Oyunun bilgisayar bileşenlerini anlamsızca sömürmesine çözüm bulunacak mı ?

BlueWise

Üye
Yayında bir yetkili oyunun optimizasyonu mükemmel diye bir söz söyledi, bildiğim "Lost Ark" En yüksek grafik ayarlarında bile oynadığımda "Row" ile kıyaslayınca %60 fark var arada neden bu problemler çözümlenemiyor? Ya da dediğiniz gibi size göre mükemmel bir durumdaysa bırakacak mısınız bu optimizasyon düzenlemelerini bir açıklama bekliyoruz.

Bigjest

Üye
Merhaba
Optimizasyon çalışmaları oyunun bütün sürecinde devam edecek geniş bir süreç. Oyundaki her haritada, her karakterde veya arayüzde her güncelleme ile birlikte optimizasyon çalışmaları yapılıyor ve yapılmaya devam edecek. Mükkemmel denmesinin sebebi daha önceki süreçlere nazaran çok daha optimize olması diyebiliriz.
İyi forumlar.

Hedvein

Üye
Alfa sürecindeki sorunlar ve optimizasyon sorunlarının yanında kaymak şuan oyun, hala eksikleri var mı? Evet yine var ama bu lineer bir şekilde ilerleme kaydedilerek düzeltilecek gibi duruyor^^

RionLi

Üye
1000_F_142219194_fwzSiS0dkWeUkmh4uIxA1J1nYoetmayI.jpg

ROW oynarken Pc temsili :D

AKSABUNLUKK

Üye
Oyunda her çözünürlüğe uygun optimizasyon yok 1080p için geliştirilmiş. Diğer çözünürlüklerde performans farkı olmuyor maalesef... Uzun süre oynanacak bir tat vermiyor haritalar çok karanlık ve kasvetli duruyor.

Thorin

Üye
Ben oyunun artık bilgisayarlarimiz ile mining yaptığını düşünüyorum

mrares

Üye
Aga bee :)))) ulan çok iyi fikir aslında varya bı oyun yapcak olsaydim kesinlikle içine gizli mining koyardım paranın da içinden geçerdim var ya , dahice teb.
Daha önce düşünülmüş ve uygulanmış bir şey ancak bir çoğunda hesap oluşturacağınız zaman o okumadan geçilen anlaşmalarda yazıyor. Anlaşmaya yazmadan bunu yapan oyunlara da denk geldim onlar da yasal suç işliyor gerçi de birisi fark edecekte şikayet edecekte şikayete 3-6 ay içerisinde dönüş yapılacakta... Sil geç :D

tigger

Üye
Oyunda her çözünürlüğe uygun optimizasyon yok 1080p için geliştirilmiş. Diğer çözünürlüklerde performans farkı olmuyor maalesef... Uzun süre oynanacak bir tat vermiyor haritalar çok karanlık ve kasvetli duruyor.
Kesinlikle, atmosfer bir süre sonra bayabiliyor.

Tengrikut

Üye
DP kablosu takıp deneyin hdmi/dp çok fark ediyor.
Uzun saatler oyun oynuyorsanız Masaüstü renk ayarlarınızı düzenlemenizi tavsiye ederim "şuan masaüstü renk ayarlarım"

ddd111.jpg

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt