Okçular Hala Slot Alıyor

VMF

Yeni Üye
Biz 15-20 okçu olarak dünden beri slotları geziyoruz, hala bazı slotları alabildiğimizi fark ettik. Kendi aramızda tartıştıktan sonra kendimizi size şikayet etmeye karar verdik. Lütfen en kısa sürede mümkünse okçunun hasarını bi %50 kadar daha kısabilirseniz seviniriz.

Bu arada skiller ile verdiğimiz hasar düşmesine rağmen masrafında (MANA) bi düşüş olmamış, ama hala yeteri kadar mana harcadığımızı da düşünmüyoruz. Skillerin istediği mana miktarını da biraz artırabilirseniz seviniriz.

Bu arada ilerleyen zamanlar için bi kaç önerimiz var ;
Okçulara %20 exp nerf
Okçulara %50 coin nerf
Okçulara para kasabilecekleri slotlarda 10m slota giriş vergisi
Bide oyun haftalık okçuların üstünden rastgele bir itemi çöpe atsın

Her şey daha adaletli bi oyun için. Biz kendimizden fedakarlık etmeye razıyız tüm okçular olarak. Yeter ki sizin el üstünde tuttuğunuz oyuncu kesimi mutlu olsun.

İlginiz için teşekkürler. . .

marcauff

Yeni Üye
Birkaç kişinin şahsi zevk meselesi uğruna oyunun başından beri okçuya bu gelen kaçıncı nerf sayamıyoruz. Okçu sınıfını komple silin.Herkes melee oynasın.Düzgün bir çözüm bulamayınca getirdiğiniz saçma sapan geçici ayarlamalar hiçbir işe yaramıyor , oyunun dengesini daha da bozuyor

Syrup

Üye
olm saçmalama lan. erkek gibi yaratığın altına girip vurun. adamlar sizin iki katınız vuruyor belki 1/4 masraf yapıyorlar ama olsun erkek gibi yaratıkların içinden vuruyorlar.

Pitou

Üye
Dv de z1z1 vuram , sc bile basmadan kutu görevi yapam , Bütün slotlara 3lü 5li vurarak domine edem. Sonra forumda ,dc de ağlayam güzelmiş devam.

Agaragambi

Üye
Özelliği uzak mesafe atak yapabilen bir karaktere yaratığın altına gir demek bir warriora git sen de uzaktan vur o zaman demek kadar mantıklı

• Beğen
Tepkiler: VMF

sbh

Üye
Okçuların regalia kanat benzeri şeylerden ap almalarının da engellenmesi lazım,güncelleme yetersiz olmuş.Ama dur onu parayla kendileri satıyorlar onlar kalsın biz direk joba nerf atalım.Sildiğimiz yüzde 10-15 lik kısmın yüzde 3-5lik kısmını da 2950 cash karşılığında geri verelim.Peki sormazlar mı adama sizin bok attığınız yönetimden ne farkınız kaldı?

fstab

Üye
daha önce bu oyunu oynamadığınız cok belli eski haliyle okcudan drakonkin hariç, yeni gelen roch ve earth golem + zayroth olsun 7 vixen 8 fp setli bir okcu partiden kimse slot alamıyordu isterse karsının itemleri 50x daha pahalı olsun bu adil bir durum değildi o yüzden boş yapmayın

sbh

Üye
daha önce bu oyunu oynamadığınız cok belli eski haliyle okcudan drakonkin hariç, yeni gelen roch ve earth golem + zayroth olsun 7 vixen 8 fp setli bir okcu partiden kimse slot alamıyordu isterse karsının itemleri 50x daha pahalı olsun bu adil bir durum değildi o yüzden boş yapmayın
Adamlar expi azaltıp exp sc vs getirmişler,drobu azaltıp farm pre clan zindanı vs getirmişler,karaktere can koymayıp sc getirmişler,hasarı azaltıp sc regalia kanat getirmişler.Sen burada ne anlatıyorsun kim boş yapıyor?
Senin oyunu daha önce oynadığın belliyse bunları sen çok iyi biliyorsundur :)
Bu oyunda bana kaç paraya yüzde 15 hasar veriyorlar da tek güncellemede yüzde 15 hasar siliyorlar? Benim yüzde 15 hasar artışı için kaç artı basmam lazım bir iteme?
Haftalarca exp kasarak geliştirdiğin çar bonussuz halde hiçbir şeye yaramıyor sen 7 vixen 8 fp set diyorsun bi gidin işinize..

Elessar

Üye
Biz 15-20 okçu olarak dünden beri slotları geziyoruz, hala bazı slotları alabildiğimizi fark ettik. Kendi aramızda tartıştıktan sonra kendimizi size şikayet etmeye karar verdik. Lütfen en kısa sürede mümkünse okçunun hasarını bi %50 kadar daha kısabilirseniz seviniriz.

Bu arada skiller ile verdiğimiz hasar düşmesine rağmen masrafında (MANA) bi düşüş olmamış, ama hala yeteri kadar mana harcadığımızı da düşünmüyoruz. Skillerin istediği mana miktarını da biraz artırabilirseniz seviniriz.

Okçulara %20 exp nerf
Okçulara %50 coin nerf

Her şey daha adaletli bi oyun için. Biz kendimizden fedakarlık etmeye razıyız tüm okçular olarak. Yeter ki sizin el üstünde tuttuğunuz oyuncu kesimi mutlu olsun.

Destekliyorum arkadaşın yazdığı herşey mantıklı. Vixen7 çeken okçu slotlarda en yüksek dps e ulaşıyor. 2 sene oldu oyun açılalı 100binlik warrioruz 10binlik bpsi okçusu bizden kutu aldı halada alıyor. Adamın elinde 500tl lik silah var bende 50bin tl lik adam benden kutu alıyor. Adelete devam warriorada buff istiyoruz 2 sene geçti çilemiz bitsin. Birazda bunlar ağlasın ne kadar ekmek o kadar köfte

Syrup

Üye
elle hasar vuran okçu rowa bırakmış warriordan iyi hasar vurduğu için şikayet mi ediyorsunuz? pk da biz de size çakalım o zaman 1300 dmg seriden? benim canım 11k da değil ayrıca

• Beğen
Tepkiler: VMF

Elessar

Üye
Şurup warrior sınıfının atraksiyonu yok kaçışı yok buna karşılık canı var. Doğrusu birebirde kimsenin warrioru alamaması lazım

JohnPlane

Üye
İşte bunu daha önce öngörüp yapmaları lazımdı geç kaldılar bütün server çarları bozup okçuya döndü nerdeyse

JohnPlane

Üye

Okçulara %20 exp nerf
Okçulara %50 coin nerf

Mantıklı önerilerde bulunmuşsun Okçu skillerinin kesinlikle manası artması lazım 1 saniyede 8 ok + skill vuruyorsunuz inanılmaz birşey kim mücadele edebilir okçuyla en azından manası bitsin.

Yapılan nerf tüm yaratıklarda geçerli olmalı şuanki yeterli değil

Cilingirci

Üye
Mantıklı önerilerde bulunmuşsun Okçu skillerinin kesinlikle manası artması lazım 1 saniyede 8 ok + skill vuruyorsunuz inanılmaz birşey kim mücadele edebilir okçuyla en azından manası bitsin.

Yapılan nerf tüm yaratıklarda geçerli olmalı şuanki yeterli değil
Kanka okçu kapatılsın istersen :D

VMF

Yeni Üye
Bi warrior olarak güne nasıl başlıyorum ;
Sabah kalkıyorum, pc geçiyorum
Okçulara ağlıyorum , mage lere ağlıyorum , bp prilere ağlıyorum , farmerlara ağlıyorum , drop ratelere ağlıyorum , upgrade oranlarına ağlıyorum , 100k Tl basıp vuramadığım her şey için ağlıyorum. Sonra gidip yatıyorum .

ELFAKIRO

Üye
Dv de z1z1 vuram , sc bile basmadan kutu görevi yapam , Bütün slotlara 3lü 5li vurarak domine edem. Sonra forumda ,dc de ağlayam güzelmiş devam.
Sen ne içiyorsun başkan ? ağacın , taşın arkasına girip obje arkasından bilmem kaç metre uzağa tek nova atan 50 kuruşluk mageye'de ağladın mı? Hayır arkasından np kastın şimdi gelmiş z1z1 diyorsun

Pitou

Üye
Sen ne içiyorsun başkan ? ağacın , taşın arkasına girip obje arkasından bilmem kaç metre uzağa tek nova atan 50 kuruşluk mageye'de ağladın mı? Hayır arkasından np kastın şimdi gelmiş z1z1 diyorsun
Birincisi Mele ekiple oynuyorum mage ekiple hiç oynamadım. Ama Magenin duvar arkasından vurmasıyla ilgili o kadar fazla ticket attım ki oyun bile artık atma demiştir. Adamlar bir aksiyon almıyorsa ben napim ?

ELFAKIRO

Üye
Birincisi Mele ekiple oynuyorum mage ekiple hiç oynamadım. Ama Magenin duvar arkasından vurmasıyla ilgili o kadar fazla ticket attım ki oyun bile artık atma demiştir. Adamlar bir aksiyon almıyorsa ben napim ?
Aksiyon almak istemiyorlar evet katılıyorum sana . Okçunun z1 olayına bende karşıyım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt