Öneri Oyun Atma ve donma İle Bilgi ve deneyim

Darkbjk

Üye
2 gündür Doğru düzgün oyun oynayamıyordum. Dorion 1 geçildiğinde veya yoğunluk olan yerlerde donma veya atma olmaktaydı. İnternete araştırdım sorunu giderdim. Ekran kartım İyi oldu halde yine de kapanıyordu. Başlıca Çözümlerim.

1 . Bilgisayarımda bellek yükseltmek
2. Oyunda grafik ayarlarını Low düşürmeniz
3. 8gb Ram PC'lerde Arka planda çalışanları kapatın google crome vb.
4. DirectX Güncel Olup olmadığına bakın

Bunları yaptığınızda en azından oyun yeterince oturduğunda zaten yazılımcılar. Bu tip sorunları yapıyor olacaktır.

İyi Oyunlar.

Son düzenleme:

Toxic

Üye
Çözünürlüğü düşürmeyi de dener misiniz rica etsem , iyi forumlar

Darkbjk

Üye
Ek olaraktan Bilgisayar önbellek yükseltme internete araştırın değerleri 12000 e 32000 yapın

Birde oyun yapımcılarına seslenmekteyim
Amd ve nvidia Şirketlerine bilgi verin optimize yapsınlar . Sonuçta oyun yapıyorsunuz yeni güncellemeleri yaptınız oyna göre oto optimize edebilirler mail eler hemen cvp veren firmalardır.

Son düzenleme:

Toxic

Üye
Ek Olarakta Bilgisayar önbellek yüksetme internete araştırın değerleri 12000 e 32000 yapın

Birde Oyun yapımcılarına seslenemkteyim
Amd ve nvidia Şirketlerine bilgiverin optimize yapsınlar . Sonuçta Oyun yapııyosunuz yeni güncellmeleri yaptınız oyna göre oto optimeze edebilriler mail eler hemen cvp veren firmalardır.
Bu para ödemek demek oluyor sanırım :D

Darkbjk

Üye
Yok Ben Kurumsal Bilgisayar firmasındayım isme gerek yok. Örnek amd sorun yaşadığımızda adamlar bilgi verir vermez teşekkür ettiler tüm bioslari güncellerdir. Ayni şekilde ekran kartı güncellemesini bile yaptırdık. Türkiye temsilcileri var abd en adamlar bile mail den doğruladı ilgilendi.

Son düzenleme:

Mutchee

Üye
Yok Ben Kurumsal Bilgisayar firmasındayım isme gerek yok.Örnek amd sorun yaşdığımızıda adamlar bilgi verdığımınzıde tşkler ettiler tüm bioslari güncellerdir.Ayni şeklde ekran karti güncellemerini bil yaptırdık.Türkiye tesmilcileride var abd en adamlar bile geldi doğruladı ilgilendi.
Kral türkçemizi düzgün kullanalım. Oyun yapımcılardan dolayı optimize değil. Gpu üreticileriyle veya unreal motoruyla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

Darkbjk

Üye
Kral Şuan Yoğunum Ellimden gelen bu yardımcı olabildiysem ne mutlu bana takılma gerek yok oyuna bizimde katkımız olsun onun peşindeyim

Son düzenleme:

topalbey

Üye
Daha girişte oluyor benimde. Karakteri oluşturduk daha oyuna giremedik oyuna başlaya basıyorum donuyor ekran görev yöneticisinde yanıt vermiyor falanda yazmıyor hiç hata ekranıda almıyorum

Darkbjk

Üye
Windows başlat bölümünde " rapor " yazıp en son ne hata almış. hata kodunu atar mısın?

Son düzenleme:

Darkbjk

Üye
İşteyim kusura bakma . Geç döne bildim Pc Özelliklerini yazarımsın İşlemcin özellikle nedir.

Son düzenleme:

topalbey

Üye
asus tuf gaming f17 hocam
i5 11400 , 2.7 GHz intel
16 ram
rtx 3050 ti

Darkbjk

Üye
Ürün özelliklerin gayet güzel, üste yazdığım olayları yaptınız mı hocam

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt