Oyunda neden günlük görev yok

Kenshin

Senior Moderatör
Merhaba,

Günlük görev sistemi ile ilgili geçtiğimiz Twitch canlı yayınlarında bir çalışma olduğu belirtilmişti. İlerleyen zamanlarda gelebilir. Öncesinde daha önemli sorunların çözümü üzerinde çalışılıyor.

Alkoer

Üye
Bir miktar xp-gold-pot veren görevler olsa harika olur.

Premium niye alalım diyenler var. Bence zindan ve günlük görevlerde premium şartı olmalı.

Witch_King

Üye
Moderator arkadaşın dediği gibi daha önemli sorunlar mevcut bence. Elbet bu da ileride gelecektir.

Hedvein

Üye
Oyunda 1 saat oyalayacak şekilde gelmesi süper olur ^^

Aziz

Üye
Oyunda görev yok. Günlük görev daha sonra ki iş bence

Nodar

Üye
katdesim 58 levelden 59 olabilmek için öğleden beri soothsayer kesiyorum neyini beğenmiyorsunuz anlamadım

Alkoer

Üye
katdesim 58 levelden 59 olabilmek için öğleden beri soothsayer kesiyorum neyini beğenmiyorsunuz anlamadım
Beğenmemek için deli olmak gerekir.

Bruce Lee nin bir lafı var " Ben 1000 farklı tekme çalışandan korkmam 1 tekmeyi 1000 defa çalışandan korkarım"

Sizde 10000 tane soothsayer kestiğinize göre artık oyunun en iyi player ları arasına hoş geldiniz.

Yapımcı sizin gelişiminizi düşündüğü için böyle yapıyor. Öyle günlük görevle bedavadan kasmak filan yok...

Nodar

Üye
Beğenmemek için deli olmak gerekir.

Bruce Lee nin bir lafı var " Ben 1000 farklı tekme çalışandan korkmam 1 tekmeyi 1000 defa çalışandan korkarım"

Sizde 10000 tane soothsayer kestiğinize göre artık oyunun en iyi player ları arasına hoş geldiniz.

Yapımcı sizin gelişiminizi düşündüğü için böyle yapıyor. Öyle günlük görevle bedavadan kasmak filan yok...
eklemeyi unuttuğun en önemli nokta bu sayede oyundan X5 keyif alıyoruz. teşekkürler row

birol2003

Üye
Merhaba,

Günlük görev sistemi ile ilgili geçtiğimiz Twitch canlı yayınlarında bir çalışma olduğu belirtilmişti. İlerleyen zamanlarda gelebilir. Öncesinde daha önemli sorunların çözümü üzerinde çalışılıyor.
Bu konuda samimi olduğunuzu düşünmüyorum, Twitch yayınınızda ekibin 1 konuda çalışmadığını, herkesin farklı farklı görevleri olduğunu söylenmişti şimdi tüm ekibin sorunlar üzerinde çalıştığını söylüyorsunuz bana pek samimi gelmedi. ha derseniz biz oyuna daha önce olmayan bir görevi getirip entegre edemiyoruz ona inanırım ama ekip sorunlar üzerinde çalışıyor konusu geçiştirmek için söylenen bir cümle.

Ries

Yönetici
Game Master
Bu konuda samimi olduğunuzu düşünmüyorum, Twitch yayınınızda ekibin 1 konuda çalışmadığını, herkesin farklı farklı görevleri olduğunu söylenmişti şimdi tüm ekibin sorunlar üzerinde çalıştığını söylüyorsunuz bana pek samimi gelmedi. ha derseniz biz oyuna daha önce olmayan bir görevi getirip entegre edemiyoruz ona inanırım ama ekip sorunlar üzerinde çalışıyor konusu geçiştirmek için söylenen bir cümle.
Evet herkesin 1 konuda çalışmadığı doğru, görevleri icabı herkes ilgili olduğu alanda çözüm üretmek üzere çalışıyor ve bu tek bir başlık altına toplanırsa sonuç olarak yine aynı yere çıktığımızı göreceksiniz.

Oyun içerisinde talep etmiş olduğunuz istekler ekibimiz tarafından değerlendiriliyor ve uygun görüldüğü takdirde konu ile ilgili çalışmalar gerçekleştiriliyor ama bu demek değil ki bunun ile ilgili bir çalışmamız var diye bir anda hazırlanıp sunulacak.

Bilmiyorum biliyor musunuz fakat biz çok iyi biliyoruz ki çalışır halde olan bir oyun üzerinde çalışmak bir araba tamircisinin çalışan bir arabanın motorunu tamir etmesi kadar zorlu bir süreç.

Bizler sizlere daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için çalışırken sizden oyuncu olarak beklediğimiz bu işlerin zorluğunun bilincinde olup gerekli sabrı göstermeniz.

Bu şekilde birlikte gelişerek büyüyebileceğimize inanıyoruz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt