Öneri Oyunda gördüğüm sorunlar ve Yönetimin çalışmalarında ağırlık vermesi gereken 3 önemli unsur !!!

Pitou

Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
893
Puanları
93
Yönetimin çalışmalarında ağırlık vermesi gereken 3 önemli unsur.
1-) FPS problemleri
2-) Karakter yapılandırılması .(Görünüm ,duruş , koşma ,silahları tutuş problemleri vb.)
3-) Silah effectleri


Oyunda karakter haritayla uyumlu değil yapıştırma gibi duruyor nasıl anlatayım bilemedim. Karakterler üzerinde acil bir çalışma yapılması gerekiyor insanlar bu oyunu karakterlerinin daha güzel görünmesi için oynayacak.
Karakterler üzerinde çalışmalar yaptığınızı biliyorum hatta yeni çizimler daha oyuna entegre edilmedi bunu da biliyorum. Birçok oyuncunun şikayetlerine tanık oldum herkes karakterlerin görünümünden şikayetçi duruşu robot gibi zırhlar ,vuruş animasyonları, görünüş sabit olduğu yerde durmamalı sağa sola bakmalı silahıyla farklı bekleme animasyonları gerçekleştirmeli.
Karakter öldüğünde ölüş hissiyatı vermiyor. Zırhında veya ekranda hafif hasar veya kan izleri olmalı ölüş hissiyatı için direkt confirm yazısı gelmemeli öldüğü görünüp yavaşça dizlerinin üstüne çöküp yere yatıp öyle confirm yazısı gelmeli ses animasyonları tamamen değişmeli çok çocuksu ve yapmacık.
Mana barında büyük bir problem var bitişi potu basış hissiyatı vermiyor mananın bittiğini fark edemiyoruz.
Bütün çalışmanızı karakterler üzerine tasarlamalısınız şu an karakterler çok basit ve kötü gözüküyor silah tasarımlarına çok daha özen gösterilmeli.
Oyunda W - R combosu var fakat bazı yüksek seviyeli skiller tam animasyon gerçekleştirmeli animasyon iptali sadece düşük seviyeli skillerde olmalı. Death valley haritasının bu kadar fazla yeşillik içinde olması karakteri olduğundan daha kötü gösteriyor. Haritalarda bu kadar fazla yeşillik olmaması lazım kahverengi toprak yıkılmış kaleler taşlar çorak arazilerin olması karakteri daha ön plana çıkaracaktır.
Karakterler savaş anında birbirlerine saldırdıkları tam olarak belli olmuyor.birinden hasar aldığımızda ekranda hasar aldığını belirten birşeylerin olması gerekiyor.DPI SCALE yi kendime en uygun şekilde ayarladım fakat skill bar ekrana sığmıyor. Skill bar çok büyüdüğü için düzeltemiyorum .Skill barın ayrı bir büyültme küçültme ayarı olması lazım.
Adam öldürdüğümüzde gelen Rise Point belirgin değil farklı bir renk tercih edilmeli ve daha farklı bir yazı fontu tercih edilmeli. Sol tarafta adamı biz kestiğimizde daha farklı bir renk olmalı.

" A - D " tuşları karakterleri sağa sola döndürmüyor. Çok aşırı yavaş hızlandırılması lazım.

W- R seçtiğimiz dost oyuncuyu takip edemiyoruz bu sorunun acilen düzeltilmesi gerekiyor.
Party barını can barını sağa sola veya istediğimiz yere yöneltemiyoruz. Çok sağ da kalıyor monitörümde önüme çekmek istiyorum.Can barını kontrol edemiyorum biraz daha önüme çekmek istiyorum yapamıyorum.

Mage Asa tutuşu çok kötü Asa dediğin dik tutulur.Mageler oynayış hissiyatı vermiyor görünüşleri çok kötü.

Skill barı 3 tane açtığımda gelen PM ler çok sol tarafta kalıyor görünmüyor.Pmlerin biraz sağ tarafa çekilmesi lazım.

Lunaskar Rogue "Elite, Heavy ,Plate , Leather " Armorları tamamen baştan tasarlanmalı çok ilgisiz yapılmış çok basit gözüküyor.Biz bu oyundaki herşeyin çok güzel gözükmesini istiyoruz.
Lunaskar Warrior "Elite Armor" baştan tasarlanması lazım çok çirkin olmuş.
Lunaskar Priest " Bütün Armorları" baştan aşağı yeniden tasarlanması gerekiyor. Özenerek tasarlanmalı suanki hali hiç güzel değil.
 

Ekli dosyalar

  • indir.png
    indir.png
    380.5 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Vision

Senior Moderatör
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
1,269
Puanları
113
Merhabalar,

Bu tarz önerilerinizi oyun içi ticket sisteminden bildirirseniz çok daha sağlıklı olur, göndermiş olduğunuz ticket direkt olarak developer ekibi tarafından incelenmekte ve geri dönüş sağlanmakta.

Adsız.png


iyi forumlar.
 

Pitou

Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
893
Puanları
93
Merhabalar,

Bu tarz önerilerinizi oyun içi ticket sisteminden bildirirseniz çok daha sağlıklı olur, göndermiş olduğunuz ticket direkt olarak developer ekibi tarafından incelenmekte ve geri dönüş sağlanmakta.

Adsız.png


iyi forumlar.
İlk önce oraya yazdım teşekkürler yinede.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt