Oyun Tamamen Türkçe Olmalı

uygarkoc06

Üye
Arkadaşlar oyun %100 Türkçe mi yoksa ko gibi karışık mı?

X A

Üye
Şu anda ingilizce olarak açılacak. Daha sonra Türkçe dil seçeneği gelecek ama itemler ve npclerin adı gene ingilizce olarak kalacak.

Siyah34

Üye
Türkçe dil desteği olacağını söylediler.
ama bazi itemler ingizlice kalacağını söylediler

shady19071907

Üye
Genel hatlarıyla Türkçe, item isimleri ingilizce olarak olur. İtem isimlerinin ingilizceden türkçeye çevrilmesi çok kötü oluyor

uygarkoc06

Üye
İtem ve skill isimlerinin ingilizce olması farklı ve güzel bir tat katıyor fakat item açıklamaları npc görevlerinin türkçe olması gerektiğini düşünüyorum , yeni arkadaşlar için oyunu çözmeleri adına büyük kolaylık sağlar .
Hepimiz için hayırlı olsun

LosTurcos

Üye
Türkçe dil olacak fakat tam benim de istediğim gibi her şey Türkçe olmayacak. "Repaer" itemini "Orak" olarak görmek istemem ben :D

NOYAN

Üye
İtem adı, NPC adı, Irklar ve Karakterlerin yabancı bir dil olması doğal ama görevler veya item özellikleri tarzı bilgi gerektiren açıklamalar Türkçe olmalı en nihayetinde Türklerin yaptığı ve oynayanların çoğunluğunu Türklerin oluşturacağı bir oyun :)

Nart

Üye
İngilizce bilmeyenler görevlerde v.s bayağı bi zorlanacak. O yüzden officialde türkçe dil desteği ile beraber açılması gerek Rise Online.

İngilizce de sorun yaşamayacağım halde, sorun yaşayacak olanları düşündüğümden konu başlığına katılıyorum.

JoeWeider

Üye
Dostum Global bi oyun o yüzden turkçe olmasını bekleyemezsin :)

JusTTory

Üye
%100 türkçe olsun diyorsun ama oyunun adı bile türkçe değil :)

etolord

Üye
görevler ve arayüz açıklamarı dışında türkçe bişey olmayacak

Phteah

Üye
Bu konuda detaylı açıklama yapılmıştı. Türkçe dil desteğinin hangi aşamada geleceği bildiğim kadarı ile henüz belli değil ancak gelecek. Türkçe içeriğinde sadece görevler, açıklamalar ve arayüz olabileceği söylenmişti. Onun dışındaki global olan item, eşya ve diğer isimlendirmeler İngilizce olacak. Bu bizlere söylenen ancak bir değişiklik olur mu olmaz mı bilemiyorum. :)

Maabi95

Üye
Oyunun Sadece Türkiye değil global kitleye hitap etmesi için İngilizce olması iyi olur ama Türkçe seçeneği mutlaka olucaktır.Türk oyunu lan bu :D

BiomS

Üye
türkçe ve diğer diller oynamalı ben inglizce oynucam oyunu

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt