Oyun Donuyor

Schwinq

Üye
Arkadaşlar merhaba
Normal her zaman oynadığım oyun Dorion 1-2, Death Valley vb kalabalık yerde oyun donup kapanıyor daha önce crash yedim ama bu artık cok fazla olmaya başladı. Bu sorunla karşılaşan veya çözümü nedir bilen varsa lütfen yardımcı olsun. İlk başta pazar kurmak için Dorion 1 e geciş yapmak istedim dondu attı tekrar girdim 4 ten baslattı 1 e geciş yaptım yine attı artık death valley ve kalabalık yerlerde hiç oynayamıyorum. Bilen varsa çözümü yardımcı olsun

bigchef11

Yeni Üye
Sisteminiz nedir acaba belki daha rahat yardımcı olabilirim.

osmangaziforum

Üye
bu crash olayı bendede oluyor . dedikleri herşeyi yaptım ama gene oluyor ara ara .

Dün misal dorion 2 den dorion 3 e geçerken crash yemiştim Birde oyunu kapatıp açıncada 4 to 7 dakika beklemek zorunda kaldım . ( konu açmıştım ama kapatılmış belki bir iki bişey daha dicem hemen ne kapıyorsunuz anlamanın mümkünatı yok )

şimdi adam koşturup duruyor . Bu oyun yönetiminin sorunu bunu onlar çözmeliler . herzaman yapmayan şey bazı durumlarda yapıyor

dün akşamda aynı bu saatlerde dorion 2 den dorion 3 e geçerken crash yedim . şimdide aynı yerde aynı noktada dorion 2 den dorion 3 e geçerken oldu .

Lütfen bu konuyu siz çözünüz yazılım ile oynayın biraz . aynı şeyi yaptığım yerde oldu . Akrep bosunun oradayken oldu .

Iiınlanmaya korkuyoruz artık . misal az önce haddarda onlarca kez ışınlandım hiçbirşey olmadı ama aynı noktaya geldim ve aynı yerden dünkü gibi ışınlanmaya kalkınca carash olayı tekrar etmiş oldu oyunda sıkıntı var bence

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt