ÇÖZÜM Mantis Death Valley Alanına Giriş Yapamıyoruz

Pitou

Üye
Konuyu silecekler , ticket at diyecekler biliyorum. Silsinler yapacak bir şey yok. ( 1.5 yıldır bunu ticket olarak sürekli atıyorum düzelmiyor.)

• https://prnt.sc/3VwOUWnzdVpl
  • Yukarıdaki görselde gösterildiği gibi sürekli "ZONE FULL" hatasını ben ve benim gibi bir çok oyuncu almaktadır.
*Bunun nedeni Grup zindana giren Oyuncu topluluğu orada gereksiz bir kalabalık yapıyor. Grup zindana girişleri Dorionda bir "NPC" tasarlasanız . Sadece Npc üzerinden girişler sağlanırsa Dv alanındaki Yoğunluk azalacaktır. Death valley sadece "FARM VE PK ATAN" oyuncuların girebildiği bir alan olmalıdır. Gereksiz oyuncu topluluğu bu alana giriş yapmamıza engel oluyor. *Death valleyde 30 dakikadan fazla hareket etmeyen oyuncuları "Karakter Seç" ekranına atabilir.
*Dv ye giriş yapamıyoruz bununla ilgili çalışmaların acil yapılması gerekiyor.

nactremx

Yeni Üye
Katılıyorum,veya npc eklemek zorsa death valley harici heryerde girilsin şimdiki giriş yöntemiyle ama yeterki deat valleyden giriş kalksın oyuna girilmiyor.

MmoRpg

Üye
bununda p2w le uzaktna yakından bir alakası olsa hemen yapılacağına adım gibi eminim :D

fstab

Üye
daha dur bunlar iyi günler bide np kasmak isteyen coklu pc kullanıcıları dvye gelecek artık

sbh

Üye
Dorion olmaz ırklar ayrı değil, galiada haddar 1i de kullanıyor çoğunlukla death valleyde girildiğini tahmin edemeyenler, ilk etapta aklına bile gelmiyor milletin death valleyde girmek ben de başkasından öğrendim mesela biz niye death valleyde giriyoruz sıraya

Pitou

Üye
Dorion olmaz ırklar ayrı değil, galiada haddar 1i de kullanıyor çoğunlukla death valleyde girildiğini tahmin edemeyenler, ilk etapta aklına bile gelmiyor milletin death valleyde girmek ben de başkasından öğrendim mesela biz niye death valleyde giriyoruz sıraya
Farklı ırklar bir arada etkinliğe girebiliyor . Dorion neden olmasın ?

Otistik

Üye
Zaten gerekli görüldüğünde yeni DV açılıyor bir sorun yok.

Pitou

Üye
Zaten gerekli görüldüğünde yeni DV açılıyor bir sorun yok.
Farm atan oyuncu için zaten sorun olmaz . PK atan oyuncu için sorun var . Bütün oyuncular kamplara bölündüğü için pk olmuyor charını dizen oyuncular pk olmadığı için Galiaya geçiyor. Sizin gibi farmerlar sonra ağlıyor itemlerimizi kimse almıyor satamıyoruz oyun ekonomisi çok kötü diye ağlıyorsunuz . Pk atan oyuncuya kalabalık bir pk ortamı vermezsen o adam oyunu bırakır senin farmla kastığın eşyayıda kimse almaz öyle ağlamaya devam edersiniz.

MmoRpg

Üye
Farm atan oyuncu için zaten sorun olmaz . PK atan oyuncu için sorun var . Bütün oyuncular kamplara bölündüğü için pk olmuyor charını dizen oyuncular pk olmadığı için Galiaya geçiyor. Sizin gibi farmerlar sonra ağlıyor itemlerimizi kimse almıyor satamıyoruz oyun ekonomisi çok kötü diye ağlıyorsunuz . Pk atan oyuncuya kalabalık bir pk ortamı vermezsen o adam oyunu bırakır senin farmla kastığın eşyayıda kimse almaz öyle ağlamaya devam edersiniz.
kim diyor onu ya ? dün tüm server aynı camptaydı sadece 1 camp vardı protean dışarı çıkamadı çünkü lunaskar fazla camplar açıldı protean pk atabildi . herkes eşit şartlarda pk atmak ve eğlenmek ister çarına harcadığın miktarı utanmadan yaz buraya ondan sonra o miktarın %10 unu harcamamamış oyunda vakit geçirerek emek vererek yapmak isteyen oyunculara de ki hadi gelin pk atalım sizi kesip eğleneceğiz . çok ciddiyim yap bunu yaz oyuna ne kadar tl yatırdığını ne kadar harcadığını itemlerini ekibin total item değerini sonra insanları pk ya çağır

RickSancheZz

Üye
bu öneride oyuncu zararına tek birşey yokken oyuncuların muhalif tavır göstermesi neden ?
Yav adam orda death valleyde hiç bir işe yaramadan bekliyor, zindana girip haddara dönecek ben pkdayım oyundan düşüp tekrar partinin yanına gitmek için 2 saat kanal spamlıyorum kanal kapasitesini zindancılar ve townda afk gövde gösterisi yapan heykeller yüzünden

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt