Oyuna mağaza ürünü oto atack lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iGorDivandakoR

Üye
Ben az önce mouse macrodan atack ban yedim napayım abi gunde 10 saat elle vuramam ya nasıl farm atayım? ben 3 saat farm atıp cıkarsam bu oyuna gercekten para vermıs ıtem yapmıs adamlar gunduz slot basmasın dw townda oturup mangal mı yaksın ? nasıl bp kasıcalar gunduz nasıl zevk alıcaklar slot basmazlarsa o yuzden 9 veya 12 saat lık kullanm tarzı oto atack magazaya eklenmelı oto loot geldi çok harika bi yenilik oto atack da lazım bu oyunu sadece pk atan dostlar oynamıyor.

mmtakiff06

Üye
Oto atak oyun düzenine belli başlı bir durumun dışında gelmesiyle zarar verecektir. Bir çok oyuncu buna karşı fakat exp kasma dışında pek itiraz olacağını düşünmüyorum. Ama coins kasmak vs. zarar verir.

sadist

Üye
Oto atak gelmeli ve yaratıkların bugda kalması acilen düzeltilmelidir. Oto atak gelmesin diyenlere anlam veremiyorum her slotta macro oto ataklar zaten mevcut neyi bozacak ben onu anlamadım.

UNDERT0KER

Üye
Oto Atack Gelirse Kascak slot bulursunuz Bakakoyun. yine Kapitalistler Diğer Oyunda Olduğu Gibi 50-100 Pc Alır Bütün Slotlara Oto Atack Koyar Diğer Oyuncular Avucunu Yalar Diğer Oyun Zaten Bu yüzden Bitik Gb Almadan İtem TL İle Almadan Oyun İçi bir Şey Yapamıyorsun.

Hedvein

Üye
''Oto Atack Gelirse Kascak slot bulursunuz Bakakoyun. yine Kapitalistler Diğer Oyunda Olduğu Gibi 50-100 Pc Alır Bütün Slotlara Oto Atack Koyar Diğer Oyuncular Avucunu Yalar Diğer Oyun Zaten Bu yüzden Bitik Gb Almadan İtem TL İle Almadan Oyun İçi bir Şey Yapamıyorsun.''
@UNDERT0KER güzel bahsetmiş. Şuan farm atamıyorsanız (benim de farma çok vaktim yok) oto attack gelince 8pc sabit farmerlar tüm slotları kapatack ve artık hiç farm atamıyoruz diye konu açacaksınız ^^

ScarletCarsoN

Üye
+1
Oyunun %90 ıda macro ama o nasıl olacak

''Oto Atack Gelirse Kascak slot bulursunuz Bakakoyun. yine Kapitalistler Diğer Oyunda Olduğu Gibi 50-100 Pc Alır Bütün Slotlara Oto Atack Koyar Diğer Oyuncular Avucunu Yalar Diğer Oyun Zaten Bu yüzden Bitik Gb Almadan İtem TL İle Almadan Oyun İçi bir Şey Yapamıyorsun.''
@UNDERT0KER güzel bahsetmiş. Şuan farm atamıyorsanız (benim de farma çok vaktim yok) oto attack gelince 8pc sabit farmerlar tüm slotları kapatack ve artık hiç farm atamıyoruz diye konu açacaksınız ^^
+1

Skepta

Üye
Zaten herkes makro şikayet ediyorum raporluyorum gene slottalar. Ayni mobdan milyon tane kesmeli bi oyun başka etkinlik yokki mecbur getirmek zorundalar oyuncuyu tutmak için. Ya oyunda bir suru dungeon pvp arena savaslar olucak ödül veren ya da oto atak bence kolay olanı seçip oto atak getiricekler

NeyimLanBen

Üye
Arkadaşlar gelsin veya gelmesin demiyorum da , bu oyunun amacı itemini levelini kasıp death valleyde pk atıp bp kasıp sıralamalarda girmek yani kısaca pk atmaktir oyun bu yani getirilen etkinlikler de hediyedir , yani mecbur değiller size sürekli bı etkinlik verip canınızın sikilmamasini sağlamaya . Birçoğumuz malum oyunun pvp lerini oynamıştır orda sadece pk var orda ok atarken saatlerce canınız sıkılmıyordu. Sürekli aksiyon isteyen gitsin offline oyunları indirip oynasın
Zaten herkes makro şikayet ediyorum raporluyorum gene slottalar. Ayni mobdan milyon tane kesmeli bi oyun başka etkinlik yokki mecbur getirmek zorundalar oyuncuyu tutmak için. Ya oyunda bir suru dungeon pvp arena savaslar olucak ödül veren ya da oto atak bence kolay olanı seçip oto atak getiricekler

mrares

Üye
Günde 10 saat elle vurma arkadaşım sen de o zaman. Git 2 saat elle kas sonra balığa bırak film izle madem yoruluyorsun yapma o zaman. Ülkenin %70'i yatayım da para kazanayım derdinde. Ya da git malum oyuna harca paranı koy otoya zevkliyse öyle senin için orada yap, el emeğiyle ter dökenin oyununu ne bozmaya çalışıyorsun :D
Çalışan insanlar bir şey yapamıyor oyunda diye oto attack gelmesi o kadar saçma ki yani... Ben o çalışanlar meslek bilgilerini öğrenmeye vakit bulamadıkları için rehber hazırladım da oto attack farklı bir boyut. Sonra da balinalar gelecek diyeceksiniz ki: "Tüm slotlarda 7 okçu 1 pri. Slot yok ne yapmamızı istiyorsunuz adminler?" Olan bizim ter döktüğümüz oyuna olacak.

fstab

Üye
oyun dosyalarında genie ile alakalı şeyler eklenmişti, bi alt yapı calısması var ama hiç belli olmaz bi anda zınk diye gelebilir

Skepta

Üye
Arkadaşlar gelsin veya gelmesin demiyorum da , bu oyunun amacı itemini levelini kasıp death valleyde pk atıp bp kasıp sıralamalarda girmek yani kısaca pk atmaktir oyun bu yani getirilen etkinlikler de hediyedir , yani mecbur değiller size sürekli bı etkinlik verip canınızın sikilmamasini sağlamaya . Birçoğumuz malum oyunun pvp lerini oynamıştır orda sadece pk var orda ok atarken saatlerce canınız sıkılmıyordu. Sürekli aksiyon isteyen gitsin offline oyunları indirip oynasın

Bana etkinlik getirmeye ve güncellemeye mecburlar. Yoksa kapatsınlar gitsinler dükkanı. Dediğin pvp serverlerde binlerce lira yatırmadan oynuyosun sana sunduğu hizmet o kadar oluyo. Dünyaya açılmayı hedefleyen bir oyunun tek eğlencesi mob kesmek olamaz. Eğerki milyon mob kesmen gerekiyosa o pkya katılmak için oto atağı getiricekler demektir. Basit matematik ilerleyen vakitler görürsün etkinlik mi geliyo oto atak mı

BEARFACT

Yönetici
Game Master

Merhaba,

Makrodan şikayet ettiğiniz birisi veya birilerinde cidden bir yazılım / makro kullanımı varsa zaten kesin olarak ceza alıyor. Siz raporladınız diye direkt olarak ceza almıyor hiç bir kullanıcı, kontrol ediliyor.

Yeni etkinlik haritaları gelen güncellemelerle sürekli oyuna eklenmekte zaten, bunu oyun içerisinden de görebilirsiniz. Sadece testleri uzun sürebiliyor bunları da yine beraber yaşıyoruz zaten.

Oto Atak kısmının zaten geleceğini duyurmuştuk, testleri devam ediyor şu an için. Bunun için hazırda topluluğun oluşturduğu bir konu mevcut, o konu üzerinden isterseniz devam edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt