İstek Makroyla ilgili düşüncelerim

PAPATYAM_

Üye
Herkese Selamün Aleyküm,

Çok konu var artık makroyla ilgili çok birşey yazmayacağım. Ama aşağıdaki yazdıklarıma katılanlar mutlaka olacaktır. Yönetim elini vicdanın koysun.

%90 oranın makro kullanımı var. Oyuncu kuralları gereği makro kullanımı yasak olduğunu biliyoruz. Fakat bu konuda istenilen yasaklar verilmiyor.

Sırf oyun yöneticilerinin ve diğer oyuncuların macro/program kullanarak exp konusunda önlerine geçmemek için. Hatta en önemlisi , yasaklanmış olan bu kurala uyarak "KUL HAKKI"NA girmemek için makro olduğu halde kullanmıyorum.

Bu sebebten ötürü slotta macro/koxp görüpte vazifesini yapmayan/ban atmayan yöneticilerin vebale girdiğini söylüyorum ve hakkımı asla helal etmiyorum.

Yönetimi göreve çağırıyorum.

THEKING

Üye
%90 kullanıyor diyorsun peki %90 banlarlarsa kim kalıcak geriye tekmi oynıycaksın ayrıca eminimki sende kullanıyorsun

Black Vortex

Üye
%90 kullanıyor diyorsun peki %90 banlarlarsa kim kalıcak geriye tekmi oynıycaksın ayrıca eminimki sende kullanıyorsun
makroyu banla oto atağı getir. millet haklı olarak makro kullanıyor. kim saatlerce exp kasmak ister durmadan pc başında. makro kullananlarda suç yok. buna yasak diyip engelleyemen yönetimde suç var. koy oto atağı bak ne güzel olur.

PAPATYAM_

Üye
%90 ı göz yumulduğu için kullanıyor. o zaman serbest yapsınlar hekres kullansın. ya da oto atak geliştirilsin.
makroyu banla oto atağı getir. millet haklı olarak makro kullanıyor. kim saatlerce exp kasmak ister durmadan pc başında. makro kullananlarda suç yok. buna yasak diyip engelleyemen yönetimde suç var. koy oto atağı bak ne güzel olur.
getirmek zorunda değil ki oyun sahibi. adam kuralı koymuş yasaklamış , yani sen kuralı beğenmeyip yeni kural koyuyorsun ve kendince mübah kılıyorsun. oyle olrusa böyle olursun diyorsun. böyle bir cevap mantıksız geldi bana , kasacak abi millet yasaksa. macro kullanmadan elle kasılabilir. (yazdıklarım gbi düşünenler kasıyor zaten)

Black Vortex

Üye
%90 ı göz yumulduğu için kullanıyor. o zaman serbest yapsınlar hekres kullansın. ya da oto atak geliştirilsin.

getirmek zorunda değil ki oyun sahibi. adam kuralı koymuş yasaklamış , yani sen kuralı beğenmeyip yeni kural koyuyorsun ve kendince mübah kılıyorsun. oyle olrusa böyle olursun diyorsun. böyle bir cevap mantıksız geldi bana , kasacak abi millet yasaksa. macro kullanmadan elle kasılabilir. (yazdıklarım gbi düşünenler kasıyor zaten)
kasıyor dediğin kişiler yaratıkları buga sokarak kasıyor. macro yasak ama oyunun bugunu bulup kişisel çıkarları için kullanmak yasak değil mi :)

karashean

Üye
Oto atak getirmeyi dusunmuyorlar.Macro ile de bas edebiliyorlar gibi gorunmuyor.Madem oyle görevlerin expini yukselt level kasmayi basitlestir olsun bitsin

PAPATYAM_

Üye
Oto atak getirmeyi dusunmuyorlar.Macro ile de bas edebiliyorlar gibi gorunmuyor.Madem oyle görevlerin expini yukselt level kasmayi basitlestir olsun bitsin

pc basında olmak şartıyla serbest yap ya da macro çıkart paranı kazan, ya da dediğin gbi expleri arttır görev. ne diyelim

gangryman

Üye
Neyse ki oynamaya başlamadan önce foruma bir göz attım. Her yer makro şikayeti ile dolu. İndirdim fakat soğudum oyundan oynamayacağım. Slotlarda kendimi enayi gibi hissetmeye hiç niyetim yok. Yasal makro satışı başlarsa da oyunu bırakırdım ki başlamadım zaten :)

İnsanların haykırışına tek bir geri dönüş yok hiç bir başlıkta. En azından konu ile alakalı bir açıklama yapılsaydı :)

Duygusal ve nostaljik oyuncu kitlesine hitap eden, 1 yıllık ömür biçtiğim, Türkiye dışına çıkamayacak bir oyun belli ki.

HeaveN

Üye
Arkadaşlar 10yıl macro kullandım macro olayı şöyle uzmanlık alanım olarak söylüyüm macro önüne geçmek çok zor birşeydir bunun nedeni şöyle
hile 3 parti bi hile değil şuan teknoloji üzeri tüm mouse ve klavyelerde oscar editör yazılımları macro kodlaması oluyo macro önüne geçelim derken oyun haksız yere
herkes ban iyebilir z tuş zaten bloke macro afk oto kasma görmedim oyuna şuan kadar ama yine yaratık keserken adam elle vurcana yorulcana macro oto vuruyo
bu şuan çalışıyo herkes kullanıyo oyunda macro olayı her oyunda olmuştur macro sadece çoğu oyuncu uzun aktıf kalmak ve kısa tuşlarla vurmak için kullanır
4 saat oynucaksam macro 12 saat oynuyabilir adam yorulmadan hem pazar faydası olur hem oyun hızlı gelişir farmcılar oyunun hem ticaretini hem slot herkes beraber kasmayı sağlar bana göre cz zaten macro yada el her ikisi aynı birşey elle yapcağı şeyi macro yapıyo macro biraz önde atak gibi gelsede bazen takılabilir durabilir
elle ise bunu siz tam kontrollü belirliyosunuz macro olayı çözülmesi çok zor bi olay tüm mouse firma donanım ban atmak gerekiyo hangi mouse engellicekler yada klavye macrosu ? oyuncu adam her türlü oynar macro olsa o adamı keser ama yaratıklarda evet macro çok var kullanan kullanıyo kimse birşey diyemeyiz
bende fare yan tuş can basma koyuyorum minör açıkcası alışkanlık olmuş mouse iyise klavye iyise +1 öndesin demek oyunda.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt