Öneri Öneri (Oyun içi sınırlamalarla ilgili)

Mİnyasarn

Üye
Katılım
18 Nis 2021
Mesajlar
1
Puanları
0
Merhabalar,

Oyununuza daha yeni denk geldim videolarınızı falan izledim cidden çok büyük bir emek var bunun için hepinizin eline sağlık demek istiyorum. Yıllardan beridir online oyunlara ilgim var ve bütün oyunları deneyimleyim oynamışımdır. Ancak bu oyunlarda neden fareyle yönlendirme yapıldığı konusunu hiç bir zaman anlamadım. Oynanış ve item craft olarak şu ana kadar görmüş olduğum en kapsamlı Online oyun olarak Risk Your Life'ı örnek olarak gösterebilirim. Yurtdışında güzel ve sadık bir oyuncu kitlesi mevcut. Ancak bu oyuncularda artık yenilik istiyorlar. Ordan aktarımı yapılabilecek bir kaç ufak detay ordaki tüm oyuncuları buraya çekebilir.

  • Oyuncu istediği şekilde hareket edebiliyor. Yerde mıknatıs varmışçasına yere sabit bir şekilde yaşamıyor.
  • PVP sırasında karakterin tüm kontrolü sizde oluyor, istediğiniz tüm fonksiyonları gerçekleştirip rakibin skilllerinden kaçabiliyorsunuz. (CS oynarmışçasına o derece özgür bir şekilde hareket mevcut)
  • İtem konusunda da çok emek isteyen zorlu bir süreci mevcut. Uzun süreler gerekli taşları kasmanız ve sonrasında da craft yapmanız gerekiyor. Her ne kadar zorlayıcıda olsa elimdeki itemlerin kademe kademe artması, kademeler yükseldikçe parlama seviyelerinin değişmesi oyuncuda çok güzel hissiyatlar oluşturuyor.
  • İtemler F-AAA seviyeleri arasında değişim gösteriyor. A ( Bronz), AA(Gümüş), AAA(Altın) renklerinde parlıyorlar. Daha doğal ve daha gerçekçi bir görüntü oluşturduğunu düşünüyorum. (Knight'ta itemlerin parlama durumları oldum olası saçma gelmiştir, Pembe bir hare çıkması ve sadece en uç kısımlarında çıkması cidden amatörce yapılmış bir hava veriyor)

- Skiller konusunda, her karaktere ait bir satıcı var ve gidip ilgili yetenek kitabını alıp okuyarak yetenekleri geliştirebiliyorsunuz. 4 Seviye ve her seviyede de 6 kademe bulunuyor. yani 24 kitap okuyarak bir yeteneği fulleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda karakterin seviyesiyle orantılı olarakta artacak şekilde (STR,DEX,İnt,WİS,CON) özelliklerini istiyor.

Yazdığım 3 4 tane ufacık özellik bile emin olun oyununuzu aşırı şekilde değiştirip daha keyifli hale getirecektir. İlginizi çekerse eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa gönüllü olarak elimden geleni yapmakta isterim.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt