Mergen'den Son Duyuru :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mergen

Üye
Selam Savaşçılar!

Sizlere böyle hitap etmek hep hoşuma gitmiştir. Binlerce zorluklarla savaşarak çıkarılan bir oyunun oyuncularına tabii ki başka bir şekilde seslenilemezdi :)

21.04.2022 tarihi itibari ile Rokogame Studios'daki Community Manager görevimden ayrılıyorum. Görevi bırakmamdaki en büyük etmen kişisel gelişimim diyebilirim. Biraz daha farklı toplulukların kafasını ütülersem, gelişimimi daha iyi tamamlayacağımı düşünüyorum^^

Şu zamana kadar Discord ve Forum'da binlerce dost edindim. Benim için tarifi olmaz bir deneyimdi. Yeri geldi çok eğlendik, yeri geldi kalp kırdık, yeri geldi gönül aldık. Ama sizleri hiçbir zaman sadece oyuncu gözüyle görmedim. Belki de bu yüzden çok da samimi olduk çoğunlukla.

Beraber bir sürü etkinlik yaptık diyebilmeyi çok isterdim ama sadece bir tane nasip oldu, o da çok güzel oldu :) Beraber eğlendik, fotoğraflar çekildik, kapıda bol bol sohbet ettik. Belki bir gün farklı bir toplulukta yine karşılaşırız kim bilir :)

Umarım bu zamana kadar oluşturmaya çalıştığım birbirine saygılı topluluk, bu şekilde devam eder hatta çok daha ileriye gider.

Unutmayın, bu bizim değil, sizin oyununuz. O yüzden bu oyunun sınırı yok!

Sevgiyle kalın.

Mergen...

mmemati17

Üye
Yapma be tatlı kelini sevdiğim. Nereye daha bu oyunu çok ilerilere taşıyacaktık.

TEESTA

Üye
Seni her ne kadar yeni tanısam da, geçen gün yaptığın canlı yayında kanım çok ısınmıştı... Şimdi ayrıldığını duymak gerçekten çok üzücü.:(

Hayatında başarılar dilerim.
Her şey gönlünce olsun. :)

HeLpeR

Üye
Daha oyuna bile başlamamışken oyun yöneticilerinden birinin ayrıldığını görmek üzücü bir durum.

Bir süredir Rise Online YÖNETİCİ ekibinin bir parçası olan Mergen'e verdiği hizmetlerden dolayı Rise Online Topluluğu olarak teşekkür ediyor, hayatında başarılar diliyorum.

Pitou

Üye
@Mergen Rise Onlineden tamamen mi ayrıldın ? Yoksa sadece Community Manager görevinden ayrılıp farklı bir göreve mi geçtin ?

mmtakiff06

Üye
Başarılar samimi bir insansin. Oyunun ekibinden kimsenin ayrilmasini istemezdim. Ayrıca daha çok ileri gidecektik

huseyin35

Üye
Eğer bu oyunun para finansörü Mergen olsaydı p2w olmazdı her şey daha farklı olurdu. Mergen oyunu biliyordu nasıl olması gerektiğini biliyordu ama bence diğerlerinin istedikleri daha çok para kazanmaktı adamı dinlemedikleri için mergenin bıraktığını düşünüyorum. Gelecek güncelleme ile mergen'in nerden bırakmış olduğunu anlayabileceğiz bence. Mergen'in kafasındaki oyun oyuncuların tam olarak istediği bir oyundu iyi bir adamı kaybettik

orkungenel

Üye
Eğer bu oyunun para finansörü Mergen olsaydı p2w olmazdı her şey daha farklı olurdu. Mergen oyunu biliyordu nasıl olması gerektiğini biliyordu ama bence diğerlerinin istedikleri daha çok para kazanmaktı adamı dinlemedikleri için mergenin bıraktığını düşünüyorum. Gelecek güncelleme ile mergen'in nerden bırakmış olduğunu anlayabileceğiz bence. Mergen'in kafasındaki oyun oyuncuların tam olarak istediği bir oyundu iyi bir adamı kaybettik
Dediğinin sonuçlarını göreceğiz gibi. Belkide akşamki bu pot olayı falanda bununla alakalı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt