oyundan soğuduk yani

zyylmz

Üye
merhaba kimse kusura bakmasın yanlış anlamasın a gelecek te gelecek soğuduk yani oyundan. herkezin görüşüne saygım var bizim görüşümüz bu.

ZeusHazretleri

Üye
Pandemi dönemindeyiz şirketler iflas ediyor, ekonomi leş, virüsle uğraşanlar, vs vs biraz inisiyatifli olmalıyız ellerinde olsa hemen çıkartacaklarından eminim.

Resquection

Üye
Geç olsun güç olmasın dostum. Bizler de her gün bakıyoruz buralara fakat yapacak bir şey yok. Bekleyeceğiz. Umarız ki değer.

zyylmz

Üye
kesinlikle katılıyorum dostum insanı soguttular oyundan daha acmadan.. aynen

Black Vortex

Üye

Black Vortex

Üye
ben de bir bilişim firmasında çalışıyorum. ekonomik olarak hiçbir şeyden etkilenmedi firma fakat pandemiden dolayı çoğu proje min. 1 yıl uzatıldı. evden çalışma olsun olmasın. diceksiniz bunlar evden çalışamıyor mu. çalışıyor ama biz de çalışıyoruz. işler niye uzadı o zaman ? bakış açınızı değiştirin ki zaten art niyet arıyorum ben ikinizden de.

anil

Üye
Soğuduysan oynamazsın olur biter, bu kadar dert değil. Baktın ısınma geldi, başlarsın oyuna.

300 milyon dolar bütçeli oyunlar senelerce erteleniyor, siz şurada tam sürüm bile olmayan bir alfa için kıyamet kopartıyorsunuz. Bırakın yapım ekibi işini yapsın, kısıtlı ekiple ve imkanlarla kaliteli bir iş çıkartmaya çalışıyorlar. Sabredin az, hayatınızdaki tek odak noktanız bu oyun mu anlamıyorum ki.

Black Vortex

Üye
bunlar malum oyunda itemleri elinde patlayan kişiler. oyun sitelerine bakın hepsi elindeki itemleri satmaya çalışıyor ama avuçlarını yalıcaklar.

ertunc22

Üye
bunlar malum oyunda itemleri elinde patlayan kişiler. oyun sitelerine bakın hepsi elindeki itemleri satmaya çalışıyor ama avuçlarını yalıcaklar.
şimdi hocam ben ko hayranı değilim baştan soyliyim yanlış anlama ama emin ol ko'yu bitiremez bu oyun ama sarsar %10 unu ceker kımsenın ıtem felan sattıgıda yok adam +9 item basar satar ko'da bu boyledir soylememe gerek yok herhalde bu arada bende rise onlineyi bekleyenlerdenım ko'da oynuyorum.

testher

Üye
beklemek degilde sogutan oyun hataları birini hallediyorz digeri hata veriyor kesin çözüm daha piyasada yok

Black Vortex

Üye
beklemek degilde sogutan oyun hataları birini hallediyorz digeri hata veriyor kesin çözüm daha piyasada yok
oyun resmi olarak piyasaya sürüldü mü ki bir hatayı çözüp diğer hatayı alıyorsun ?
1. olarak oyun bir programdır. senin bilgisayarında gerekli gereksinim uygulama vs. yok ise işletim sisteminde problem bulunuyorsa bu program düzgün çalışmaz.
2. olarak diğer kişilerde bu sorun niye hiç yaşanmadı da bir elin parmağını geçmedi sorunu yaşayan kişiler.
3. olarak hiç pc in de client sisteminde eksiklikleri düşündün mü oyun için ne eksik niye hata veriyor gibisinden.

direkt oyun bozuk kol bozuk.

son olarak BU OYUN DAHA RESMİ OLARAK YAYINLANMADI!

Black Vortex

Üye
şimdi hocam ben ko hayranı değilim baştan soyliyim yanlış anlama ama emin ol ko'yu bitiremez bu oyun ama sarsar %10 unu ceker kımsenın ıtem felan sattıgıda yok adam +9 item basar satar ko'da bu boyledir soylememe gerek yok herhalde bu arada bende rise onlineyi bekleyenlerdenım ko'da oynuyorum.
resmi olarak yayınlanmasına ortalama 1 sene var. 1 sene sonra görürüz. yaz bunu kenarıya.

shady19071907

Üye
Görüşüne saygı duymakla birlikte hemen asıp biçmekte çok yanlış. Daha oyun çıkmadı bile ve Alfa aşamasına geçilecek. ALFA'da pvp haritası test edilecek yine oyunun tüm özelliklerine erişemeyeceksin. Yani çok ama çok erkenden asma kesme olmuş

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt