Offline Pazar sistemi

Makedon

Üye
Ofline pazar sisteminde itemlerin bazılarının gidip parasının gelmemesi sorunu yaşadım zorla çıkardığım quest itemi ( dişleri ) pazarı bozmama rağmen üzerime gelmedi satılmış ama parası üzerime düşmedi bir diğer sorun Buy pazar sistemi çok kötü buy pazar kuranların tezğah rengi kırmızı olabilirdi yine mavi tonlarında bir renk seçilmesi saçma olmuş buy ve sell pazar ayırt edilemiyor ..

Fischer

Üye
Merhaba,

Oyun-içi isminizi iletirseniz, incelenmesi için ilgili ekibe bildirebiliriz.

Yararım

Üye
Ticket attım ben geri dönüş yaptılar telafi edilmiyor kaybolan itemler, geçmiş olsun

Fischer

Üye
Oyun-içi isminiz, incelenmesi için ilgili ekibe bildirilmiştir.

**Offline Pazar üzerindeki mevcut bir problemden dolayı, önemli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı pazara koymamanız önemle rica olunur. Problem çözüldüğünde tekrar bilgi verilecektir.

aynı sorun bende de oldu bugün.
İncelenmesi için oyun-içi isminizi iletebilir misiniz?

Victius

Üye
Oyun-içi isminiz, incelenmesi için ilgili ekibe bildirilmiştir.

**Offline Pazar üzerindeki mevcut bir problemden dolayı, önemli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı pazara koymamanız önemle rica olunur. Problem çözüldüğünde tekrar bilgi verilecektir.

İncelenmesi için oyun-içi isminizi iletebilir misiniz?

slwrwlf

Nisshe

Moderator
Ofline pazar sisteminde itemlerin bazılarının gidip parasının gelmemesi sorunu yaşadım zorla çıkardığım quest itemi ( dişleri ) pazarı bozmama rağmen üzerime gelmedi satılmış ama parası üzerime düşmedi bir diğer sorun Buy pazar sistemi çok kötü buy pazar kuranların tezğah rengi kırmızı olabilirdi yine mavi tonlarında bir renk seçilmesi saçma olmuş buy ve sell pazar ayırt edilemiyor ..
Hocam başka oyunla karıştırdın heralde bu oyunda Buy Merchant diye birşey yok

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt