Neden Güncellemeler En Yoğun Zamanlarda Yapılıyor?

emrdrc

Üye
Ya anlam vermiyorum, neden player sayısının tavan yapmış olduğu saatlerde güncelleme yapılıyor yaa, neden playerlar ile inatlaşıyorsunuz, nden hiç bizi dinlemiyorsunuz yaa???
Amacınız ne olabilir ???

Witch_King

Üye
Oyunu oynayan topluluğun yüzde 80i tahminimce 28-40 yaşlarıdır. Yani çalışan bir topluluk. Bu insanlar akşam 7 de işten eve gelip anca oyuna girebiliyorlar. Neden bu güncellemeler gece veya sabah erkenden gelmez ben de çözemiyorum. Vardır herhalde bir bildikleri diyelim.

emrdrc

Üye
Ya birde player dinliyoruz, sesinize kulak veriyoruz diyorlar yaa .... Gerçekten kızdırıyorlar :D

onurbedirhan

Üye
Büyük ihtimal büyük güncellemelerin bu kısmıyla uğraşan insanlar Türkiye'de yaşamıyor, remote olarak dışarıdan çalışan çalıştırıyorlar.

eMiLiaNo

Üye
Ben anlamıyorum neden hiç bir şeyden memnun olmuyorsunuz 30 dakika oynamayınca ne kaybedeceksiniz . ? !!

emrdrc

Üye
Ben anlamıyorum neden hiç bir şeyden memnun olmuyorsunuz 30 dakika oynamayınca ne kaybedeceksiniz . ? !!
ya kardeşim, sabah 3-10 arası nerdeyse server boş oluyor, insanlar toplanıp bişeyler yapmaya başlayacakları zaman güncelleme yapıyorlar... İşte buna kızıyoruz... Bu ana kadar ki tüm güncellemeler de yarım saat denilip 8 saatte yapıldığı için güncelleme lafını duyan ertesi güne kadar girmiyor...
Memnun olmak için bizler için bişeyler yapılması lazım.. mesela bu güncellemenein neler içerdiği..!!!
Meçhul...!!! Çünkü kendileri de bilmiyor me yaptıklarını ya da yapacaklrını....

HeaveN

Üye
en yogun en güzel saatte en iyisidir .:)

Was

Üye
aynen yoğun zamanda yapılması 10 numara oldu 40dk dır güncelleme yapamadık (y)

mrares

Üye
Abi öyle de bu seferde gece 3te güncelleme mi atılır sabah kadar char balıkta boşa mı durdu elektrik paramı kim verecek deniliyor. Akşam oluyor yoğun saatte mi yapılır deniliyor. Adamlar gün içerisinde 25. saati mi icat edip yapsınlar ne istiyorsunuz anlamadım ki.

Sercio

Üye
Oyuncu stres testi, oyun erken erişimde unutmayalım. Her güncelleme tahmini 30 dk ama her zaman min. 180 dk

emrdrc

Üye
Ya allah akıl fikir vermiş, afk kalan adamımı düşünecek yaa GM..!!!

emrdrc

Üye
Yalayıp yuttuğunuz oyun için yarım saat demişlerdi, ne oldu arkadaşlar??? Gördünüz mü neden isyan ediyoruz...!!!! Oyuna giremiyoruz, 1.5 saati geçti..!!!! Verilen hiç bir söz yerine gelmedi burda..!!!!

BenGeldim

Üye
10 sene bu oyunu oynayınca kanser garantili. şuraya bak bu saatte guncellememi olur, bi epic takı bonusu gelmezmi sabrım taşıyor şeytan dio sat kurtul

Nemutluturkumdiyene

Üye
5 dkklık res diyosynuz 50 dkka oldu bi sıkıntı warsa acıkla bu kadar surede gelcek de illa kafanızımı şişirelim bu nasıl yönetim

BenGeldim

Üye
5 dkklık res diyosynuz 50 dkka oldu bi sıkıntı warsa acıkla bu kadar surede gelcek de illa kafanızımı şişirelim bu nasıl yönetim
yok bunlar sert seviyor. illa burda ağaç edecekler. yaz 2 saat güncelleme var de gidek işimize gücümüze bakak. artık yumuşak davranmayacagım stres topu gibi oldum ya su oyuna basladım baslayalı elektrik direği gibiyim

skaebneN

Üye
Abi öyle de bu seferde gece 3te güncelleme mi atılır sabah kadar char balıkta boşa mı durdu elektrik paramı kim verecek deniliyor. Akşam oluyor yoğun saatte mi yapılır deniliyor. Adamlar gün içerisinde 25. saati mi icat edip yapsınlar ne istiyorsunuz anlamadım ki.
Belirli gün belirli saat. Başka oluru yok. Günümüzdeki çoğu oyunda olduğu gibi bakım takvimi olacak. Haftanın belirli bir günü belirli saatinde gerçekleşecek.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt