mage ve priest eliteleri kullanan varmı ?

IBoRiS

Üye
gördüğüm kadarıyla bu itemler tamamen çöp bunlar neden kullanılmıyo çok fazla int bonusta istemiyo düşürmüşler yinede fazla mı geliyo oyunculara bu itemler neden değersiz rogue ve warrior eliteler değerli ?

ki bence oyundaki görev eliteleri +7 elite lerden daha çok iş yapıyor fakat özellikle magelerde kullanan görmedim bu itemleri .

Pitou

Üye
Yok mageler oyunun başından sonuna kadar Leather (paper) setle dolaşacaklar . Onların item yapmasına ne gerek var canım. Yapsın paper setini +8 stafını alsın yıllarca hiç item yapmadan oynasın ne güzel istanbul :)

IBoRiS

Üye
Yok mageler oyunun başından sonuna kadar Leather (paper) setle dolaşacaklar . Onların item yapmasına ne gerek var canım. Yapsın paper setini takılarını +8 stafını alsın yıllarca oynasın ne güzel istanbul :)
valla he hayat onlara güzel keşke mageyle başlasaydık

onurbedirhan

Üye
Yok mageler oyunun başından sonuna kadar Leather (paper) setle dolaşacaklar . Onların item yapmasına ne gerek var canım. Yapsın paper setini +8 stafını alsın yıllarca hiç item yapmadan oynasın ne güzel istanbul :)
Int mage hiçbir işe yaramadığı için böyle olabilir mi acaba?

Bogateg

Üye
Bence oyuncuların suçu yok bu konuda , oyunun magelerde ve priestlerde bu kadar çok int istemesi çok saçma , kaldı ki dediğiniz gibi görev itemleri çok daha iyi hiç bir priest takmaz elite zırh

Vioneeraa

Üye
Ama senin klan baskaninda mage ekip yonetiyo kanka onlarada mi salliyosun simdi direk

AhmetKayemZorZahmeTC

Üye
ben şahsen mage elite set +7 - +6 gıyıyorum tam bir çöp. Satabilsem satıcam alanda yok elımde patladılar. Paper halime göre 300 nova damagem dustu.
150 staff damagem dustu. 400 HP dustu.
!27 defansım arttı. Çok gereksiz item yaptıkça sağlam olmam gerekırken ezik oldum tavsiye etmem :D

Pitou

Üye
ben şahsen mage elite set +7 - +6 gıyıyorum tam bir çöp. Satabilsem satıcam alanda yok elımde patladılar. Paper halime göre 300 nova damagem dustu.
!27 defansım arttı. Çok gereksiz item yaptıkça sağlam olmam gerekırken ezik oldum tavsiye etmem :D
Bu durumu çoook söyledik. Umarım bir gün dikkate alırlar.

Witch_King

Üye
defansın 27 artması şaka gibi yalnız. fakat int olduğu için extreme stafflar var. damageyi onlarla denemek gerek.ozaman int gücü anlaşılır bence. bir de +7 seti kaça satıyorsun ben denemek istiyorum :)

AhmetKayemZorZahmeTC

Üye
defansın 27 artması şaka gibi yalnız. fakat int olduğu için extreme stafflar var. damageyi onlarla denemek gerek.ozaman int gücü anlaşılır bence. bir de +7 seti kaça satıyorsun ben denemek istiyorum :)
7 seti satamıorum ama 3 parcası +6 ılgılenırsen verırım orada 127 olacaktı unlem olmus 1 yanlıslıkla elimdeki staff druıd +6 nova hasarım 450-500 staff hasarım 180-220 :D 140 INT gerısı full MP
İç takılarda komple warlord set bırde MP HP veren mavı beltten var adını hatırlamıyorum

Blader06

Üye
Zırhları geçtimte magenin epic stufflarından hiç bişey anlamadım.atak yok elemental hasar yok.1-2 bana göre çokta değmeyecek özelliklerle acayip bişey olmuş

IBoRiS

Üye
itemler betada çok çok daha iyiydi keşke dokunmasalardı :S

Alkoer

Üye
Lv cap yükselip oyuncuların ortalama resistleri yükseldikten sonra mageler yine int metaya dönecektir.

Çünkü tek novada adam düşmeyince gelicek karşı hasara karşı hazırlıklı olunması lazım.

Tabiki şuandaki elite set ile olacak olay değil bu. Şaka gibi 127 defans nedir.

70lv patch i görmek gerekiyor bence. Şuan matematiksel olarak hiç katkısı yok elite setlerin mage ve prieste.

IBoRiS

Üye
Lv cap yükselip oyuncuların ortalama resistleri yükseldikten sonra mageler yine int metaya dönecektir.

Çünkü tek novada adam düşmeyince gelicek karşı hasara karşı hazırlıklı olunması lazım.

Tabiki şuandaki elite set ile olacak olay değil bu. Şaka gibi 127 defans nedir.

70lv patch i görmek gerekiyor bence. Şuan matematiksel olarak hiç katkısı yok elite setlerin mage ve prieste.
70 cap li beta zamanındada mage eliteler imperialler kullanılmıyodu

Alkoer

Üye
bu kadar kötüde olma be
adam haklı . her patchte o kadar basit buglar oluyorki. mesela en son patchte gelen pazar saçmalığı. bir insan evladı nasıl pazarla ilgili bir değişiklik yapıpta onu denemeden aktif eder.

daha önceki patchte party bar ile ilgili olan bug mesela. resmen oyun oynanmaz durumdaydı. nasıl denemeden aktif edilir bu şekil bir patch ?

HeaveN

Üye
mage ve priest elite çöp attım çünkü daha çok damage yöneldim elite mage int priest int verince aşırı damage düşüş oluyo
ama okçu warior elite görev itemi atılmaz değerli onlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt