oyunun açılması

ÇILGINTÜRKLR

Üye
öncelikle sunları söylemek istiyorum ilk tarih verdiginizde 16 agustosta oyunun tanıtımı 19 unda ise oyunun acılacagını söylemistiniz şunları söylemek istiyorum madem bu kadar eksik vardı oyunda siz nasıl ayın 19 unda açabiliyorsunuz veyatta yetişip yetişmeme söz konusu bile degil aradan 2-3 ay geçmiş onuda geçtim cuma açıcagız dediginiz oyuna yine aynısını yapıyorsunuz yine tarihi uzatıldı 1 hafta geçmesine ragmen yine bi açıklama yok

shady19071907

Üye
Selamlar forumda yenisiniz galiba, öncelikle forumda ufak bir araştırma yapsanız aradığınız cevaplara çok çabuk ulaşabilirdiniz. Cevabınıza gelecek olursak oyunda bir sorun yok. Sadece Epic Games ile yaşanan anti cheat muhabbetlerinden olay uzadı. 19 Ağustos içinde bir söz verdiklerini düşünmüyorum. Zaten ALFA süreci başlayacak orada da sadece PVP haritası etkin olacak yine dilediğiniz gibi oyunda gezemeyeceksiniz. Biraz sabır diyorum.

Baphomet7

Üye
forumda mod yok ama herkes mod olma derdinde burda insanlara boş tepki verince size oyunda bişey vermicekler ( umarım ) :D

Thor

Üye
Herkes niye bu kadar gergin? :D bekleyin işte, resmi açılış için yine bir bu kadar daha bekleyeceksiniz zaten.

dinazor89

Üye
Geç olsun güç olmasın . oyun olduğunu unutmayın elbet çıkar önemli olan çıkacak şey bizi tatmin edebilecek mi

Baphomet7

Üye
Geç olsun güç olmasın . oyun olduğunu unutmayın elbet çıkar önemli olan çıkacak şey bizi tatmin edebilecek mi
valorant'da şuan elmas 3 te bıraktık hesapları bu oyun çıkıcak diye çıkış tarihine yıllık izin yazdırdık ve oyun çıkmadı insanların tepkisi oyun neden çıkmadı degil eğer söz veriyorsan yapıcaksın bu yüzden 3 arkadaşım oyunu oynamaktan vazgeçti çünkü iznini yaktıgı bir oyunu asla bir daha oynamaz şuan arcage döndüler

shady19071907

Üye
forumda mod yok ama herkes mod olma derdinde burda insanlara boş tepki verince size oyunda bişey vermicekler ( umarım ) :D
Sanırım lafın bana. Burada neyin ne olduğunu bilmeyecek kadar yaşım küçük değil :) Fakat modlara yardımcı olma adına sadece ufak bir aramayla tüm her şeyi bulabileceğini söyledim bunun için mod olmaya gerek yok :)) He yine de evet mod olmak için boş tepkiler veriyorum seni de kırmayayım :)

ÇILGINTÜRKLR

Üye
valorant'da şuan elmas 3 te bıraktık hesapları bu oyun çıkıcak diye çıkış tarihine yıllık izin yazdırdık ve oyun çıkmadı insanların tepkisi oyun neden çıkmadı degil eğer söz veriyorsan yapıcaksın bu yüzden 3 arkadaşım oyunu oynamaktan vazgeçti çünkü iznini yaktıgı bir oyunu asla bir daha oynamaz şuan arcage döndüler

ÇILGINTÜRKLR

Üye
anlatmak istedigimi anladıgın için sevindim kardeşim ama arkadaşlar ısrarla konunun daha ne oldugunu bilmeden yorum yapma derdinde eyw
anlatmak istedigimi anladıgın için sevindim kardeşim ama arkadaşlar ısrarla konunun daha ne oldugunu bilmeden yorum yapma derdinde eyw

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt