Öneri Merhabalar, Life Skill hakkında bir kaç öneri ve soru.

ZazaCapitan

Üye
1.quarrying de toplama eşyalarında bir hata mı var?!!!
normalde uncommon eşyalar 60xp verirken yavaş toplar ama ben quarryingde rare eşya almama rağmen aynı şekilde yavaş topluyor yine aynı şekilde 60xp veriyor ve
2 level stonelarda toplama yapamıyorum gerekli eşya yok diyor yüksek ihtimalle bir hata buna bakılırsa sevinirim.

2.mining harici diğer toplamalarda level kasmanın bir önemi var mı?
çünkü mining için 10-20 gibi toplama levelı isterken diğerleri için 2-3-4 istiyor
yani ben 10 level harvesting kastığımda bana bir katkısı olacak mı daha hızlı vs. gibi bir şey var mı?

3.dorionda toplamalar belirli bir bölgede yer altında çıkıyor ve bir de bazen buga giriyorlar yanına yeterince yaklaşmadın hatası veriyor.

4.npc de satılan sütün altında yağ üretmek için gerekli malzeme olduğu söyleniyor fakat nerden yapılıyor vs. bununla ilgili hiç bir bilgi yok bunlar açıklanacak mı?

5.diyelimki ben 20 level stonemasonry kastım klanlar için gerekli malzemeler elimde var fakat benim levelim bilinmediği sürece kimse gelip benden satın almaz yani şuanda açılmayan sıralamaya lifeskill içinde yer verilecek mi?

6.Tailoring kısmında level kasabilmek için common cotton istiyor fakat bu toplanabilir bir şey değil sadece uncommon olanı toplanabiliyor bu zamana kadar common olanını hiç görmedim bu bir hata mı? yoksa oyuna eklenmeyen bir şey mi var?

Ekli dosyalar

• ss.png
    ss.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 68
  • sss.png
    sss.png
    789.3 KB · Görüntüleme: 71

tigger

Üye
4. maddede bahsettiğiniz süt ile yağ üretiminin nasıl olduğu hususunu ben de merak ediyorum.

RajBhera

Üye
yemek üretimi karakter üretim yerinde yapılıyor cooking bölmesini seçmelisiniz yapmak istediğiniz yemeğe göre malzemeler istiyor onlar üzerinde olduğunda yemeği üretebilirsiniz.

tigger

Üye
yemek üretimi karakter üretim yerinde yapılıyor cooking bölmesini seçmelisiniz yapmak istediğiniz yemeğe göre malzemeler istiyor onlar üzerinde olduğunda yemeği üretebilirsiniz.
Yemek üretiminde sorun yok zaten. Cooking yaparken çokça kullanılan tereyağını süt ile birlikte nasıl üretebileceğimizi soruyoruz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt