelsin bakalım ona göre classimi seccem

etolord

Üye
mage tim kurucam ama mage clanı değiliz lunaskar olacaz

glowpace

Üye
2006'dan beri mage player'ı olarak seviyeli clanlar için alım olursa dahil olabilirim

WackyCaptaiN

Üye
Wacky Team Olarak Protean Başlamayı Düşünüyoruz. Bütün Ekiplere Başarılar.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1605314450361.jpg

<<<<<<Wacky Team>>>>>>>>>

Phteah

Üye
Bana göre artık şu job team mantığı giderilmeli. Büyücüler, savaşçılar (vur, yere vur vur) ve okçular. Artık bir eğlencesi kalmıyor bunun. Herkes aynı şeyi yapıyor. Aklıma gelen fikre göre anlık geldi elbette. Bir partide 3 veya 4 den fazla aynı job var ise alan vb. skillerinin hasarları %60-70 oranında düşsün. Assassin haricinde diğer tüm jobları oynamış biri olarak kişisel fikrim zevk vermiyor artık bana.

Tabii ki bunlar benim şahsi düşüncem. Belki bu oyunda dengelemeler güzel yapılırsa gerekte kalmayabilir. İnanıyorum dengeleme düzenine. Teşekkürler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt