Öneri Minor sacrifice skilli efekt önerisi

Brunkrow

Üye
Katılım
14 Kas 2020
Mesajlar
20
Puanları
3
Bildiğiniz üzere "Minor Sacrifice" skilli hem kendiniz, hem başka oyuncular üstünde kullanılabilen bir skill. Fakat kendi üstünde kullanılmasıyla başkası üzerinde kullanılması arasında herhangi bir görsel efekt farkı yok. Bu durum PVP haritalarında kıyıda köşede yaşanabilecek bazı 1v1 durumlarında oyunculara dezavantaj sağlayabilyor. 1v1 atılırken vs atan karakterler dışındaki karakterler de kendi ırkına "Minor Sacrifice" skilli kullanabiliyor. Dışarıdan gelen "Minor Sacrifice" ile kendi üzerinde kullanılanın efektleri de aynı olunca hem adil bir 1v1 ortamı sağlanamamış oluyor, hem de dezavantajlı karakter 1v1 atmayacaksa bile savaştığı rakibinin çevresinde ona "Minor Sacrifice" skillini kullanan en az 1 kişi daha olabileceğinin farkında olamıyor, tehlikeyi sezemiyor. Rakip kamera açısında değilse onu göremiyor, dolayısıyla o bölgeden uzaklaşması gerekse bile tehlike altında olup olmadığını bilmediğinden bunu yapmıyor ve dezavantajlı konuma düşüyor.

Tavsiyem başka oyuncular üstünde kullanılan "Minor Sacrifice" ve benzeri skillere, başka oyuncudan gelen bir skill olduğunu belirtecek farklı bir efekt eklenmesi.
 

ferdi

Üye
Katılım
7 Ara 2020
Mesajlar
2
Puanları
3
Kesinlikle katılıyorum. 1v1 de kenarda izleyen diğer düşmanın kenarda pot basma efektinden anladım bugün. Söylediğiniz gibi bir başkasına basılan minor efekti açıkça belli olmalı.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt