OYUNA GİREMİYOM DİYE POST AÇIYORUM KONUYU KAPATIYOR ADAM ADMINE BAK...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgurfb

Üye
ben oyuna girilmiyor ekteki hatayı alıyoruz diye post açıyorum. destek istiyorum bir üye olarak.
en azından MÜŞTERİYİZ BELKİ PARA YATIRACAZ OYUNA OYNAYACAZ DMİ?
AYLARDIR BEKLİYORUZ.
admın küfür yazmamışım argo konuşmamışım

postumu kapatıyor.

12 saat download ettiğim oyunu siliyorum.
bizimkilerde oyun yapacak da çalışacak biz görecez..

Vintair

Üye
muhtemelen aynı hata ile alakalı bi konu vardır iyi bak bro bence boşa kapatmamışlardır

HardCorWarrior

Üye
Paşam öncelikle beyin insanlara kullanılsın diye verilmiştir. Az önce konunu okudum moderatör açıklamayı yapmış ve seninle aynı hatalarla karşılaşan ve çözüm bulan bir arkadaşın postunu linklemiş sen geliyorsun bambaşka bir konudan bahsediyorsun çözülen konular kapatılır. Ya amacın farklı yada buradaki insanları farklı yönlendirmeye çalışıyorsun ha bu arada İngilizce bilmiyorsan en azından Google çevirisi kullanabilirsin bu kadar basit bir hatayı alıp da gelip konu açıp burada zırlamanında bir anlamıyok.

shady19071907

Üye
Dostum haksız olarak bir de üste çıkmaya çalışıyorsun. Aynı konuyu açtın diye adam linkini vermiş sana. Keza haklı da biraz forumda gezsen hatanın aynısından bir sürü konu görebilirsin. Cidden garip insanlar var.

Artı, tamamı büyük harfle konu açmak, forum kuralları gereği yasaktır

Son düzenleme:

toxhin

Üye
kardesım bı konu acmadan forum arama yap konu acılmamıssa o zaman acarsn sureklı aynı konular neden acılmasına ızın verılsın

TexasKATLİAMM

Üye
Bence ilk başta konu araştırması yapmalısın sonra konu açman daha yararlı olucak bu konuda bile hatalı iş yapıyorsun bütün harflerin büyük yazılması bile yasak sen bunuda es geçiyorsun biraz daha dikkatli olursan yardım görüceksindir.

LosTurcos

Üye
gitmen isabet olmuş senin gibilerin tamamen kaybolması dileğiyle, sizin amacınız oyun oynamak değil.

Siyah34

Üye
aslında baksan sağa sola oyunun daha açılmadı yazıyor.

LunasCar

Üye
Selamlar,
moderatör arkadaşımı tebrik ediyorum,forum kurallarını okumanı tavsiye ediyorum

Tekitekurin

Üye
Tez zamanda bunuda silsinler. Oyun yok be kardeşim az konuları gez oku sende. Kuralı var her ortamın.

Sis

Üye
Forumdaki konuları okumadan, kör kütük yorumlar görünce dişlerim kamaşıyor. Burdaki mod arkadaşlar senin maaşlı çalışanın değil, azcık saygılı ol.

Vision

Senior Moderatör
Merhabalar,

İlk açmış olduğunuz konuda 2 ihlal yapmanıza rağmen, forumda yeni olduğunuz için herhangi bir uyarı veya yaptırım uygulanmadı. Aldığınız hatayı nasıl çözebileceğinizi belirten forum linki paylaşılarak konunuz kapandı. Buna rağmen hatayı çözememeniz durumunda ne yapmanız gerektiğini de belirttim.

Forum kurallarını bir an önce okumanız dileğiyle, iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt