Oyun Genel Gidişatı Ve Yapılması Gerekenler. (GENEL)(ANKET)(ÖNERİ)

70 Cap Gelmelimi ?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

ProOceaN

Üye
Herkese merhabalar. oncelikle iyi günler.

herkesin bildigi üzere oyun aylardır stabil düzgün bir şekilde ilerliyor oyunu geneli 65 lwl sınırına ulaştı hatta çogu kişi %100 oldu oyun yönetimi budurumdan kesinlikle haberdardır.

fakat oyun içerisine gelen ekstra bir etkinlik veya farklı bir durum olmadıgından insanlar stabil işler yapmaktan sıkıldı gözlemledigim kadarıyla rise online yönetimi (X oyuna göre adımlar atıyor.)
bu kesinlikle yanlış. illa 70 cap gelmesi için x oyunda yeni server gelmesimi lazım yani biz x oyuna baglı olarakmı oyun oynayacaz. İnsanlar günler aylarca bowlda boss dönüyor. bazı itemler oyun aylardır açık olmasına ragmen 1 adet 2 adet çıkmış durumda. farm zindan vs konulara girmiyecem bile. yeni gelen crystal eventinde 01-02 sn arasında basamazsanız girme ihtimaliniz çok zor yani burdaki çogunluktaki insanlar çalışan insanlar oldugu için millet artık zevk almaktan çok biraz stabileşip oyundan sogumaya başladılar. oyun yönetiminin böylesi konulara hızlı girişler yapması gerektigini düşünüyorum artık oyunun içinde lag donma gibi şeylerden bile vaz geçtik onlar bizim için kabul edilebilir oldu ama oyuna yeniliklerin gelmesi taratarıyız herkesi yorumlara bekliyorum ankete katılırsanız sevinirim iyi forumlar.

Son düzenleme:

mrares

Üye
Herkese merhabalar. oncelikle iyi günler.

herkesin bildigi üzere oyun aylardır stabil düzgün bir şekilde ilerliyor oyunu geneli 65 lwl sınırına ulaştı hatta çogu kişi %100 oldu oyun yönetimi budurumdan kesinlikle haberdardır.

fakat oyun içerisine gelen ekstra bir etkinlik veya farklı bir durum olmadıgından insanlar stabil işler yapmaktan sıkıldı gözlemledigim kadarıyla rise online yönetimi (X oyuna göre adımlar atıyor.)
bu kesinlikle yanlış. illa 70 cap gelmesi için x oyunda yeni server gelmesimi lazım yani biz x oyuna baglı olarakmı oyun oynayacaz. İnsanlar günler aylarca bowlda boos dönüyor. bazı itemler oyun aylardır açık olmasına ragmen 1 adet 2 adet çıkmış durumda. farm zindan vs konulara girmiyecem bile. yeni gelen crystal eventinde 01-02 sn arasında basamazsanız girme ihtimaliniz çok zor yani burdaki çogunluktaki insanlar çalışan insanlar oldugu için millet artık zevk almaktan çok biraz stabileşip oyundan sogumaya başladılar. oyun yönetiminin böylesi konulara hızlı girişler yapması gerektigini düşünüyorum artık oyunun içinde lag donma gibi şeylerden bile vaz geçtik onlar bizim için kabul edilebilir oldu ama oyuna yeniliklerin gelmesi taratarıyız herkesi yorumlara bekliyorum ankete katılırsanız sevinirim iyi forumlar.
Yenilik gelmesi şart. Craft gelmesi şart. Alınan kararların 40-50 kez gözden geçirilmesi sonuçlarının grafiksel olarak izlenmesi şart. Şu anki haline baktığımda bir gelecek görmüyorum oyunda ancak kim bilir nasıl Auto Attack asla gelmeyecek dendi ve bir anda gelmesi kararı alındı belki burada da bir ters köşe yapılıp düzenli adım atılır. Ayrıca anket görünmüyor.

ProOceaN

Üye
Yenilik gelmesi şart. Craft gelmesi şart. Alınan kararların 40-50 kez gözden geçirilmesi sonuçlarının grafiksel olarak izlenmesi şart. Şu anki haline baktığımda bir gelecek görmüyorum oyunda ancak kim bilir nasıl Auto Attack asla gelmeyecek dendi ve bir anda gelmesi kararı alındı belki burada da bir ters köşe yapılıp düzenli adım atılır. Ayrıca anket görünmüyor.
güzel yorumların için teşşekür ederim dostum anket suan aktif

Lady

Üye
Merhaba Savaşçı!

Rise Online World evrenine gösterdiğin ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Önerilerini geliştirici ekibimize ileteceğimden emin olabilirsin. Geliştirici ekibimizin bu konudaki çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Sen ve senin gibi oyuncular ile birlikte gelişeceğiz.

Aarvad topraklarında iyi eğlenceler dileriz. Kendine çok iyi bak.

Arada bulunsun istedim. :ROFLMAO:

SunRise

Yönetici
Community Manager
Selamlar,

Oyunumuz artık stabil hale neredeyse geldi denilebilir. Etkinlikler sırayla aktif edilmekte. Zindan etkinliği aktif edildi, Crystal Fortress War etkinliği aktif edildi. Etkinliklerde yaşanan hataların neredeyse sonuna gelindi. Önümüzde ki günlerde Blood Valley savaş haritası'da aktif edilecektir. Ve hemen ardından yeni etkinlikler'de oyuna sırayla gelecektir. Crafting çalışmaları bitti şuanda ekibimiz testlerini yapmakta kısa süre içerisinde oda aktif edilecek.
Yakın zaman da oyun tam anlamıyla stabil hale geleceğini söyleyebilirim.
70 Lvl cap ise şuan düşünülmüyor, fakat çok uzun bir zaman düşünülmeyeceği anlamına gelmiyor :)

İyi forumlar :)

ProOceaN

Üye
Selamlar,

Oyunumuz artık stabil hale neredeyse geldi denilebilir. Etkinlikler sırayla aktif edilmekte. Zindan etkinliği aktif edildi, Crystal Fortress War etkinliği aktif edildi. Etkinliklerde yaşanan hataların neredeyse sonuna gelindi. Önümüzde ki günlerde Blood Valley savaş haritası'da aktif edilecektir. Ve hemen ardından yeni etkinlikler'de oyuna sırayla gelecektir. Crafting çalışmaları bitti şuanda ekibimiz testlerini yapmakta kısa süre içerisinde oda aktif edilecek.
Yakın zaman da oyun tam anlamıyla stabil hale geleceğini söyleyebilirim.
70 Lvl cap ise şuan düşünülmüyor, fakat çok uzun bir zaman düşünülmeyeceği anlamına gelmiyor :)

İyi forumlar :)
Güzel yorumların ve aydınlatmaların için teşekkür ederiz iyi çalışmalar.

skaebneN

Üye
Oyunumuz artık stabil hale neredeyse geldi denilebilir.
Merhaba @SunRise

Son gelen yamadan sonra crash hatalarının arttığını ve grup dungeonun optimizasyonunun bozulduğundan bilginiz var mı?

Şayet sadece kendi adıma söylemek gerekirse ben 2 gün üst üste grup dungeon girerken loading ekranında clientin yanıt vermemesi(crash) yüzünden ardı ardına grup dungeona giriş hakkım yandığı için giremedim. Optimizasyon konusunda ise yamadan önce 120-130 FPS aldığım grup dungeon haritasında şuan anlık düşüşlerle 40-50 fpslere düştüğünü görüyorum. Bilginize.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt