Oyun Hatasız Olarak Açılmıyor

0ld3ubo1

Yeni Üye
Oyunu açtıktan sonra hesabıma giriş yapıyorum ve karakterimi seçip oyna tuşuna bastığımda hiçbir şey olmuyor. Sunucunun hata verdiğini söylüyor. Gir çık yaptım ancak düzelmedi. Oyunu silip tekrar yükledim sorun hala devam ediyor. Üstüne artık hesabıma da giremiyorum. ID ve şifremi yazdıktan sonra giriş yapma butonuna tıklasam da bir süre yükleme animasyonu göründükten sonra tuş eski haline dönüyor ve hesabıma giremiyorum.

Marduk

Yönetici
Game Master
Merhaba @0ld3ubo1 08.01.2023 Saat 02:00 civarında başladı bu hata ve ara ara devam etti bu süreç boyunca discord üzerinden aktif olarak bilgi paylaşımı sağlandı.
Şuanda ise bu sorunu çözümlemiş bulunmaktayız bu hata ile tekrar karşılaşmanız durumunda oyun içi bilet sistemi veya resmi discordumuz üzerinden bizlere erişebilirsiniz anlık olarak.
İyi forumlar dilerim.

0ld3ubo1

Yeni Üye
Merhaba @0ld3ubo1 08.01.2023 Saat 02:00 civarında başladı bu hata ve ara ara devam etti bu süreç boyunca discord üzerinden aktif olarak bilgi paylaşımı sağlandı.
Şuanda ise bu sorunu çözümlemiş bulunmaktayız bu hata ile tekrar karşılaşmanız durumunda oyun içi bilet sistemi veya resmi discordumuz üzerinden bizlere erişebilirsiniz anlık olarak.
İyi forumlar dilerim.
Teşekkürler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt