Oynamaktan en keyif aldığınız MMORPG oyun ?

Oynamaktan en keyif aldığınız MMORPG oyun ?

• Kullanılan toplam oy
    189

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Ankete oyunu kullandım

BRAND

Üye
2012 yılından bu yana Rappelz oynuyorum ve ücretli/ücretsiz yüzlerce MMORPG oynadım. Sanırım Rappelz'den daha çok keyif aldığım bir oyun yoktu. Bakalım, Rise Online belki fikrimi değiştirebilir :p

Tekitekurin

Üye
2012 yılından bu yana Rappelz oynuyorum ve ücretli/ücretsiz yüzlerce MMORPG oynadım. Sanırım Rappelz'den daha çok keyif aldığım bir oyun yoktu. Bakalım, Rise Online belki fikrimi değiştirebilir :p

Bir ara denedim aslında ama nedense o beni tutmadı bende onu tutmadım :D

Yabgu

Üye
BDO demek istiyorum. Gayet başarılı oynayışı keyifli bir oyun ama p2w katlanılmayacak bir seviyede izlediği için devam etmedim :)

Assassin

Üye
Albion online
premium sistemi çok güzel oyunda oyun içi silverlada pre alabiliyorsun

Ugur

Üye
BDO gibi efek hiç bir oyunda olmaz olamaz. oyuna 24 saat vakit ayırsan bile hala çok eskiğin oluyor çok devasa ve ince düşünülmüş bir oyun

gabari

Üye
World of Warcraft ilk sürümunden beri oynarim, tabiki Rise Online cikarsa onuda oyniyacagim:)

datkillzme

Üye
Black Desert Online ve sonradan gelen Black Desert Mobile - p2w açısından bokunu cıkarttıkları için biraktim

Ocholiba

Üye
Bir tanesini secemedim aradan ama ciktigi gunden kapandigi gune kadar oynadigim Hero Online Turkey sanirim liste basi bende. Hala ara ara oynadigim ve 7 yila yakin aktif oynama surem olan Talisman Online cok zorluyor.

Guncel oyunlara gelirsek Guild Wars 2 derim heralde :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt