İstek Open

XDarkShadoWX

Üye
Merhaba...
Çıkış Tarihi : 11 Şubat 2020
Alpha Premiere : 30 Ağustos 2020
Alpha-1 : 16 Aralık 2020
Alpha-2 : 01.04.2021-30.04.2021 Tarihleri Arasında ( SADECE TAHMİNDİR)..
Closed Beta : 01.06.2021-30.06.2021 Tarihleri Arasında ( SADECE TAHMİNİDİR)..
Open Beta : 01.08.2021-30.08.2021 Tarihleri Arasında ( SADECE TAHMİNİDİR)..
Official Release : 01.11.2021-30.11.2021 Tarihleri Arasında ( SADECE TAHMİNİDİR)..

Yani Tahmini rakamlara göre oyunun çıkış Tarihi 11.2021-12.2021 Tarihleri arasında olacak..
Söylemek istediğim oyunun çıkış tarihine göre oyunu açıklamanız biraz erken olmadı mı bence biraz aceleci davrandınız şuan sabırsızlıkla oyunu bekleyen oyuncular var çoğu oynadığı oyunu bıraktı ancak bu kadar uzun süreceği kimsenin tahmini değildi ..
Ayrıyeten oyunun geliştirme aşaması baya yavaş ilerliyor aslında herhangi bir problemde oyunun resmi çıkış tarihi 2022 bulacak gibi gözüküyor buda oyunu sabırsızlıkla bekleyenlerin şevkini kırıyor..

Peki yapılması gereken veya atılması gereken adımlar nelerdir bunlar üzerinde çalışılması şart ..
Öncelikle ( DORİON Haritasının ) Tüm kontrolleri eksiksiz bir şekilde yapılmalı tüm testlerden geçilmeli ve oyunun ful sürümü açılmadan 2 veya 3 ay önce ilk aktif edilmesi gereken haritadır Bu sadece kullanıcılar oyuna ful erişim sağlayıp bu 2 veya 3 ay içerisinde DORİON haritasında level kasıp hesabını geliştirmesi ve gördüğü hataları veya eksikleri sizlere bildirmesi bu sadece siz diğer harita üzerinde çalışırken DORİON haritası kendini eksiksiz bir şekilde Yenilemiş olacaktır ve ayrıyeten levelini kasan diğer haritanın açılmasını bekleyecektir bu sadece sunucuya fazla yüklenmemiş olup oyunun ilk açılışında Herhangi bir problem yaşanmamış olacaktır ve bu şekilde sıra ile açılması gereken haritaları sırasıyla açıp diğeri üzerinde çalışmalara devam edip ayrıyeten bu açılan haritaların eksiklerini günü birlik giderebilirsiniz ..

Kesinlikle RİSE ONLİNE ekibini eleştirmiyorum sadece fikrimi sunuyorum amacım ful sürümü yayınladığınız zamanda ne yapsanız da oyunla alakalı çok eksik çıkacaktır ve olduki büyük bir problemle karşılaşıldı oyunu kapatmanız prestijinizi çok kötü etkileyecektir ..Saygılarımla..

hzrckmk

Üye
hiçbişey paylaşmıyolar millet iptal oldu sanacak bu gidişle

Uçan Zürafa

Üye
Öncelikle ben forumda öyle sürekli takılan birisi değilim ama açılan her yeni konuyu takip edecek kadar da buradayım. Öyle her konuya yorum yapmam ama yorum yapacaksam da lafımı esirgemem. Şimdi:

Forumu takip ettiyseniz eğer bazı tarihler başından beri yaklaşık olarak verildi ve veriliyor ki kayıt tarihinizi gördüğüm kadarıyla yenisiniz ve konulara pek bakmamış ya da bakamamışsınız. Sizin yaptığınız tahminlerle pek uzaktan yakından alakası yok. Aslında burada yazılan her şeyin forumda cevabı var. Sırayla gidelim. Oyunun açıklanması erken değildi. Firma duyuru yapıp ondan sonra oyunu yapmaya başlamadı. Zaten yapımına çoktan başlanmış bir oyundan görseller ve videolar verip öyle duyurular yapıldı. Geliştirme aşamasının yavaş gitmesi de gayet normal. Bilindiği gibi pandemi dönemindeyiz. Oyunun başlangıcında yer alıp şu anda yer almayan/alamayan çalışanlar var.

Aslında ikinci paragraf zaten olduğu gibi alfa iki, kapalı ve açık beta süreçlerinde yapılacak şeyler. Sadece Alfa bir döneminde gönderilen geri bildirimler yüzlerce(Aynı olan vardır ya da yoktur o kadarını bilemem). Bunlarda duyuru bölümünde notlarda bildiriliyor. Pandeminin yanı sıra geliştirme sürecinin yavaş olmasının nedenlerinden biri de yapımcıların oyundaki hataları olabildiğince düşürmeye çalışıyor olması ki bu yavaş ilerleme oldukça iyi bir şey. Aceleye getirip belli bir tarihe yetiştirmek daha büyük bir hata olur. Oyunun kapanması da söz konusu olmayacaktır. Piyasada 17 yıldır varlığını sürdüren malum oyunda ne büyük problemler ne büyük fiyaskolar yaşandı ama oyun hala açık. Bırakalım oyun yavaş gelişsin. Bahsettiğim oyundaki gibi fiyaskolar yaşanacağına düzgün bir oyun yapılsın. Bu sene çıkacağına seneye çıksın. Beklemek isteyen zaten bekler.

İyi forumlar.

XDarkShadoWX

Üye
Öncelikle ben forumda öyle sürekli takılan birisi değilim ama açılan her yeni konuyu takip edecek kadar da buradayım. Öyle her konuya yorum yapmam ama yorum yapacaksam da lafımı esirgemem. Şimdi:

Forumu takip ettiyseniz eğer bazı tarihler başından beri yaklaşık olarak verildi ve veriliyor ki kayıt tarihinizi gördüğüm kadarıyla yenisiniz ve konulara pek bakmamış ya da bakamamışsınız. Sizin yaptığınız tahminlerle pek uzaktan yakından alakası yok. Aslında burada yazılan her şeyin forumda cevabı var. Sırayla gidelim. Oyunun açıklanması erken değildi. Firma duyuru yapıp ondan sonra oyunu yapmaya başlamadı. Zaten yapımına çoktan başlanmış bir oyundan görseller ve videolar verip öyle duyurular yapıldı. Geliştirme aşamasının yavaş gitmesi de gayet normal. Bilindiği gibi pandemi dönemindeyiz. Oyunun başlangıcında yer alıp şu anda yer almayan/alamayan çalışanlar var.

Aslında ikinci paragraf zaten olduğu gibi alfa iki, kapalı ve açık beta süreçlerinde yapılacak şeyler. Sadece Alfa bir döneminde gönderilen geri bildirimler yüzlerce(Aynı olan vardır ya da yoktur o kadarını bilemem). Bunlarda duyuru bölümünde notlarda bildiriliyor. Pandeminin yanı sıra geliştirme sürecinin yavaş olmasının nedenlerinden biri de yapımcıların oyundaki hataları olabildiğince düşürmeye çalışıyor olması ki bu yavaş ilerleme oldukça iyi bir şey. Aceleye getirip belli bir tarihe yetiştirmek daha büyük bir hata olur. Oyunun kapanması da söz konusu olmayacaktır. Piyasada 17 yıldır varlığını sürdüren malum oyunda ne büyük problemler ne büyük fiyaskolar yaşandı ama oyun hala açık. Bırakalım oyun yavaş gelişsin. Bahsettiğim oyundaki gibi fiyaskolar yaşanacağına düzgün bir oyun yapılsın. Bu sene çıkacağına seneye çıksın. Beklemek isteyen zaten bekler.

İyi forumlar.
Ben seni anlıyorum ancak sen beni anlamıyorsun sevgili arkadaşım amacım bir polemik veya tartışma yaratmak değil amacım oyunun bir yerden başlaması RİSE ONLİNE ekibi elinden geldiğini yaptığının da farkındayım ama benim bahsetmek istediğim ne yaparsalar yapsınlar oyunda mutlaka kusurlar çıkacaktır benim bahsetmek istediğim başlangıç olarak DORİON HARİTASININ tamamlanması ve bu haritanın kullanıcılara sunulmasıdır Kullanıcılar bu DORİON HARİTASINDA karakterlerinin geliştirirken yapabileceği maksimum levele gelirken HARİTADA bulunan tüm kusurları bildirmesi ve anında müdahale ile kusursuz bir harita haline gelmesidir ve bu sayede oyunun ilk açılışında ani bir yüklenme olmamış olur ve ayrıyeten DORİON haritasından sonra ikinci haraita aktif edilirse aynı şekil oda kendini düzeltecektir yani bu sayede aslında RİSE ONLİNE ekibine destek olacağız..

Bahsettiğin o malüm oyundan nefret ediyorum ben tamamen ticarete dökülmüş parası olan oynasın der gibi egoist bir yönetime sahiptir ebetteki RİSE ONLİNE'de para yatırmak zorundayız ama en azından TL üzerinden işlem görecektir..

Dediğim gibi oyunun bir başlangıç NOKTASI olması gerekiyor buda DORİON HARİTASI'dır hataları düzeltilip açılmalı bu esnada RİSE ONLİNE ekibi diğer haritalar üzerinde çalışmalıdır Sıra ile gitmelidir ..

BrhnGndz

Üye
Giriş ekranı aktif edilmiş durumda, büyük ihtimalle güncellemeyi deniyorlardır, sıkıntı çıkmazsa açıklama gelebilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt