Mage Team'ler Olarak Bu Başlık Altında Konuşalım

Frizy

Üye
Bana göre artık şu job team mantığı giderilmeli. Büyücüler, savaşçılar (vur, yere vur vur) ve okçular. Artık bir eğlencesi kalmıyor bunun. Herkes aynı şeyi yapıyor. Aklıma gelen fikre göre anlık geldi elbette. Bir partide 3 veya 4 den fazla aynı job var ise alan vb. skillerinin hasarları %60-70 oranında düşsün. Assassin haricinde diğer tüm jobları oynamış biri olarak kişisel fikrim zevk vermiyor artık bana.

Tabii ki bunlar benim şahsi düşüncem. Belki bu oyunda dengelemeler güzel yapılırsa gerekte kalmayabilir. İnanıyorum dengeleme düzenine. Teşekkürler.
Benim bildiğim zaten diğer mmorpglerde böyle dengeli takımlar olmaz mı? Örnek 6 kişilik bir partide 2 warrior 3 mage 1 şifacı gibi ya da 2-2-2. Böyle değilse bile bu şekilde olması daha hoş olur bence.

Son düzenleme:

Phteah

Üye
Benim bildiğim zaten diğer mmorpglerde böyle dengeli takımlar olmaz mı? Örnek 6 kişilik bir partide 2 warrior 3 mage 1 şifacı gibi ya da 2-2-2. Böyle değilse bile bu şekilde olması daha hoş olur bence.
Örneklemler hep Knight Online üzerinden verildiği için, bir partide 1 veya 2 priest bazen 1 mage sadece warrior partileri için. Karışık parti düzeni bulmak zor. Dediğim gibi inşallah güzel bir dengeleme sistemi olur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt