Rehber Nft Karakter Rehberi - Karakterinizi Nasıl Nft Dönüştebilirsiniz

BEARFACT

Yönetici
Game Master

Merhaba Arkadaşlar,

NFT Karakter Rehberi - Karakterinizi Nasıl NFT Dönüştebilirsiniz - MetaMask Kurulumu hakkında bir rehber hazırladık. Aşağıda yazılı ve görsel olarak nasıl yapabileceğinizin detayları yer almaktadır.

Öncelikle cüzdan bağlantınızı riseonlineworld.com adresinden kontrol edin ve doğruluğundan emin olun.

Ardından Envanteriniz üzerinden NFT Character Scroll eşyasına sağ tıklayarak EXPORT NFT CHARACTER penceresini açın.

Bu sayfada NFT olarak oluşturmak istediğiniz karakterin üzerine gelerek alt kısımda bulunan EXPORT kısmına tıklıyoruz.

EXPORT NFT kutucuğu önümüze gelecektir, bu kutucuğa MetaMask hesabıunızda yer alan MetaMask numaramızı yapıştırıyoruz.

Kısa süre içerisinde karakteriniz NFT olarak oluşacak marketplace.riseonlineworld.com alanında listelenmeye hazır olacak.

Bu alan için ekstra bilgiler;

NFT olarak oluşturulacak olan karakterin aktif bir cezası bulunmaması gerekmektedir. (Mute, Atak Ban vb.)

Karakterin herhangi bir klanda olmaması gerek.

Auction House üzerinde eşya bırakmamanız gerek.

Aktif olan tüm görevlerinizi iptal etmelisiniz.

https://marketplace.riseonlineworld.com sitesine girerek Connect Wallet kısmına tıklayıp MetaMask hesabımıza giriş yapıyoruz.

marketplace.riseonlineworld.com sitesinde sağ üst kısımda Cüzdan Numaramız olan yere tıklıyoruz.

Ardından My Profile alanından az önce oyun içerisinde oluşturduğumuz NFT Karakteri görebilirsiniz.

NFT Karakterinizin üzerine tıklayıp, NFT sayfasına gidiyoruz.

Ardından sağ kısımda bulunan ... tıklayarak Transfer NFT kısmından göndermek istediğimiz MetaMask numarasını girebilir veya Change Price kısmından fiyat belirleyip marketplace.riseonlineworld.com üzerinden satışa sunabilirsiniz.

Son olarak sahip olduğumuz bir NFT Karakteri oyun içerisine nasıl göndeririz?

riseonlineworld.com sitesi üzerinden Hesap İşlemleri > Cüzdan Bağlantısı&NFT's alanından karakteri görüntüleyebilirsiniz.

Karakter resminin hemen altında yer alan Import Character tuşu NFT karakterinizi oyun içerisine göndermenizi sağlar.

Bu gönderim sırasında hesabınızda yeteri miktarda ROCO olması gerekmektedir. Yeteri kadar ROCO olmazsa ''You don't have enough or confirmed balance!'' hatası alırsınız.

Hesabınızda bulunan AVAX miktarını ROCO olarak çevirmek.

Tarayıcınızda bulunan MetaMask sembolüne tıklıyoruz, ardından MetaMask hesabımıza giriş yapmadıysak öncesinde giriş yapıyoruz. Ardından ekranda yer alana SWAP kısmına tıklıyoruz.

Burada sizden token seçmenizi isteyecek, ilgili alana ROCO yazıp buluyoruz. Seçiminizin ardından istediğiniz miktarda ROCO miktarını AVAX üzerinden çevirip hesabınıza ROCO olarak ekliyorsunuz.

Kısa süre bekledikten sonra işleminiz gerçekleşecek ve artık ROCO olarak cüzdanınıza eklediniz.

Tekrar Import Character kısmına tıklıyoruz ve otomatik olarak MetaMask imza alanı açılıyor, imza onayınızı yaptıktan sonra artık geriye tek kalan oyuna girerek keyfini çıkartmak!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ceyar

Yeni Üye
you can't nft conversion process now hatası alıyorum sebebi ne olabilir acaba ?

BEARFACT

Yönetici
Game Master
you can't nft conversion process now hatası alıyorum sebebi ne olabilir acaba ?

NFT olarak oluşturulacak olan karakterin aktif bir cezası bulunmaması gerekmektedir. (Mute, Atak Ban vb.)

Karakterin herhangi bir klanda olmaması gerek.

Auction House üzerinde eşya bırakmamanız gerek.

Aktif olan tüm görevlerinizi iptal etmelisiniz.

Ceyar

Yeni Üye
şartların hepsini kontrol ettim şartlarda bir problem yok ne yapabilirim ? @BEARFACT

Ceyar

Yeni Üye
@BEARFACT lütfen yardımcı olabilir misiniz ? 4 saattir deniyorum aynı hatayı verip duruyor .
Karakterin herhangi bir cezası yok .
Herhangi bir clana üye değil.
Herhangi bir görevi mevcut değil.
Friend listesi ve üzeri tamamen boş (eşya falan yok ).
Action House zaten çalışmıyor.

BEARFACT

Yönetici
Game Master
@BEARFACT lütfen yardımcı olabilir misiniz ? 4 saattir deniyorum aynı hatayı verip duruyor .
Karakterin herhangi bir cezası yok .
Herhangi bir clana üye değil.
Herhangi bir görevi mevcut değil.
Friend listesi ve üzeri tamamen boş (eşya falan yok ).
Action House zaten çalışmıyor.

Konuyla alakalı kontroller yapılmaktadır.

maticmeta

Üye
@BEARFACT Merhaba Nft karakter satın aldım karakter hesap işlemleri kısmındaki düzdan bağlantısı ve nft kısmına geldi, import ettiğimde Failed to approve permission to spend ROCO hatası aldım. 10 11. denemeden sonra nft kısmından kayboldu ama bu seferde oyuna giriş yaptığımda gözükmüyor.

BEARFACT

Yönetici
Game Master
@BEARFACT Merhaba Nft karakter satın aldım karakter hesap işlemleri kısmındaki düzdan bağlantısı ve nft kısmına geldi, import ettiğimde Failed to approve permission to spend ROCO hatası aldım. 10 11. denemeden sonra nft kısmından kayboldu ama bu seferde oyuna giriş yaptığımda gözükmüyor.
Sorununuz devam ediyor mu? Anlık olarak bir sorun bulunmamakta NFT sisteminde.

maticmeta

Üye
Sorununuz devam ediyor mu? Anlık olarak bir sorun bulunmamakta NFT sisteminde.
devam etmekte. şu anda nft olarak aldığım karakter tekrardan cüzdan bağlantısı kısmına geldi ama import dediğimde Failed to approve permission to spend ROCO hatasını alıyorum

Jnluna

Yeni Üye
Merhaba karakterimi NFT olarak export ederken "character nft conversion process has failed. character auth failed" hatası ile karşılaşıyorum.
üstteki mesajlardaki gibi clan vs. gibi herşeyi yaptım ancak sorun çözülmüyor. acil yardımcı olur musunuz?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt