Mining (Madencilik) Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (Güncellendi!)

mrares

Üye
Toplayicilik eşyalarında 10m Lik olan epic eşya diğerlerine oranla her anlamda daha iyidir diyebiliyor muyuz yoksa bunun dezavantaji da bulunuyor mu
Avatanjı daha hızlı toplaması
Dezavantajı daha az xp vermesi, çok önce test etmiştim yanlış olabilir tam hatırlamıyorum.

RickSancheZz

Üye
Video yaparsam tüm küçük ayrıntılara belki değinemeyebilirim. Bir de talep gelmedi pek video yapımı açısından eğer çok talep olursa Youtube'da paylaşım yaparım.

böylede güzel, ama videolu daha güzel olur tabi.
Video çekebiliyorsan craft açılınca yeni özellikler gelirse tam kapsamlı şekilde video çekersin.

mrares

Üye
böylede güzel, ama videolu daha güzel olur tabi.
Video çekebiliyorsan craft açılınca yeni özellikler gelirse tam kapsamlı şekilde video çekersin.
Yani Rise Online'ın kitlesi belli eğer her video 2-3k falan izlenecekse 20-30 dakikalık videolar çekebilirim adobe programlarına hakimim. O topluluk bu videolara denk gelir mi işte onu bilmiyorum.

RickSancheZz

Üye
Yani Rise Online'ın kitlesi belli eğer her video 2-3k falan izlenecekse 20-30 dakikalık videolar çekebilirim adobe programlarına hakimim. O topluluk bu videolara denk gelir mi işte onu bilmiyorum.
ne kadar izlenir onu bilemiyorum :) ama balıkçılık rehberi konunun görüntülenme sayısı bir fikir verebilir ;)
Videoyu forum üzerindede paylaşırsın.

mrares

Üye
Level'lar güncellenmiştir. Bilgi aldıkça yeni versiyonlarını da ekleyip güncelleyeceğim.

Burtto

Üye
Tas madenciliği (SandStone) hakkında da bilgi verirmisin

orkungenel

Üye
Video yaparsam tüm küçük ayrıntılara belki değinemeyebilirim. Bir de talep gelmedi pek video yapımı açısından eğer çok talep olursa Youtube'da paylaşım yaparım.
En azından senin için bir kaznaım olur, böyle sevap point mi kasıyorsun artık alışkın değiliz böyle şeylere.

mrares

Üye
En azından senin için bir kaznaım olur, böyle sevap point mi kasıyorsun artık alışkın değiliz böyle şeylere.
Sevap point vs pek umurumda değil. Bu oyunun bir wiki sayfası yok ve eski usul forumda başlık açılması gerekiyor baktım bunu yapmak isteyen biri de yok varsa da pek etkili olmuyor ben de etkili olacak şekilde açayım dedim. Şimdi ben sana desem ki videoda bu madeni toplama süresi 4 saniye, sen bunu not olarak alman gerekecek hesap yapabilmen için ve vakit kaybedeceksin ama sen bunu bir yerde yazı olarak görüyorsan ve onu direkt kopyala yapıştır yapıyorsan daha kolay olacak. Ki ortada alışkın olmayacak bir durum yok. Sonuç olarak okumak önemli arkadaşım okuyacaksın öğreneceksin ha sen okumak istemiyorsan sevmiyorsan amaaaan abi yorma beni ben okurken yoruluyorum diyorsan forumda ne işin var kas gösterisi için mi :D

Ayrıca video yapmasını biliyorum edit sürecini audio control sürecini altyazı çeviri vesaire hepsini biliyorum sadece senin kafada çok oyunca varsa bunları yapmamın bir anlamı yok. Açıkçası kazanabileceğim bir bilgi kalmadı bu konuda.

Ankylosauria

Üye
(Bana mı denk geldi bilmiyorum) Son girdiğimde Death valleyde toplanacak materyaller yoktu/kaldırılmıştı. LVL 3 toplayıcılığı olan birinin lvl 20, hatta 30 toplayıcılığa ulaşmasının çok basit olduğu göz önüne alındığında; bence toplayıcılıkta da güncelleme gelecektir. Mesela 10 lvl toplayıcılık olmadan Demir kazısı yapılamaması gibi ki olması gereken de bu.

Yani bence imkanınız varken titanium girişin :)

mrares

Üye
(Bana mı denk geldi bilmiyorum) Son girdiğimde Death valleyde toplanacak materyaller yoktu/kaldırılmıştı. LVL 3 toplayıcılığı olan birinin lvl 20, hatta 30 toplayıcılığa ulaşmasının çok basit olduğu göz önüne alındığında; bence toplayıcılıkta da güncelleme gelecektir. Mesela 10 lvl toplayıcılık olmadan Demir kazısı yapılamaması gibi ki olması gereken de bu.

Yani bence imkanınız varken titanium girişin :)
Bu konuda bir güncelleme geleceğini ben de düşünüyorum. Bir de kısıtlama gelebilir. Bu tür materyallerin 24 saat içerisinde bir toplanma sınırı olabilir. Bu sınırla piyasadaki materyaller de sınırlı sayıda olur ve fiyat artar daha zorlaşır ki daha da zorlaşmalı.

mrares

Üye
33 levele kadar güncelledik devamını yapabilmemiz için info lazım bilen varsa ve yardımcı olmak istiyorsa cevaplarda kendilerini belirtsinler.

Trakya39

Üye
kürek ve knife ı nerde kullanabiliyoruz ben dorion haritasında bulamadım bunların toplama eşyalarını

thedarga

Üye
Toplayicilik eşyalarında 10m Lik olan epic eşya diğerlerine oranla her anlamda daha iyidir diyebiliyor muyuz yoksa bunun dezavantaji da bulunuyor mu
ek dezavantajı 160k lık bir tamir parası. ama 10k lık ile 10m lik arasında uçurum fark var. yaklaşık 1 madende 20-25sn ye varan bir kısalma oluyor.
bence değer düşünme al.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt