Offline pazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

starscream

Üye
Offline pazara koyduğum 2 tane item yok oldu itemler satıldı mı bilmiyorum parası da gelmedi yardımcı olur musunuz ?

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Bu konu hakkında sizleri hem discord hem oyun içerisinden daha önce uyarmıştık. "Offline Pazar üzerindeki mevcut bir problemden dolayı, önemli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı pazara koymamanız önemle rica olunur. Problem çözüldüğünde tekrar bilgi verilecektir."

Oyun içi nick verirseniz geliştirici ekibe iletelim, incelensin.

wolfphenom

Üye
8 tane önemli itemim gitti iki item 7 ye basmistim kaynar sular basimdan assagi dokuldu hatta pazara koydum pazari bozamiyorum diye ticket atmistim ressden sonra komple itemler gitti

hevato

Üye
yani ben problemi yaşadıktan sonra baktım foruma falan açıkcası

KarpathiaN

Üye
Arkadaslar yetkili cevabinda 'Oyun içi nick verirseniz geliştirici ekibe iletelim, incelensin.' demis zaten.
Nickleriniz yazmanız iki tarafında islerini kolaylastıracaktır....

KarpathiaN

Üye
Eger nickleri yazarsanız yetkkili arkadasta bence konuyu kitleyip ustune COZULDU yazabilir.
Fakat surekli yorum gelirse iki taraf icin de isler zorlasır :)

hevato

Üye
Bu arada geri getirelemezse yapacak bişey yok alfa bir oyun oynuyoruz yani kimsenin işini zora sokmak istemem öyle bi çabam yok tabi ki hatalar olcak bunları göze alıp oynuyoruz sonuçta

starscream

Üye
Bu arada geri getirelemezse yapacak bişey yok alfa bir oyun oynuyoruz yani kimsenin işini zora sokmak istemem öyle bi çabam yok tabi ki hatalar olcak bunları göze alıp oynuyoruz sonuçta
bence yanlış düşünüyorsun biz emek zaman harcayıp birşeyler yapıyoruz oyunda madem alfa o zaman herkese dağıtılsın +8 +7 itemler kimse bunun için emek harcamasın

KarpathiaN

Üye
bence yanlış düşünüyorsun biz emek zaman harcayıp birşeyler yapıyoruz oyunda madem alfa o zaman herkese dağıtılsın +8 +7 itemler kimse bunun için emek harcamasın

Alfa testerı olarak bu durumlara alısmanız lazım. Sonuc olarak alfanın ve betaların amaclar ıbu tarz sorun ve bugları bırlıkkte yasamak ve cozulmesını saglamaktır. Alfa sonlandıgında zaten sızlerde kalmayacak bu ıtemler. Gelecege yatırım yapmıyorsunuz +7 +8 +20 bile basmıs olun suan sadece bir testtesiniz...

Jeremias

Üye
Merhabalar. Oyunda hiçbir eşyanın maddi değeri bulunmamaktadır. Lütfen gerçek para ile eşya alım satımı yapmayınız. Bu aşamalarda oyunun %100 sorunsuz olacağını ve eşyaların hiçbir şekilde kaybolmayacağını kimse garanti edemez

electro

Üye
İyi günler ben de bir adet +7 itemimi kaybettim bakma durumu olacaksa benimkine de bakabilirseniz sevinirim . Nick : Electro

mystic007

Üye
yeter ya 2. oldu bu itemlerim pazarda askıda kaldı yardım için ticket atıyorum otomatik cevap geliyor yardım edinki oyundan soğumayalım bu ne pvp server gibi item silinmesi vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt