Mage Teleporting Portal Hatası !

Silencer

Üye
Merhaba ,
Magenin teleporting portal skillini açıp ısınlandıgımızda eğer arada bir engel var ise engele takılıyor portalın diğer tarafına geçemiyoruz. Bu durum portalın kullanım amacına aykırı. Söz konusu durumu videolu şekilde ticket olarak da ilettik ancak henüz düzeltilmedi . Bir kez de burdan yazarak yetkililerin dikkatine sunmak isterim videoyu da ekliyorum buraya link olarak :)

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Karakteriniz anlık olarak oyundan tamamen kaybolup ışınlanmıyor, haliyle takılmanız çok normal bu şekilde. Kullanırken dikkat etmeniz gerekmektedir.
Bu durumda bir değişiklik olursa güncelleme notunda yazılır, güncelleme notlarını takip edebilirsiniz.

RickSancheZz

Üye
bu skili hiç açmamıştım mesafe kısa geldiğinden, ama taşa takılması ilginçmiş, banada skilin mantığına aykırı geldi.

Silencer

Üye
Karakteriniz anlık olarak oyundan tamamen kaybolup ışınlanmıyor, haliyle takılmanız çok normal bu şekilde. Kullanırken dikkat etmeniz gerekmektedir.
Bu durumda bir değişiklik olursa güncelleme notunda yazılır, güncelleme notlarını takip edebilirsiniz.
Sayın yönetici , bu skillin adı “teleporting” yani Türkçesi ile “ışınlanma” . Biz portalın içinde yürümüyoruz sonuçta portalın başından ışınlanıp varış noktasından çıkıyoruz bu nedenle skillin adına bile aykırı bu durum. Bu skilli kullanırken engellere takılmadan geçiş yapabilirsek skill çok daha işlevsel hale gelecektir diye düşünüyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt