Oyundaki açıklardan faydalanma

Pemila

Üye
Bilenler bilir bazı kullanıcılar isim vermeden konuşmamız gerekiyormuş anladığım kadarı ile kişisel saldırı yapılmaması gerekiyormuş anlıyorum forum kuralları sanırım.
Neyse konuya dönecek olursak isim vermeksizin bazı oyun kullanıcıları Lunaskar Dv'siin arka kapısında bir bug kullanımı gerçekleştiriyor. Benim uğraşımı kastığım BP'i haksız yere benden çalıyor. Benim buna engel olabilecek elimden hiçbir şey gelmiyor. Ve bu kullanıcılar halan ısrarlı bir şekilde benim emek verip kastığım BP'mi benden çalıyor.

Şöyle ki söylentiler dolanıyor BP'ile Nft'ler alabiliceğimiz veya bu puanları harcaya bileceğimiz söyleniyor sonuçta bu punları boşuna kasmaktansa bunun yerine birşeyler satın alabilmek bununla daha eğlenceli olabilir. Ve ben şuana kadar 3-5k np sadece bu benden çalan şahıslara kaybettim. Bu durumdan mutlu değilim ve bu konu hakkında benim ve benim gibilerin kaybının giderilmesini. Bunu yapan şahısların tespit edilip cezalandırılmasını talep ediyorum.

Bu süreç en az 6 gündür devam etmekte ve fark eden yeni kişiler toplanıp Lunaskar Dv'sinin arka kapısına saatlerce oturuyor zaman zaman. Ve haksız kazanç elde ediyorlar. Bu bug giderilene kadar ki süreçte bu konuyla ilgilenilmesini talep ediyorum.

ridic

Üye
Lunaskar Dv'si diye bahsettiğiniz yer neresidir?
arkadaşın söylemek istediği yer Lunaskar ırkının town attığında arka kapıya yakın bir yerde spawn olduğu ve mage ve okçuların kulelere yaklaşmadan ve hiçbir efor sarf etmeden attack yapabildiği yer. Bu konu ile ilgili oyun yönetiminden yazılan farklı bir topic te ilgilenileceği ve gelecek patch te düzeltilmesi yönünde bir yazı okudum. Sabırlı ve anlayışlı olup beklemeniz gerekecek. Sonuçta oyun yeni ve bir sürü problemi aynı anda barındırabiliyor. Biz oyuncular bu problemleri yetkililere en hızlı sürede iletebilirsek güzel reaksiyonlar alabiliriz. İyi Forumlar.

Pemila

Üye
arkadaşın söylemek istediği yer Lunaskar ırkının town attığında arka kapıya yakın bir yerde spawn olduğu ve mage ve okçuların kulelere yaklaşmadan ve hiçbir efor sarf etmeden attack yapabildiği yer. Bu konu ile ilgili oyun yönetiminden yazılan farklı bir topic te ilgilenileceği ve gelecek patch te düzeltilmesi yönünde bir yazı okudum. Sabırlı ve anlayışlı olup beklemeniz gerekecek. Sonuçta oyun yeni ve bir sürü problemi aynı anda barındırabiliyor. Biz oyuncular bu problemleri yetkililere en hızlı sürede iletebilirsek güzel reaksiyonlar alabiliriz. İyi Forumlar.
Oyuncularından emek hırsızlığı yapmasına gerek yok diye düşünüyorum ve bunu yapan oyunlarında yönetim ekibi tarafından cezalandırılması gerekir. Bir çok oyunda bug kullanımı yasaktır ve gerekli yaptırımları uygularlar bu konuyla ilgili. Biz oyuncular bugdan faydalanmak değil oyunun en iyi şekilde oynanması için yardım etmemiz gerekirken. Efor sarf etmeden benden çalınan her 50Battle Pointin bu adamlara gidişi beni sinirlendiriyor sürekli cebimden birsi birşey çalıyor gibi hissettirtiyor.

Arka kapı sevdalı kişiler hala sevdalı oldukları hırsızlıklara devam etmekte. Bu durum bu arkadaşların yanlarına kalacak buda çok üzücü bir durum.. Kendin savunamayan kullanıcıları keserek Battele Point kasan kişi veya kişilerin cezalandırılması gerektiğini düşünüyorum ve bu konunun bu kadar görmezden gelinilmemesi gerektiğini destekleyen kişlerdenim..

Lunaskar oyuncuları olarak Death valley arka kapısında gerçekleşmekte olan Açığın(Bugın) En kısa sürede çözüme ulaştırılmasını aynı zamanda haksız yere çalınan tüm Battle Poinlerin telafisinin bu haksız kazancı elde eden kişilerin Battle Poinlerinin düşürülmesini talep ediyorum.

Benim isteğim çok çok basit bir konu bunun yanı sıra bir çok kullanıcının dert yandığı klan anlaşmaları karşı ırkla yapılan FARM anlaşmalarının önünne geçilmesini RiseOnline oyunun Taksi vb aktivitelerde Death Valley için düzenlenme yapılmasını talep ediyorum.

Rise online'ı her ne kadar seviyor olsakta bu tar konular Benzeri oyunlarda çokça kez gördük ve bu sorunlardan dolayı oyunu bıraktık. Aynı sorunların bu younda da görülmesi hiç ama hiç hoş değil.

İyi kısımlardından bahsetmezsekte tabiki olmaz. Exp için yapılan düzenlemeler gerçekten çok ama çok başarılı bu tarz parti ile kasmayı destekleyen yaptırımlar çok güzel her ne kadar geriye kalan bazı sorunlar olmazsa olmaz diyip. Oyunu bokunu çıkartma adına her iki ırktada karakter açıp insanlara musallat olmak tanıdıklara anlaşma yaptıkları kişiler saldırmayıp diğerleri ile sadece uğraşan kişi veya kişilerede en kısa sürede birşey getrilemesini ve bunun önüne geçilmesini talep ediyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt