Öneri Makro hakkında.

CAZBEM

Üye
Makroyu sizinde bahsettiğiniz gibi bir yöntemle engellenebilir. Oyundaki herhangi bir yeteneğin kullanım sürelerinin otomatik takip edilmesi tabii ki mümkünse. Bu yetenekler warrior jobunun berserker classındaki seri skillerin kullanımı olabilir, okçuların 3 lü ve 5li kombosu olabilir, rogue sınıfının minor sacriface yeteneği olabilir, priestlerdeki heal yeteneği olabilir, battle priestlerdeki atack skilleri olabilir. Bu yeteneklerin sistemin otomatik takip etmesi ve eğerki aynı yeteneğin kullanım aralıkları 100 kere aynı sayılarda ise önce uyarı ardından ban olarak cezalandırılabilir.

Assassin

Üye
Gerek yok bence böyle birşeye adam parasını verip makrolu fare almış özelliklerini lullanması en büyük hakkı makro sadece amelelikten kurtarıyor başka avantajıda yok zaten bu aynı şeye benziyor 144 hz manitör alıp 60 hz de kullanmak gibi

CAZBEM

Üye
Gerek yok bence böyle birşeye adam parasını verip makrolu fare almış özelliklerini lullanması en büyük hakkı makro sadece amelelikten kurtarıyor başka avantajıda yok zaten bu aynı şeye benziyor 144 hz manitör alıp 60 hz de kullanmak gibi
Sen oraya oyun oynamaya gidiyon kardeşim makronu açıp afk kalmaya değil o zaman makro her şeyi yapabilir senin dediğine göre. Açsın makrosunu kombo sırasını girsin bak bakalım kesebilecek var mı o makineyi ? Açsın makroyu warrior oyuncuları oyunu da az çok bilsin bak bakalım kesebiliyo musun? Baktığın zaman lol deki script de bir yazılımdır aynı makro gibi script programı o skilleri dodge larken de aynısını diyebiliyor musun? Boş yapmayalım lütfen.

Assassin

Üye
Sen oraya oyun oynamaya gidiyon kardeşim makronu açıp afk kalmaya değil o zaman makro her şeyi yapabilir senin dediğine göre. Açsın makrosunu kombo sırasını girsin bak bakalım kesebilecek var mı o makineyi ? Açsın makroyu warrior oyuncuları oyunu da az çok bilsin bak bakalım kesebiliyo musun? Baktığın zaman lol deki script de bir yazılımdır aynı makro gibi script programı o skilleri dodge larken de aynısını diyebiliyor musun? Boş yapmayalım lütfen.
makroya script ile aynıdır demekte ne biliyim yani :D o zaman csgo da herkes 60 hz kullansın 240 hz öne geçiriyor sonuçta adamı hatta max 50 tl lik fare kullanalım ne dersin :D :D

Son düzenleme:

CAZBEM

Üye
makroya script ile aynıdır demekte ne biliyim yani :D o zaman csgo da herkes 60 hz kullansın 240 hz öne geçiriyor sonuçta adamı hatta max 50 tl lik fare kullanalım ne dersin :D :D
Donanımsal teknolojiyle yazılımsal bir programıda aynı kefeye de koymazsın.

Assassin

Üye
şahsen ben 15 tl verip 5 yıl önce aldığım fareyi kullanıyorum ama makrolu fare kullanılması benim için sorun değil

CAZBEM

Üye
şahsen ben 15 tl verip 5 yıl önce aldığım fareyi kullanıyorum ama makrolu fare kullanılması benim için sorun değil
Slotlarda dropları alamayınca millete makro diye ağlama ya da şikayet etme şimdiden olacakları söylüyorum. Zaten makroculara ceza olacakmış öğrendiğim bilgilere göre.

Akc

Üye
bencede makro engellenmeli bir şekilde ama mouse un kendi programlarına birşey yapamazlar bence çok birşey beklemeyin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt