NPC deki "JOB CHANGE" seçeneği hakkında . (Bu demek oluyor ki ilerleyen zamanlarda bunun gelmesi düşünülüyor.)

Pitou

Üye
JOB Change' nin gelmemesi gerektiğini düşünüyorum. Herkes istediği zaman karakterini değiştirebilecek bu oyunun dengesini çok etkiler. Örnek str priest güçlü herkes str pri olur. Örnek mage güçlü diyelim herkes mage olur. Oyun dengesi kaybolabilir. Ben gelmemesi gerektiğini düşünüyorum.
Yarın bir gün BP ile item alma durumu olacak Mageler BP yi kasacak Warrior olup Reaperları dolduracak üstüne böyle düşünün.
Şimdi bir gm arkadaş böyle bir çalışmamız yok diyip yatıştıracak. Yoksa niye buraya eklendi :D şimdiden yazayım bunuda .

Son düzenleme:

LevelOnline

Üye
job change gelmesi niye bu kadar rahatsızlık veriyor.?
asas ve okcu da ayrı ayrı olsun o zaman skill sıfırlayıp bi asas bi okcu olmayın.
Priestler'de ayrılsın int ve bp olmasın . 3 5 ay karekter kasacam sonra jop değiştirmek isteyince yeniden exp slotlarında aylarca niye exp kasayım.

Bence gelmeli, Limit koyulablir yılda 1 defa yahut 6 ayda 1 olmak şartıyla çokta güzel olur.

Şöyle düşünelim Asasın var, kastın aylarca, sonra twitch yada youtube de bir warrior oynayan yayıncı gördün, adam şiir gibi oynuyor heves ettin adamdan ilham aldın bende böyle güzel oynarım düşüncesine kapıldın.

Baştan karekter oluşturdun 3 5 ay exp slotlarında dolandın sonra çıktın pk ya, Sende o yetenek yok, sen warrior oynamayı beceremiyorsun. giden 3 5 ay 'a yazık değilmi ?

Dünyada zamandan daha değerli olan tek bir şey yok olduğuna göre.

Her türlü görüş ve fikir değerlidir, fakat tehtit vari silerim oyunu, oynamam, asla gibi cümleler kuranlar sizin bu oyunu oynamaya niyetiniz yok o belli şimdiden bırakın bence.

Zafer1991

Üye
Mantikli gelmesi isteyen istedi jobu oynar zamani olmayanlar sifirdan job kasmaktansa kasmis oldugu jobu donusturup oynayabilir. Yenilikci velhasil userler icin saglanan makul kolayliklar herzaman iyidir.
Not: sifirdan karakter kasmaktan pahali bi sc olcaksa gelmesin daha iyi sureli degisim 3 6 9 ay olabilir fiyatida uygun olmali job degiscek olan 3 kere dusunsun.........

Hedvein

Üye
O vardı zaten kanka hep. Ama gelmesi ne kadar mantıklı bilmiyorum.

NeyimLanBen

Üye
job change gelmesi niye bu kadar rahatsızlık veriyor.?
asas ve okcu da ayrı ayrı olsun o zaman skill sıfırlayıp bi asas bi okcu olmayın.
Priestler'de ayrılsın int ve bp olmasın . 3 5 ay karekter kasacam sonra jop değiştirmek isteyince yeniden exp slotlarında aylarca niye exp kasayım.

Bence gelmeli, Limit koyulablir yılda 1 defa yahut 6 ayda 1 olmak şartıyla çokta güzel olur.

Şöyle düşünelim Asasın var, kastın aylarca, sonra twitch yada youtube de bir warrior oynayan yayıncı gördün, adam şiir gibi oynuyor heves ettin adamdan ilham aldın bende böyle güzel oynarım düşüncesine kapıldın.

Baştan karekter oluşturdun 3 5 ay exp slotlarında dolandın sonra çıktın pk ya, Sende o yetenek yok, sen warrior oynamayı beceremiyorsun. giden 3 5 ay 'a yazık değilmi ?

Dünyada zamandan daha değerli olan tek bir şey yok olduğuna göre.

Her türlü görüş ve fikir değerlidir, fakat tehtit vari silerim oyunu, oynamam, asla gibi cümleler kuranlar sizin bu oyunu oynamaya niyetiniz yok o belli şimdiden bırakın bence.
Agam fazla saçmalamışsın , ne alaka okçu asas olmasın pri BP int olmasın o zaman demek , onlar job sayılmıyorki onlar jobun alt kategorileri gibi düşün

SandraB

Üye
şuan konuşmak kolay ilerde 70 lvl 80 lvl geldiginde exp kasmak aşırı zor olucak o zaman mantıklı bulucaksınız.

Pitou

Üye
Alfadan beri var. Yakında gelecek algısı oluşmasın diye dedim.
Ne zaman geleceğine işaret değil onun orda olması.
Ben şu zaman gelecek diye bir şey demedim zaten neden uzatıyorsun ? İlerleyen zamanlarda Böyle bir şey düşünülüyor demekki dedim. Zamanın ne önemi var zaten önemli olan bunun olup olmamasını tartışıyoruz.

mrares

Üye
job change geldiği gün silerim oyunu
%1000 +++++++++++
Ha bir de craft ya da gathering 0'lanırsa (ki öyle bir düşünce yokmuş ancak olmayan şeyler de gelmeye başladı şüpheleniyor insan) temizinden bırakırım milyon tane P2E oyun var hiiiiç kafa yoramam bununla.
giden 3 5 ay 'a yazık değilmi ?
MMORPG'nin olayı bu zaten. Bütün MMORPG'lerde bu böyle, oynarsın kasarsın baktın senlik değil başka karaktere geçersin onunla oynarsın.

Hedvein

Üye
Dostum yoksay desene ya foruma konu açıyorsan sana mı soracağız yazıp yazmayacağımızı? Bilgi kirliliği yaratıyorsun sonra açıklama yapılınca gelip uzatıyorsun diyorsun. Bas ignore de geç, çok zeka isteyen bir şey değil. Ne garip ne cins varlıklarsınız ya. Ne bu hazımsızlık arkadaş her lafa bi parlamayı huy etmişsiniz.
Sana ''şu tarihte gelecek dedin'' diyen de yok.

Aziz

Üye
Oyunun başından beri vardı o. Gelmemesi lazım. Eğer resmi bir oyunsa böyle bir şey olmamalı

Pitou

Üye
Dostum yoksay desene ya foruma konu açıyorsan sana mı soracağız yazıp yazmayacağımızı? Bilgi kirliliği yaratıyorsun sonra açıklama yapılınca gelip uzatıyorsun diyorsun. Bas ignore de geç, çok zeka isteyen bir şey değil. Ne garip ne cins varlıklarsınız ya. Ne bu hazımsızlık arkadaş her lafa bi parlamayı huy etmişsiniz.
Sana ''şu tarihte gelecek dedin'' diyen de yok.
Bunun bilgi kirliliğiyle bir alakası yok . Alfada eklense ne olacak ? Şimdi eklense ne olacak ? Orada ki Job change ibaresini tartışıyoruz demek ki böyle bir düşünce var diyoruz. Senin amacın şu konuya gelip tartışma çıkarmak ve konuyu kapattırmak. Şey dersin bu olmalı ya da olmamalı açıklamanı yaparsın eyvallah hiç kimse bir şey demez. Gelip konuyla alakasız şeyler şöylersen cevabını alırsın.

DiabIo

Üye
Tartışmaya gerek yok, forum mantığında herkes kendi fikrini saldırgan olmayan bir tavırla beyan eder. Bilgi paylaşımı, beyin fırtınası yapılır. Sonra mutlu, mesut dağılınır. Bu kadar agrasif davranmaya gerek yok arkadaşlar. İki tarafında aynı şeyi savunurken hala tartıştığını görmek üzücü bir durum...

Zewix

Üye
Bir oyuna bu kadar anlam yüklemenin çok mantıksız olduğu düşünüyorum.Gelsin job change ne olacak ki? Karakter satın alacağına ya da baştan kasacağına satın alıp dönüştürürsün.Nft ile karakter almaktan farkı yok.Parası olan 4 slotuna da nft ile farklı karakterleri koyacak zaten.

Pitou

Üye
Bir oyuna bu kadar anlam yüklemenin çok mantıksız olduğu düşünüyorum.Gelsin job change ne olacak ki? Karakter satın alacağına ya da baştan kasacağına satın alıp dönüştürürsün.Nft ile karakter almaktan farkı yok.Parası olan 4 slotuna da nft ile farklı karakterleri koyacak zaten.
Kasılan bplerle item alınacak ama bazı karakterler diğerlerine göre daha kolay bp kasabiliyor.

Digital

Yönetici
Game Master
Merhaba,

Beta döneminde altyapısı hazırlandı ve NPC'ye seçenek olarak eklendi.Sınıf değişimi özelliğinin aktif edilmesi kısa dönem planlarımız içinde bulunmuyor.

İyi forumlar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt