oto atak gelmeli mi ?

oto atak gelmeli mi ?

• evet

Oy: 89 26.3%
  • hayır

Oy: 250 73.7%

• Kullanılan toplam oy
    339

Rhae

Üye
Gelmemeli, duyduğumda şok oldum.Çok geri dönüş aldık denildi.Yayında chatin %99u gelmesin spamlıyor.Kim size geri dönüş yaptı??? Öyle bir çalışmanız varsa size oyuncular olarak tavsiyemiz acilen vazgeçmeniz.
Çalışan, exp kasmaya vakti olmayan insanlar var dediniz.Kusura bakmayın da siz bu oyunu kaç yıldır tasarlıyorsunuz? Kaç yıldır neyin nasıl gelişebileceği hesaplıyorsunuz?Bu oyunu oynayanların yaş ortalamasını bilmiyor musunuz? Daha ilk günden belli değil miydi bu oyunu belli yaşa gelmiş insanların oynayacağı? Yıllardır tasarlanan oyunda şuan mı yönetimin kafasına dank etti oyuncuların çalışma, ailesiyle zamanı vs. Maalesef hiç ama hiç samimi değilsiniz.Siz demediniz mi 70 cap kolay kolay gelmez uzun bir süre daha diye.Ne bu herkesi 65 yapma cabanız? Madem yeni cap uzun bir süre gelmeyecek.Çalışan insanlar da gayet eliyle kasarak seviyesini atlayabilir.

Son düzenleme:

ARTYOM

Üye
oto atak gelsinde tüm slotlara mafyalar çöksün kazandıkları paralarıda sitelere satsınlar gb fiyatları düşşün gb fiyatları düşünce ilk slotlara çöken mafyalar bırakıcak zaten tabi onlar bıraktığındada oyunda oyuncu bulabilcekmisiniz artık yeni server açarsınız o zaman pvp sunuculardan ne farkınız kalır ?

Paris

Üye
Aynı içeriğe sahip olan birden fazla konu açıldığı için onlar silindi. İlk açılan bu konu olduğu için bu konu altından tartışmaya & sohbete devam edebilirsiniz.

OBRE

Üye
Aynı içeriğe sahip olan birden fazla konu açıldığı için onlar silindi. İlk açılan bu konu olduğu için bu konu altından tartışmaya & sohbete devam edebilirsiniz.
Ben farklı bir konuya değindiğim konu açtım fakat oto atakla ilgili birşey içermeyen konum silindi ? Lütfen tamamını okuyup silin konuyu teşekkürler.

Frox

Üye
Şu oto atak için oylama yapılsa %80 hayır cıkacak ama tahminen önemsenmeyip gelecek bu oto atak.

OBRE

Üye
Şu oto atak için oylama yapılsa %80 hayır cıkacak ama tahminen önemsenmeyip gelecek bu oto atak.
Forum da hiç bir anket sonucunu önemsemeyen bir yönetimleyiz. Anket alanına girip hangi kazanan oylamanın sonucu oyuncunun istediği birşey olmuş ? 0

N3v3N

Üye
Oto atak yerine günlük ve haftalık görevler gelse çok daha etkili olur.

Aura

Üye
Eğer trade kapalı olsa AH tamamiyle entegre edilmiş olsaydı, herşey yani bütün ticaret oyun içinde kalsa hiç bir zararı yok fakat bazen kelimeler yetersiz kalır ya o durumdayım şuan.

Ya hocam söylediğiniz yada artık oyunun nasıl olacağı ile ilgili neredeyse abartmıyorum %99 saptınız.

Ayrıca oto atağa karşı çıkan bir çok kişinin derdi yine GB düşme korkusu ve para kazanamama korkusu, özrü kabahati den büyük.

Bu son eleştiri postum du, artık uzaktan izleriz ona göre kararlar alırız.

kopil

Üye
Oyunu bitirmek icin herturlu yanlisi yapmaya devam ediyorlar. Kimsenin otoatak istedigi yok. Dune kadar asla gelmeyecek dediginiz icin oynuyorduk bu oyunu. Getirirseniz buyurun botlarla serverinizda mutlu mutlu yayin acarsiniz

Auswich

Üye
oyunun altına dinamiti koydular ne yapmicaz dedilerse yaptılar yapıyorlar yapıcaklar

RionLi

Üye
Gelmemesi taraftarıyım bir oyuncu olarak. Fakat ısrarla gelsin diyenler için 2 adet camp aktif edilsin sadece exp gelsin Coins gelmesin böylelikle AFK farm olayı olmaz oyunun düzeni bozulmaz. Fakat Coins gelirse oyunda gb fiyatı düşer sadece exp gelecek coins gelmeyecek slotlar olursa mantıklı olur . Böylelikle exp kasacak arkadaşlar exp kasar vakti olmayanlar için

Liwu

Üye
Gelmemeli. Ben bu oyunu solo oynuyorum eğleniyorum bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama oto atak gelirse o kızdığınız, uğruna captchalar z blocklar getirdiğiniz koxptan farkı ne olacak? Slota çökecekler hep.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt