Öneri Offline Pazar Auction House ve Multiple Client Hakkında

Zbam

Üye
Ben Knight Online oynamayıp farklı birsürü mmorpg oynamış biri olarak pazar sisteminden aşırı şikayetçiyim.Kalabalık olan Dorion 1 serverında pazar kurmak imkansız değil fakat bazı saatlerde çok zor gece bilgisayarımı açık bırakıp pazar kurup uyumak çok hoşuma giden bir durum değil ve sistem gereksinimleri düşük olmadığı için bilgisayarım ve odam rahatsız edici derecede ısınıyor.Anladığım kadarıyla oyunun kitlesi Auction House a sıcak bakmıyor(bence çok güzel bir sistem).Auction House gelmeyecekse bile en azından Offline pazar kurabilmemiz gerektiğini düşünüyorum.Oyunu oynamak hoşuma gidiyor AMA eşya satmak için charımı pazara bağlamam gerekiyor ve bu hoşuma gitmiyor.Oyunun bukadar kalabalık olduğu bir dönemde bu sorunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. En azından SINIRLI şekilde Multiple Client açabilsek yan bir hesap açıp pazar kurabilir ve bu sorunu Offline Pazar gelene kadar çözerbiliriz diye düşünüyorum.

Şarapçıoğlu

Üye
Offline pazar olmalı kesinlikle. Görev yöneticisinden çekirdek kullanımını kısıtlamaya da müsaade etmiyor oyun. Gereksiz enerji israfı, zaten sürekli zamlanıyor.

Toxic

Üye
Ben Knight Online oynamayıp farklı birsürü mmorpg oynamış biri olarak pazar sisteminden aşırı şikayetçiyim.Kalabalık olan Dorion 1 serverında pazar kurmak imkansız değil fakat bazı saatlerde çok zor gece bilgisayarımı açık bırakıp pazar kurup uyumak çok hoşuma giden bir durum değil ve sistem gereksinimleri düşük olmadığı için bilgisayarım ve odam rahatsız edici derecede ısınıyor.Anladığım kadarıyla oyunun kitlesi Auction House a sıcak bakmıyor(bence çok güzel bir sistem).Auction House gelmeyecekse bile en azından Offline pazar kurabilmemiz gerektiğini düşünüyorum.Oyunu oynamak hoşuma gidiyor AMA eşya satmak için charımı pazara bağlamam gerekiyor ve bu hoşuma gitmiyor.Oyunun bukadar kalabalık olduğu bir dönemde bu sorunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. En azından SINIRLI şekilde Multiple Client açabilsek yan bir hesap açıp pazar kurabilir ve bu sorunu Offline Pazar gelene kadar çözerbiliriz diye düşünüyorum.
Kardeşim knight online dönerci tayfa bunu beğenmedi :) Ev geçindiren insanlar için alışa gelmişin dışında bir sistem olacak ama dört gözle bekliyorum bunu :) tüh ya üzülüyorum döner ekmekçi kardeşlerim adına :p :D asdasdasdd

Zbam

Üye
Yani açıkçası oynadığım her mmorpgde Auction House vardı ve herbirinde pazardan para kasılıyordu bukadar korkmasınlar.Yenilikleri yakalamak lazım Rise Online da kendi rızkıyla gelir bence, ekmek yemek isteyene heryerde ekmek var :D :D

Alkoer

Üye
Beni bu oyuna çeken birkaç özellikten biriydi AH ama malesef ilk günden beri kapalı. Eski pazar kafalı arkadaşların korkacağı bir özellik değil aslında AH. Benim gibi vakti kısıtlı olan insan pazarda vakit geçiremez. AH olsa listeden bakarım item fiyatına ister ucuza koyarım çabuk satılsın diye ister biraz pahalı yazarım bekleme imkanım var diye. Sonuçta ben oyunu oynamaya devam ederim bu çok önemli.

MiceS

Üye
Bence offline pazar gelmesin. Pazarın dinamigini bozacagina inandığım bir sistem.

Ouss

Üye
Oldschool pazar çok gereksiz ve eski bir sistem ki artık elektrik faturaları yüzünden pazar kuramıyoruz.. Oyuna vakit ayıracağımız zaman exp veya karakterimize item kasmak dışında pazar yapmak içinde vakit kalmıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt